Jump to content
Dogomania

elik

Members
 • Posts

  61282
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  184

Everything posted by elik

 1. Pani Zuzanna dotychczas nie powiadomiła o swoich zamiarach odnośnie Micha, natomiast sądzę, że zrezygnuje po tym, jak przeczuta informacje o stanie stawów, kręgosłupa i miednicy Micha. To dramat 😞 Widoczne liczne zwyrodnienia kręgosłupa, syndrom końskiego ogona, w obu biodrach dysplazja stopnia II, prawdopodobnie w młodym wieku złamanie miednicy z przemieszczeniem, które istnieje dotychczas. Dokładny opis w zamieszczonym skanie. Ile bólu sprawia mu poruszanie się Aż dziw, że on w ogóle chodzi.
 2. Jedziemy z Anią po Micha o godz. 14:30 więc spadam z moimi psami na spacer.
 3. Pisałam już, że szukam jakiegoś lokum dla Micha. Pytałam w kilku hotelach, ale nigdzie nie ma miejsc dla tak dużego psa. Prosiłam o pomoc gdzie się da i kogo się da 🙂 Dzisiaj dostałam odpowiedź od Pani Kasi, u której jest teraz Cymuś, że od 7.02. Michu może być przyjęty do hotelu Psikus, gdzie są kojce wewnętrzne, bardzo duży wybieg, psy są wyprowadzane na spacery, wypuszczane na wybieg, gdzie z psami pracują młodzi ludzie, ale profesjonaliści, doświadczeni w pracy z psami. Miesięczny koszt utrzymania w tym hotelu to 600,00 zł + 15 kg karmy Hotel znajduje się w miejscowości Brynica, woj. opolskie. To link do zdjęć z tego hotelu na f.b. https://www.facebook.com/DogoterapiaPsikus/posts/300458687308004/ To link do informacji, co można się spodziewać w tym hotelu https://www.facebook.com/Dogoterapiapsikus/photos/a.192676534752887/294524734568066 Bardzo Was proszę o Wasze opinie. Mam dać odpowiedź dzisiaj do godz. 17:00.
 4. Nie wiem, bo nie muszę i jest to moja ostatnia reakcja na Twój wpis, jak ewentualne wpisy Twoich psiapsiółek. Nie chcę tu jadki, jakie robisz na innych wątkach. Niepotrzebnie dałam się zwieść Twoim "dobrym intencjom".
 5. Mam nadzieję, że ten incydent nie pozostawi śladu w psychice suni. A gdzie byli właściciele Enza, jaka była ich reakcja? Powinni przywołać psa i zapiąć smycz. Nie zaatakowałby wtedy ponownie.
 6. [email protected] czy masz zamiar na kolejnym wątku negować wiedzę, metody postępowania lekarza weterynarji?
 7. No i zadzwoniłam, ale nic konkretnego się nie dowiedziałam. Pani, z którą rozmawiałam kombinowała, jak koń pod górę, ale nie umiała mi wyjaśnić w sensowny sposób co mieści się w kwocie 410,00 zł. Usiłowała wcisnąć kit, że a to badanie kału, a to wizyta. Jak stwierdziłam, że to są osobne pozycje faktury, to powiedziała, że test na giardie jest liczony osobno i że pies się strasznie rzucał, warczał i musieli zastosować premedykację (czy na o nie jest potrzebna zgoda opiekuna?) i to też wchodzi w cenę badania. A opłata za wizytę pobrana, bo pies był w gabinecie godzinę więc musieli to policzyć do faktury. Dla mnie jest to przekręt szyty grubymi nićmi W końcu powiedziała, że osoby która przyjmowała Micha nie ma dzisiaj, żebym zadzwoniła w poniedziałek to się dowiem. Powiedziałam, że dzwonić więcej nie będę, ale nikomu nie polecę ich gabinetu. Wiecie, co usłyszałam? Że mogę robić, co mi się podoba. Chyba nigdy wcześniej nie spotkałam się z taką impertynencją jakiegokolwiek podmiotu gospodarczego. Dla mnie to skandal.
 8. Ogromnie współczuję. To straszne co przeżyłaś. Tulę i głaszczę 😞 Rudy, to ten piesek na zdjęciu? Sory że pytam, ale on chyba nie był u Ciebie?
 9. Michu miał wczoraj badanie krwi w tym kierunku i jest ok. Zapłaciłam 120,00 zł. Michu już jest w trakcie, albo i po badaniu RTG. Wetka ma zadzwonić do Ani kiedy ma przyjechać po Micha.
 10. Na pewno tak będzie. On jest taki wzruszający i osoby z empatią na pewno go wypatrzą. Trzymam za to kciuki 🙂
 11. Teraz jest mu ciężko, ale gdy wszystko się wygoi, to będzie mu znacznie lepiej się żyło niż z tym merdającym się kikutem.
 12. Udostępniłam i jego, ale poryczałam się gdy zeszłam niżej i zobaczyłam resztki tego biedaka na Ukrainie. Udostępniłam też i jego 😞 Nie będę mogła spać 😞 😞 🙂 EDIT Usnęłam dopiero po 3-ciej, a budzik obudził mnie o 5:30. Jestem półprzytomna 😞
 13. Mój Alfik z powodu specyfiki choroby ma robione badania krwi w różnych wariantach i takie specjalistyczne z powtórka po pewnym czasie i to kosztowało najwięcej. Nie pamiętam dokładnie ile, ale coś ponad 300,00 zł. Do ponad pięćset jeszcze sporo brakuje. Jestem zła na siebie, że wtedy nie zwróciłam na to uwagi. Może jutro uda mi się to wyjaśnić.
 14. A nie można poprosić o zrobienie zdjęcia odpowiednio ustawionego?
 15. guccio kochana te zdjęcia to Twoja produkcja? Soreczki, Gdybym wiedziała, to ani jednego słóweczka nie pozwoliłabym sobie powiedzieć. Wlazłam przed chwilą na link Tysi i tam faktycznie dobre zdjęcia są tylko sunia taki smutasek, a to już nie wina fotografa. EDIT A tak sobie myślę, że gdyby się udało te zdjęcia w galerii nieco rozjaśnić, to byłby lepszy efekt. Nie wymądrzam się, bo ze mnie taki fotograf, jak z koziej d. trąba, ale tak okiem konsumenta patrząc wydaje mi się, że byłyby ładniejsze, gdyby były jaśniejsze.
 16. Jak podlinkować to ja wiem od prawie zawsze 🙂 ale jak pozapraszać znajomych, żeby poudostępniali piesionka na swoich profilach, to tego za chorere nie mogę się domyślić 😞
×
×
 • Create New...