Jump to content
Dogomania

Leaderboard


Popular Content

Showing content with the highest reputation since 06/24/2019 in all areas

 1. 3 points
  Z kolejnego bazarku mam 108,80zł dla Luka, wysyłam 110zł
 2. 2 points
  Przyszłam na ten wątek z bazarku i przeczytałam od pierwszej do ostatniej strony. Toż to jest niczym powieść sensacyjna! ;) Brawo dziewczyny, i szacun wielki ! :)
 3. 2 points
  Dawno nie pisałam o Monie , mimo że co jakiś czas dostaje mejl ze zdjęciami. Dziś dostałam o takiej treści. Witam serdecznie. Trzymamy kciuki by adopcja Kofi doszla do skutku. Holandia to daleko, ale jesli pokochaja ja bardzo, to wszystko bedzie dobrze. Monusia jedzie z nami za 2 tygodnia nad morze. Juz byłysmy u weterynarza na konsultacji i przed wyjazdem dostanie preparat przeciw kleszczom. Jedziemy do Międzyzdrojów a nocleg mamy tak na obrzeżach gdzie jest cisza i spokoj. Mamy wykupiony domek na terenie ogrodzonym i pelno trawy. Do plazy mamy 20 minut i jest to plaza dla psów. Tam bedziemy chodzic o 7 rano do 9 kiedy nie ma ludzi, na dlugie spacery. Ale bedziemy tez chodzic wsrod ludzi , po molo i promenadzie. Po konsultacjach ze zwierzolubami, zdecydowalismy sie na zakup wózka dla Monusi, aby nie miala stresu i w tych miejscach gdzie jest więcej ludzi bedzie w wozku. Wozek zaakceptowala. Bo juz kupiony i oswajamy ja z nim. Ma w nim zabawki i smaczki. Bedzie z nami wszedzie. Oczywiscie podzielimy sie wrazeniami z wakacji i bedzie fotorelacja. Pozdrawiamy serdecznie!!! Czy domek nie zbzikował przypadkiem? :) Od dawna wiem ,że państwo mają w Monie córeczkę , ale żeby aż tak ?
 4. 2 points
  Dziękuję za zaproszenie :) Poproszę nr 5, 6 i 22 :)
 5. 2 points
  Dziewczyny (i Chłopaki), anica od lat podrzuca wszystkim bazarki, pomaga, a teraz otworzyła swój malutki z igielnikami, nie ma czasu o niego dbać, i nikt tam nie zagląda, nawet igiełki za złotówkę nie kupi...
 6. 2 points
 7. 2 points
  Dzień dobry :-) Ja rozumiem, że Ruda Ula w komórce, ale reszta gdzie się podziała? Hop hop!
 8. 2 points
  AnaGD : ,,Kiedy jedni wstają o 6 rano by zrobić kroplówkę Dragonowi, inni-patrz Lucek śpią w najlepsze :) ,,
 9. 2 points
 10. 2 points
  Dziadziuś pozdrawia spod lodówki ;)

Announcements

 • Newsletter

  Want to keep up to date with all our latest news and information?

  Sign Up
×