Jump to content
Dogomania
 • Announcements

  • Admin

   Regulamin Forum   12/31/16

   Dogomania na Facebooku
   https://www.facebook.com/groups/DogomaniaPL/    

elik

Members
 • Content count

  29792
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  73

Everything posted by elik

 1. Malutka, przestraszona, bojąca się każdego gestu człowieka, skulona w schroniskowej budzie biało- ruda suczka. Ewu pisze o niej : Tak bym ją opisała, taką ją widywałam.... Benia.... schroniskowy okruszek. Smutna, załamana sunia o wielkich przerażonych oczach. 18.11.2017 r. Benia dostała swoją wielką szansę. Dzięki Ludziom wielkiego serca Benia opuściła schronisko i trafiła do domu tymczasowego, gdzie nauczy się ufać człowiekowi. Benia potrzebuje czasu i naszej pomocy. Pomóżcie nam pomóc Beni.
 2. Sorki, że się wcinam, ale nie powinni zmieniać mu imienia na dzień dobry. Niechby sobie zmienili na jakie chcą, ale dopiero po tym jak psiak zaakceptowałby nowe warunki, nowych ludzi. Nie teraz kiedy znowu zburzył się cały jego świat. Krakus teraz musi na nowo wszystko sobie poukładać, poustalać. Dobrze byłoby poprosić nowego opiekuna, żeby jednak poczekał ze zmianą imienia Krabiszonka. Wszystkiego dobrego Krabiku, bądź szczęśliwy.
 3. Dobra myśl :) Ja już spadam, jestem padnięta. Oczy już mi się chyba buntują. Mają dość monitora.
 4. Bardzo fajne, superowe. Nie wiem co robić, bo jak wiesz Elisabetko zamówiłam banerek u TZmestudio.
 5. U mnie to samo i w dodatku pojawia mi się za każdym otwarciem wątku komunikat
 6. Łaaałłł jak pięknie urósł :)
 7. Łaaałłł jak pięknie urósł :)
 8. Ja też nie mogę "przejść" do innej strony i za każdym razem pojawia mi się komunikat: Co to może być ?
 9. Łaaałłł jak pięknie urósł :)
 10. Łaaałłł jak pięknie urósł :)
 11. To może ogłoś Fenka. Piękny psiaczek, może ktoś go zauważy i pokocha.
 12. Zdjęcie pt "Baletnice" :) Ja też nie mogę "przejść" na inną stronę wątku. Myślałam, że to coś tylko u mnie jest nie w porządku. W dodatku, za każdym razem, gdy otwieram stronę pokazuje mi się komunikat
 13. Straszna chudzinka :( Teraz to jest Gość! :)
 14. Cieszę się Elisabetko, że Ci się pomysł podoba :) A jak chciałybyście, żeby na legitymacji było zdjęcie Beni, czy nie koniecznie ?
 15. Jesteś bardzo skromna, ale obie macie w tym swój udział :)
 16. Dobrze to ujęłaś Trzeba czekać, ale za to jak już znajdzie swój DS, to na pewno będzie to super DS.Warto czekać :)
 17. One wszystkie są prześliczne. Dziewczyny Joanna1235, ewu jesteście wspaniałe. Wielkie dzięki za te istotki. Że nie umierały z zimna i głodu. DZIĘKI
 18. O cho, cho same znajome twarze, znaczy się znajome awatary :) Mam chyba nietypową prośbę, bo chciałabym prosić o malutki banerek-legitymację Klubu BenioFanek tj. Klubu skupiającego osoby życzliwe,wesołe, pogodne mające wspólny cel - znalezienie super domu dla super suni Beni z tego wątku Widzę na tym wątku kilka Dziewczynek, które są BenioFankami i chciałyby mieć taką legitymację, którą wkleimy sobie do sygnatury. Niestety zupełnie nie mam pomysła :) ale liczę na Twoją wenę :) Może być podwójna stawka.
×