Jump to content
Dogomania

elik

Members
 • Content Count

  41,720
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  122

Everything posted by elik

 1. Aureliusz ma imię, ale tylko to i nic poza tym :( Głuchy, niedowidzący staruszeczek znalazł się w schronie. Nie znamy jego historii, co działo się z nim dotychczas. Nie znamy nawet jeszcze jego wieku, ale możemy się domyślić z jego wyglądu i z faktu porzucenia go, że nie miał dobrego życia. Zapewne piękny kiedyś psiak, tak dzisiaj wygląda Smutny, sierść w nieładzie, a przecież tak niewiele trzeba, żeby psiak był szczęśliwy, zadbany :( Czy można przejść obojętnie obok tego biedaczka? Ja nie potrafię. Bardzo chcę poprawić jego parszywy los, ale sama nie udźwignę finansowo, ponieważ mam na BDT niespełna roczną Tinusię, która niedawno szczęśliwie wygrała walkę z parwowirozą i Lunę w PDT, której brakuje do pokrycia miesięcznego kosztu utrzymania 130,00 zł oraz kilka stałych deklaracji na różne psiaki. Dlatego bardzo gorąco Was proszę o pomoc w utrzymaniu Aureliusza. Ten psiak jest już u schyłku swego życia. Niech chociaż ten czas będzie dla niego łaskawy. Ogłoszenia dla Aureliusza I b-b na Katowice https://www.olx.pl/oferta/aureliusz-wciaz-marzy-o-wlasnym-domu-CID103-IDAWYCO.html wyróżnione do 29.08.2019 r. b-b na Poznań https://www.olx.pl/oferta/arus-prawie-jak-lew-CID103-IDAUYNN.html Havanka na Kraków https://www.olx.pl/oferta/aureliusz-wciaz-marzy-o-wlasnym-domu-CID103-IDAVoYy.html Tyś)ka) na Wrocław https://www.olx.pl/oferta/jego-puchata-mosc-cudowny-mini-szpic-pekinczyk-i-krol-lew-w-jednym-CID103-IDAYARn.html
 2. Dochód z tego bazarku zostanie podzielony pomiędzy dwa bardzo potrzebujące psiaki 45 % pozyskanych środków, z wyjątkiem uzyskanych ze sprzedaży biżuterii zrobionej przez themagda, otrzyma Bonita, która zbiera na operację usunięcia guzów z listwy mlecznej Wątek psów themagda 45 % pozyskanych środków, z wyjątkiem uzyskanych ze sprzedaży biżuterii zrobionej przez themagda, otrzyma Fado, który przebywa obecnie u Jamora i uczy się bycia z Człowiekiem Wątek Fado 10 % pozyskanych środków, z wyjątkiem uzyskanych ze sprzedaży biżuterii zrobionej przez themagda, przeznaczone będzie na wyróżnianie ogłoszeń bezdomnego Lakiego Wątek Lakiego Cały dochód pozyskany z biżuterii wykonanej przez themagda, themagda postanowiła przeznaczyć do podziału po połowie pomiędzy Bonitę i Fado.
 3. Madziu ja spadam, bo już dupooty gadam i Cię w błąd wprowadzam :) Bazarek trwa do jutra do godz. 21-wszej :)
 4. Aska dobrodziejko kochana jasna sprawa. Dzięki za czujność Ja już durnoty robię z tego mojego zaganiania. Trochu za dużo spraw na raz.
 5. Bazarek zakończony. Postaram się jak najszybciej zrobić rozliczenie, ale z powodu odwiedzin córki, będzie to trudne. W poniedziałek jadę do Krakowa i wracam dopiero we czwartek. Jeśli komuś zależy na czasie, to bardzo proszę o PW.
 6. Sunia jest już u Kasi. Kasia napisała, że sunia jest strasznie chudziutka, osowiała. Była bardzo spragniona. W książeczce ma wpisane imię Sara. Witaj Sara w nowym, lepszym życiu
 7. Właśnie dostałam SMS-a, że sunia już jest u Kasi. Kasia pisze, że jest strasznie chudziutka, osowiała, pije wodę. W książeczce ma wpisane imię Sara. Na razie Kasia nic więcej o niej nie może powiedzieć. Nie będę Kasi niepokoić pytaniami, bo będzie zajęta sunią. Jak będzie wolna to pewnie sama napisze może coś więcej. Sunia nareszcie zazna dobrego psiego życia. A PsiArek w drodze powrotnej do domu. Dziękujemy i szerokiej drogi !
