Jump to content
Dogomania

elik

Members
 • Content Count

  58056
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  174

Everything posted by elik

 1. J A gdzie słoneczne pozdrowienia, o których przekazanie prosiłam 🙂 Jestem wreszcie, jestem 🙂 Potwornie zmęczona, a prac niewiele ubyło. Jeszcze wracamy do Krakowa więc nie przywieźliśmy komputera, a staruszek laptop działa w tempie, z którego cieszyłby się tylko ślimak. Dlatego z góry Was przeproszę, bo tym razem rozliczenie bazarku zrobię dopiero w poniedziałek po południu, bo wykorzystując dobrą pogodę chcemy zrobić jak najwięcej w ogródku warzywnym i ogólnych porządków. Koty strasznie nabałaganiły na tarasie. Zamordowały sporo ptaszków 😞
 2. Sory nieporozumienie. Olafek ma szanse na DT u Kasi, ale nie kikou, tylko u Kasi w Bieszczadach, tam gdzie są Binguś i Lemonek :) Już poprawiam.
 3. No wiesz???? Jakie chyba??? Nie może być inaczej :) A z tą nagą prawdą, to było tak. Często pośród nocy sprzeczamy się Włodku, a prawda jest naga i leży pośrodku :)
 4. Biedny Dunio Dobrze Kasiu, że szybko zawiozłaś go na badanie. Wierzę, że po operacji Dunio dobrze i długo sobie pożyje. Dobre myśli i kciuki potrzebne. Jak tu dożyć do wtorku :(
 5. Skakanie dobrze mi zrobi. Może schudnę :)
 6. Na parapetówkę mówisz? Nooo z parapetówka to Ci tak lekko nie przejdzie. Na parapetówkę to my wszyscy się zaprosimy :)
×
×
 • Create New...