Jump to content
Dogomania

elik

Members
 • Content Count

  38,860
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  117

Everything posted by elik

 1. Malutka, przestraszona, bojąca się każdego gestu człowieka, skulona w schroniskowej budzie biało- ruda suczka. Ewu pisze o niej : Tak bym ją opisała, taką ją widywałam.... Benia.... schroniskowy okruszek. Smutna, załamana sunia o wielkich przerażonych oczach. 18.11.2017 r. Benia dostała swoją wielką szansę. Dzięki Ludziom wielkiego serca Benia opuściła schronisko i trafiła do domu tymczasowego, gdzie nauczy się ufać człowiekowi. Benia potrzebuje czasu i naszej pomocy. Pomóżcie nam pomóc Beni.
 2. Dochód z tego bazarku zostanie podzielony pomiędzy trzy psiaki: 50 % wpływu z bazarku otrzyma niewidomy, słabo słyszący psiak o imieniu Fado, zabrany ze schronu w Zamościu. Obecnie przebywa w hoteliku u Jaaga. Kasa potrzebna na utrzymanie w hotelu, specjalistyczną karmę i zabiegi weterynaryjne. Fado Link do wątku 30 % wpływu z bazarku otrzyma psiak o imieniu Roky, który wprawdzie ma opiekuna, ale nie stać go na diagnozowanie i leczenie chorego Roky. Roky Link do wątku 20 % wpływu z bazarku otrzyma sunia o imieniu Miłka, która została zabrana ze schronu w Miedarach. Obecnie przebywa u ulvhedinn. Kasa potrzebna na utrzymanie specjalną karmę i zabiegi weterynaryjne. Miłka Link do wątku
 3. 21. Czarne spodnie typu getry na gumie. Kolor najbardziej zbliżony do pierwszego zdjęcia. szerokość w pasie - 37 - 41 cm długość nogawki od pasa - 110 cm długość nogawki od kroku - 94 cm C.W. - 4,00 zł 22. Bardzo miła w dotyku damska bluzka. Rozm. L szer. w ram. - cm szer. p/pach.- cm długość - cm długość rękawa - cm C.W. - 3,00 zł 23. Letnia chłopięca koszulka. szer.w ram. - cm szer. p/pach. - cm szer. na dole - cm długość - cm C.W. - 3,00 zł 24. Damski podkoszulek. Wokół dekoltu i wycięć na ręce jest satynowa lamówka. C.W. - 2,00 zł 25. Bluzka bawełniana z nadrukiem. C.W. - 2,00 zł
 4. elik