 8. Dzięki Kasiu :) Ja tylko z doskoku, bo zaraz wracam do gości. Wpadłam tylko, żeby nr konta do wpłaty na bazarek transportowy podać Pani Irence z Katowic, a przy okazji zerknęłam na wątek Arusia, czy są jakieś wieści.
 9. Aruś już u siebie, a do Kasi jedzie kolejny biedak. PsiArek odebrał już psiaczka od Murka i pędzą do Kasi. Wg nawigacji powinni dojechać na miejsce około godz. 21-wszej.
 10. A teraz wiadomość dnia, która mnie bardzo ucieszyła. To prawdopodobnie sunia :). Piszę prawdopodobnie, bo nikt tego na razie nie potwierdził. Tak jest napisane w książeczce psiunki, ale wiemy, że w schronie zamojskim już były takie numery, ze zmianą płci. Będziemy czekać co powie Kasia
 11. A teraz, dzięki Waszym sercom wrażliwym piesio już jest w drodze do Kasi. Dotrą tam około godz.21-wszej. Zdjęcia z podróży do Kasi.
 12. 20.08. na konto Ajeczki wpłynęła kwota 50,00 zł od Anna G-R deklaracja VIII Bardzo serdecznie dziękujemy
 13. Na konto Cebulka wpłynęły poniższe kwoty: 40,00 zł do Poker deklaracja VIII-IX - 19.08. 10,00 zł do Jolanta08 deklaracja VIII - 19.08. 50,00 zł do teresaa118 deklaracja IX - 23.08. Bardzo serdecznie dziękujemy
 14. Wspaniałe rozwiązanie dla obu sunieczek - dla tej co się zgubiła, bo pan ją odnalazł i dla suni, która znowu ma szanse na zmianę losu.
 15. Nie mam jeszcze informacji od Murki, że już wyjechali, ale mam wiadomość od Martusi, że piesaio jest w drodze do Murki. Przyjazd do Krakowa-N. Huty jest przewidywany na godz. 14 - 15-tą.
 16. Nie mam jeszcze wiadomości co do Arusia, natomiast bidulek już został zabrany ze schronu i jedzie do Murki. Będę informowała na bieżąco w miarę jak będe miała nowe wiadomości. Z żalem stwierdzam, że bidulek jeszcze nie ma wątku. Strasznie zbiegły mi się różne obowiązki i sprawy do załatwienia i ciągle jestem pod kreska z czasem.
 17. Biedna sunia, te robale nie chcą ja opuścić :( Oby wreszcie odrobaczenie było skuteczne.
 18. Nie. Ale nawet nie wiem którą godzinę miałabym Pani Marii zaproponować, bo nie wiadomo kiedy PsiArek dotrze do kikou i o której mógłby dotrzeć do Wrocławia. Trudno umawiać się z kimś nie znając godziny.
 19. Nie udało się :( Nie wszystko zrobiłam, co miałam wczoraj zrobić i w Krakowie nie wszystko poszło tak, jakbym tego chciała. Wróciłam z Krakowa o godz. 16-tej skonana, z bolącymi nogami od biegania i rękami wyciągniętymi do kolan od dźwigania zakupów, głodna i spragniona. Nie miałam czasu wstąpić gdzieś, żeby nakarmić się i napoić. Zrobiłam tylko część zaplanowanych prac, bo jeszcze na dogo musiałam zaglądnąć. Dzisiejszy dzień będzie bogaty w prace. Wczoraj miałam telefon o Eskę. Aż się boję powiedzieć, że obiecujący. Pan ma zadzwonić dzisiaj i ewentualnie umówić się na spotkanie PA. Zobaczymy czy zadzwoni. Oj, jak bym tak chciała
 20. Eluniu kochana popłakałam się ze wzruszenia po raz drugi z powodu tego biedaka. Pierwszy raz, gdy zobaczyłam go na zamojskim wątku, a drugi raz teraz, czytając Twój pierwszy post na tym bazarku. Twoje serce jest przepełnione wielką miłością do zwierząt. Dziękuję Ci za to i za ten wspaniały bazarek. Jestem bardzo wzruszona tak dużym odzewem i ogromnie Wan wszystkim dziękuję Jestem tu tak późno, bo dzisiaj od wczesnego rana do godz. 16-tej byłam poza domem, wędrowałam, załatwiałam i wróciłam ledwo żywa. Gdyby nie to, byłabym tu zapewne jedną z pierwszych. Przeliczyłam zasoby, które dostaję od mojej wspaniałej znajomej Agnieszki i w Jej imieniu kupuję 100 km. Na moje konto zapisz proszę Elu 30 km Chciałabym więcej, jak zapewne my wszyscy, ale portfel niestety mówi NIE, więcej nie możesz.
×