Jump to content
Dogomania

Sowa

Members
 • Content Count

  3827
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  2

Sowa last won the day on February 5

Sowa had the most liked content!

Community Reputation

1777 Excellent

3 Followers

Recent Profile Visitors

8477 profile views
 1. Baw się ze szczeniakiem na podwórku - uciekaj, niech biegnie za Tobą, szybki ruch przyspiesza załatwianie się. Wyprowadzaj po każdym jedzeniu, po przebudzeniu - taki szczeniak może sikać bardzo często, co dwie godziny także.Samo podanie smakołyka jeszcze niczego nie tłumaczy - maluch musi najpierw poznać słowo pochwały, wypowiadane kiedy sika. Ale to słowa - np "dobrze" trzeba wypowiadać PRZED każdym podaniem smakola. Bo tak, to psiak może zrozumieć, że smakola dostaje za podejście do Ciebie lub dlatego, że Ty podchodzisz. Prawidłowa kolejność - wychodzisz z malcem - bawisz się, szczeniak
 2. Na stronie schroniska znalazłam taki wpis o Kubusiu z dnia 16 stycznia: "ten malutki psi dziadziuś do schroniska trafił niedawno. Miał na sobie czarną obrożę z przyczepionymi czerwonymi tasiemkami. Może ktoś go szuka??? " Ale to i tak teraz już bez znaczenia - jedno, co ważne, że był psem właścicielskim, skoro znaleziono go w obroży. Biedaka Dużego pasożyty zżerają po prostu.
 3. Jeszcze raz zapytam Miłe Panie, czy wiecie jak się sprawdza drybed? Ja nie używałam; w reklamach wygląda doskonale, ale czy to jest praktyczne? Co do Kubusia - wyczytałam na stronie schroniska, że był znaleziony w styczniu tego roku, w obroży z doczepionymi czerwonymi nitkami. Skoro w obroży, to musiał być "właścicielskim" psem. Wygryza się przy ogonie, to może mieć zatkane gruczoły okołoodbytowe.
 4. Nieważne, co było przedtem, tego się nie zmieni. On ma już niewyobrażalnie lepiej. Mari23, trzymaj się, strasznie trudno znieść widok cierpienia zwierzęcia. Ja bym się chyba poddała, Ty walczysz, i chwała Ci za to.
 5. A może warto na koszty leczenia dodatkowo zrobić zbiórkę na siepomaga? Oni chyba nie biorą prowizji, wyniki badań będą, fotki są. Pamiętam, że tam kiedyś udało się zebrać pieniądze na leczenie suni ratowniczej-emerytki.
 6. To może być psi tasiemiec, żywicielem pośrednim są pchły, a pcheł to mu nie brakowało przecież. Wet. powie na pewno co to jest. Oby udało Ci się ściągnąć weta jeszcze dziś.
×
×
 • Create New...