Jump to content
Dogomania

Sowa

Members
 • Content Count

  3,233
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1,375 Excellent

3 Followers

About Sowa

 • Rank
  Advanced Member

Recent Profile Visitors

7,478 profile views
 1. Suki czasem naskakują na inne suki cieczkujące i wykonują ruchy kopulacyjne - rzadko, ale zdarza się. Może to być forma rozładowania napięcia, nadmiar testosteronu, "ustawianie" hierarchii w grupie. Bywają i takie temperamentne - ale niewysterylizowane - panienki, które w odpowiednim czasie proszą człowieka o zainteresowanie, chociaż to jeszcze rzadziej.
 2. Sądzę, że on musiał mieć najpierw bardzo dobry dom, a potem bardzo zły - teraz uwierzył, że znowu będzie dobrze. Czy cokolwiek wiadomo o jego przeszłości?
 3. Pracujesz w grupie psów, czy indywidualnie? Jeśli pies ma być odwoływalny z grupy, to uczy się tego w grupie.
 4. No to behawiorystka powinna pokazać, w jaki sposób masz się bawić z psem, żebyś mogla w każdej chwili odwołać. Jak tego nie potrafi, to poszukaj innej, z kwalifikacjami trenera. Takiej, która wie, jak rozwiązywac problemy, a nie tylko mówić jak je omijać.
 5. Pozwalać, w nagrodę za reagowanie na jakiekolwiek polecenie. Dobrze byloby szkolenie w grupie psów.
 6. Pies stróżujący ma podnosić alarm. Nie usłyszysz alarmu o 800 m. Każdy bandzior wejdzie na tę działkę, tyle że przedtem zabije psa.
 7. Pewnie byłoby jej milo to przeczytać - wielu ludzi, tak jak dobrze pracujące psy, łatwiej zmotywować pochwałą niż nagrodą :-)
 8. Być może skutecznie działają przeciwbólowce, dla niego liczy się każdy dzień - wreszcie bez cierpienia.
 9. Zadałabym wetowi pytanie, czy w tej sytuacji leczenie Barytona nie będzie tylko podtrzymywaniem życia w nieustannym cierpieniu.
 10. Boston musi mieć nad sobą szefa - człowieka, inaczej za szybko zacznie decydować o wszystkim Tak jak ustawia go Kaj - tylko innymi środkami przekazu - musi ustawiać go człowiek i wtedy to będzie naprawdę wspaniały pies. W miarę blisko - w Pszowie - jest Centrum szkolenia psów Gregoria z doskonałą trenerką łatwych, trudniejszych i bardzo trudnych psów - Anetą Grzegorczyk. Byłoby dobrze, jakby nowy właściciel, o ile będzie z Twojego rejonu - od razu zaczął tam pracę.
 11. Dokładnie tak. Młody przyjmuje to rozsądnie. Oby tak dalej. Jak może zagoić się taka rana, wet. coś sugerował? To przecież musi być bolesne, ileż ten pies się nacierpiał.
×
×
 • Create New...