  $$$$$ REKLAMY Bazarków

  To nie przeglądarka. Teraz nie m ożna wkleić linku bezpośrednio do postu. Trzeba napisać zaproszenie na bazarek i podlinkować ten napis to znaczy przeciągnąć po nim mysz z wciśniętym lewym klawiszem, kliknąć lewym klawiszem myszki kliknąć w ikonkę czwartą od lewej strony na górze okna dialogowego (pozioma ósemka), wkleić adres bazarku w okienko i kliknąć lewym klawiszem w czarny prostokąt po lewej stronie na dole "Wstaw do postu". I to wszystko.
 5. 11. Ciepła czapka zimowa ręcznie robiona. wysokość - cm obwód dołem - cm C.W. - 4,00 zł 12. Zielony żakiet damski. szer. w ramionach - cm szer. p/pachami- cm długość - cm długość rękawa cm C.W. - 8,00 zł 13. Dziecięce spodnie dżinsowe w pasie po bokach gumka. Prawie nowe. Rozmiar 122. Obwód w pasie: bez rozciągania gumy - 25x2 cm po rozciągnięciu 30x2 cm. Długość nogawki: od pasa 69 cm od kroku 51 cm. C.W. - 6,00 zł 14. Puzzle edukacyjne z niespodzianką dla dzieci powyżej 3 roku życia. C.W. - 5,00 zł 15. Dwa nowe długopisy. Tusz niebieski. C.W. 1 szt. - 3,00 zł A. B. .
 6. Fanty podarowane przez Anna G-R 1. Ciepły bezrękawnik ze stójką, która może zastąpić szalik. Rozm. XL Bezrękawnik jest jak nowy, tylko patka nad prawą kieszenią nieco odpruta. szer.w ram. - cm szer. na dole - cm C.W. - 10,00 zł 1. Bardzo efektowna, barwna spódniczka w pasie na gumie. Lekki materiał. szer.w pasie maksymalna - cm szer.w pasie minimalna - cm szer. na dole - cm długość - cm C.W. - 5,00 zł
 7. Nie dość, że staruszeczek to jeszcze niewidomy. Bez serc, bez ducha.... Takiego biedaka porzucić, to tak, jakby go żywcem pogrzebać. On umiera codziennie. Z dnia na dzień bardziej. W schronie, na betonie, wśród współtowarzyszy niedoli, którzy w każdej chwili mogą stać się dla niego katem. On już to wie, już na nic nie liczy, na nic dobrego nie czeka. Opuszczony przez ukochanego opiekuna, zrezygnowany. W schronisku nikt nie pochyli się nad jego losem, nikt mu nie pomoże Tylko my możemy zmienić jego parszywy los, na godną starość psa przyjaciela, ale jak zwykle potrzebna do tego kasa. Tak zrezygnowanego psa już dawno nie widziałam :( W imieniu tego biednego psiaka bardzo proszę o pomoc dla niego. Potrzebna, konieczna jest każda forma pomocy: deklaracje stałe, jednorazowe, bazarki, obecność na wątku, co kto może, niech pomoże Ten biedak może liczyć tylko na nas :(
 8. Zestawienie Nr zakup. . Nabywca.. . .Należn.... .Opłata.. Razem Wpłata... .. .Nad-. .Dla. Potw. fantów.......... ... . . za fanty.. ..poczt................ data . kwota.. płata psów.. dbioru - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
 9. Aureliusz ma imię, ale tylko to i nic poza tym :( Głuchy, niedowidzący staruszeczek znalazł się w schronie. Nie znamy jego historii, co działo się z nim dotychczas. Nie znamy nawet jeszcze jego wieku, ale możemy się domyślić z jego wyglądu i z faktu porzucenia go, że nie miał dobrego życia. Zapewne piękny kiedyś psiak, tak dzisiaj wygląda Smutny, sierść w nieładzie, a przecież tak niewiele trzeba, żeby psiak był szczęśliwy, zadbany :( Czy można przejść obojętnie obok tego biedaczka? Ja nie potrafię. Bardzo chcę poprawić jego parszywy los, ale sama nie udźwignę finansowo, ponieważ mam na BDT niespełna roczną Tinusię, która niedawno szczęśliwie wygrała walkę z parwowirozą i Lunę w PDT, której brakuje do pokrycia miesięcznego kosztu utrzymania 130,00 zł oraz kilka stałych deklaracji na różne psiaki. Dlatego bardzo gorąco Was proszę o pomoc w utrzymaniu Aureliusza. Ten psiak jest już u schyłku swego życia. Niech chociaż ten czas będzie dla niego łaskawy.
 10. Robię bazarek, którego Fado jest beneficjentem w pięćdziesięciu procentach. Dołączę do tego bazarku każdą ilość fantów, których zdjęcia zostaną przysłane na mój adres e-mail, który podam na PW. Na życzenie ofiarodawcy mogę zaznaczyć, że dochód z Jego fantów jest przeznaczony dla Fado.
 11. Zasady bazarku Bazarek ma formę licytacji. Warunkiem wzięcia udziału w licytacji jest "przebicie" aktualnej kwoty co najmniej o 1,00 zł. Podczas licytacji należy podać konkretną proponowana kwotę. Licytacja typu - przebijam o 2 zł, nie będzie brana pod uwagę. W każdej chwili możliwa jest opcja K.T. Wówczas cena fantu, to aktualnie obowiązująca kwota + 100 %. Wybierając opcję K.T. należy to zaznaczyć. Bazarek trwa do 21 kwietniania 2019 r. do godz. 21:00. Koszt opakowania i wysyłki pokrywa kupujący wg cennika Poczty Polskiej. Fanty wysyłane są przesyłką rejestrowaną. Prośbę o przesyłkę nie rejestrowaną należy napisać na wątku (nie w PW). Na wpłaty czekamy do 7 dni po zakończeniu bazarku. Po tym terminie decyzję w sprawie fantu podejmuje organizator bazarku. Dopuszcza się możliwość indywidualnego uzgodnienia terminu wpłaty. Dla opcji K.T. możliwa jest wysyłka fantów przed zakończeniem bazarku. Nastąpi to do 2 dni po otrzymaniu należności. Fanty podarowały: Anna G-R nr i ja wraz z moimi Znajomymi z dogo i z poza dogo nr Negra & Anna nr Jeśli wśród fantów nie ma nic, co mogłoby Ci się spodobać, przydać, to bardzo proszę podaruj psiakom serduszko za dowolną kwotę. One bardzo tego potrzebują. UWAGA. W związku z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (dalej zwanym RODO) wchodzącym w życie z dniem 25 maja 2018, każdy przystępujący do licytacji i zakupu licytowanych fantów oświadcza, że : 1. Przystępując do licytacji wyraża zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych przez organizatora bazarku, w celach niezbędnych do prawidłowego funkcjonowania bazarku, rozliczenia go oraz organizacji wysyłek. 2. Uczestniczący w bazarku podaje dane osobowe dobrowolnie. 3. Uczestnik bazarku zapoznał się z informacją o celu i sposobach przetwarzania danych osobowych oraz prawie dostępu do treści swoich danych, prawie ich poprawiania i usunięcia.
 12. I oczekują, że wszyscy będą w nich widzieć anioła, a kto tak nie widzi jest wg nich kompletnie zdemoralizowany.
 13. 20.03. na konto Aureliusza wpłynęła kwota 126,00 zł z tego bazarku. Bardzo serdecznie dziękuję b-b za organizację tego bazarku, a także wszystkim, którzy brali w nim udział.
 14. Ładne mi "tylko" A ja zdążyłam zauważyć link do tego bazarku, ale nie zdążyłam wejść i podziękować, bo musiałam z piesami na spacer wyjść. Mąż mnie zbeształ, że od godziny prosi, żeby z nim wyjść na spacer z psami, a ja nos w monitorze trzymam i nie słyszę. Komu jak komu, ale psom nie mogę odmówić :) Lecę teraz na ten bazarek.
 15. Soreczki, mea culpa nie przeczytałam regulaminu i się ładuję :)
 16. Okropne to cięcie Ileż cierpliwości w tym psiaku.
×