Jump to content
Dogomania

Leaderboard


Popular Content

Showing content with the highest reputation since 02/21/2019 in all areas

 1. 5 points
  Pierwszy raz zostałam psią matką chrzestną! :))) Wszystkie imiona są śliczne Niech Lunka świeci swym platynowym blaskiem w dzień i noc. Niech Maja tańczy z radości przez całe życie Niech Figa doznaje samych słodkich snów i smaków Niech Koko będzie uwielbiana i szanowana. Niech Lolusia piekne oczy i łatki hipnotyzują cały świat.
 2. 4 points
  Ellig

  Filigranowa Kami w cudownym DS

  Nie ma to jak spanko na ulubinej poduszcze.
 3. 3 points
  W imieniu swojej znajomej Iwony z Sosnowca, która od paru lat pomaga zamojskim psiakom i nie tylko, poproszę kolejny odcinek asfaltu za 50 zł. Dane do przelewu proszę wysłać do malti (córka Iwony);) Iwona - bardzo dziękuję!
 4. 3 points
  Dzięki Gabrysiu :) Przybywasz z pomocą i tłumasczysz, że niewiele, a sama wiele nie masz. Taka pomoc liczy się podwójnie :)
 5. 2 points
  Ok w takim razie pod koniec miesiąca umówie ją na badania kontrolne.
 6. 2 points
 7. 2 points
 8. 2 points
 9. 2 points
  dziękuje Kasiu za wieści :) Toska oddycha pełną piersią, łapie promyki słońca, tuli sie do człowieka, po 3 latach w piekle! Ślicznota, wygląda na masywnie zbudowaną, ale faktycznie z niedowagą (żebra, wcięcie w talii), no i zębaki widac na jednym zdjęciu. Chyba jeden dolny kieł jest ułamany ? dziękuje Kasiu, że krówka znalazła bezpieczny przystanek u Ciebie <3 Oby tylko zaprzestała warczenia na koleżanka..
 10. 2 points
  oj,bidus... jaka minka ,skrzywdzili pieska... trzymaj sie Zefirku, niedlugo sciagna ten paryzol :)

Announcements

 • Newsletter

  Want to keep up to date with all our latest news and information?

  Sign Up
×