Jump to content
Dogomania
 • Announcements

  • Admin

   Regulamin Forum   12/31/16

   Dogomania na Facebooku
   https://www.facebook.com/groups/DogomaniaPL/    

Patmol

Members
 • Content count

  5232
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

Patmol last won the day on March 13

Patmol had the most liked content!

4 Followers

About Patmol

 • Rank
  Advanced Member

Converted

 • Location
  Dolny Śląsk
 1. Bardzo ładny. Z wyglądu super adopcyjny, bo rude szybko znajdują domy,ale z takim charakterem no to juz problem. Mój do oglądania kot tez jest ładny, trikolor, fajnie ubarwiony i fotogeniczny. Całkowicie niedotykalski . Podniesiony reaguje histerię i gryzie. Można go pogłaskać jak je, poza jedzeniem na próby poglaskania odskakuje
 2. Jaki fajny podwójny portret. A karmisz suchym czy tylko mokrą karmą. To znaczy rozumiem że rodzice karmią, ale ty wybueradz karmę?
 3. Z taką gromadą na pewno trudno pracować, wiem to, chociaz mam tylko dwa psy. Nawet jak jestem na spacerze, żeby jeden pies mógł skakać na polecenie, to drugi musi siedzieć na polecenie, bo się nie da żeby dwa skakały jednocześnie.A nie może jeden skakać, a drugi się plątać pod nogami. Ja mam dwa mało adopcyjne koty, każdy chce właśnie miziaka, a nie kota żeby z nim pracować,więc koty siedzą u mnie. Mam teraz w sumie 6 kotów, więc nawet jak próbuje ośmielać te nieśmiałe, to powinnam najpierw zamknąć wszystkie pozostałe koty i oba psy tez oczywiście, bo wszystkich to bardzo interesuje, co się dzieje. Jeden kot to taki tchórz i tyle, mozna go wziąc na rece i pogłaskać, ale nie przepada za tym; ale drugi jest właśnie kotem do oglądania, jest całkowicie niedotykalski, chociaż poza tym jest grzeczny, miły, korzysta z kuwety, kocha inne koty i lubi siedzieć na środku i wszystko widzieć.
 4. ja tez mogę poogłaszać, zgłaszałam sie już i moja oferta cały czas jest aktualna
 5. u mnie na odwrót jest mnie zimno, a bateria w aparacie trzyma bardzo długo, nawet mróz jej niestraszny
 6. to nie był zarzut ani nic takiego. Bo tak jakoś mam wrażenie, ze to odebrałaś jako zarzut.Może to jakoś żle sformułowałam. Ja mam dwa swoje psy , i o ile jeden pies od początku jest bardzo ok, to drugi jest od początku tchórz. Mam go już 6 lat, więc jest ogarnięty, ale po tym jak to było strasznie trudno na początku ( mimo że wzięłam szczeniaka, a szczeniak zawsze łatwiejszy do ogarnięcia,nawet jak ucieka na oślep i atakuje obcych) , i tez z uwagi na to, że te strachy cały czas gdzieś tam w nim siedzą, bardzo mnie ciekawi jak inni ludzie radzą sobie w takich sytuacjach. Co konkretnie robią i jak. Jak praktycznie się takie psy wyprowadza z tych lęków.
 7. uwielbiam oglądać zdjęcia psów ? dlaczego dopiero jak sie ociepli?
 8. miałam takiego szczeniaka, ale wiadomo ze szczeniakiem to łatwiej, bo szczeniak łatwiej łapie, i jest spragniony i ciekawy świata, łatwo go można ogarnąć ale na początku rzeczywiscie usiłował ociekać na oślep - najczęściej bez sensu zupełnie, bo np liść mu spadł koło nosa , bo worek zobaczył , bo człowiek miał torbe
 9. Odnośnie kwarantanny...

  a występuje wścieklizna w miastach w Polsce jakoś powszechnie? naprawdę u was chodzą po parku i sprawdzają czy każdy szczeniak już ma szczepienia na wściekliznę?
 10. barfny świat jest super Tyśka karmisz swoje zwierzaki surowym mięsem? teraz nie masz całkiem żadnego kota? czy został ci jeden?
 11. u mnie dobrze działa ale dużo osób narzeka
 12. to trzymam kciuki, ze dom okazał się świetny dla Kikuni ( waszym psom wystarczająca takie krótkie spacery po ok pól godziny? ja mam tylko dwa psy, ale jeden spacer dziennie musi być te dwie godziny, no ostatecznie 1,5 godziny jak jest dużo biegania ćwiczenia sztuczek i różności, i weekendy oczywiscie dłuzej; ) trzeciego psa tez bym niee miała jak wziac na raz - bo chodniki sa za wąskie, ledwie się z dwoma psami mieszczę
 13. nie może brać wszystkich psów na raz? albo chociaz po dwa na raz?
×