Jump to content
Dogomania

elik

Members
 • Content Count

  48,214
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  140

Everything posted by elik

 1. Na konto Tolusia wpłynęły poniższe kwoty: 20,00 zł od dorcia01 deklaracja VI - 2.06. 20,00 zł od Binio deklaracja VI - 3.06. Bardzo serdecznie dziękuję Tak więc Toluś ma już swój własny "grosz" :)
 2. Z przyjemnością :) Dziękuję :) Dzisiaj wieczorem roześlę nr konta. Teraz wpadłam na dogo tylko na chwilkę.
 3. Basiuuuu ja Ciebie też znam i wiem, że zawsze dajesz z siebie wszystko co możesz, a że nie wszyscy maja dryg do tego samego, no cóż, masz za to do innych spraw :)
 4. Aga76 poinformowała, że ma piękną broszkę :) to znaczy, że nie masz adresu od Negra & Anna i od Nesiowata. Napiszę do Nich i poproszę, żeby przesłały. Wiem, że już i tak nie zdążysz wysłać, ale przynajmniej jak wrócisz, to będą na Ciebie czekały :)
 5. Asiu za wspaniałe fanty i życzę szybkiego powrotu ze szpitala w pełnym zdrowiu.
 6. Pięknie dziękuję za super podsumowanie wpłat. No, no, no pięknie Ci idzie z nowym laptopem :)
 7. Dobry pomysł. Mogło coś pójść nie tak jak powinno i trzeba powtórzyć zgłoszenie.
 8. Dziękuję Agatko za zaproszenie :( Byłam na wątku Szanty. Faktycznie bardzo przykra i trudna sytuacja :( Pani Kasia jedzie teraz na urlop, a po powrocie zabierze Tolusia ze schronu 15.06. i pojedzie z nim w Bieszczady. Przynajmniej taki jest plan i miejmy nadzieję, że nic nie stanie na przeszkodzie i tak będzie :) Maluszek jeszcze musi poczekać w schronie, ale już jest zarezerwowany.
 9. Witam serdecznie i bardzo gorąco dziękuje za deklaracje :) Toluś będzie w DT u Pani Kasi, którą miał Pan przyjemność poznać przy okazji adopcji Binia :)
 10. Martusiu może rozwiązaniem będzie zrobienie nowego postu rozliczeniowego. Może jest na pierwszej stronie jakiś Twój post, który mogłabyś zaadoptować na post rozliczeniowy. Napisz jaki był stan w tamtym poście rozliczeniowym, którego nie da się edytować i prowadź rozliczenia od tamtej kwoty. Ja tak zrobiłam i jest to jakieś wyjście. Napisałam, że jest to kontynuacja postu ze strony... dałam link i można powiedzieć, że jest ciągłość w rozliczeniach.
 11. Szkoda, bo przypuszczam, że w ten sposób mogłoby pomóc wiele osób. M.in. ja też :)
 12. Ale dziewczynki miały frajdę, a Ty kąpiele
 13. Jeśli zależy Ci Boguniu, żeby go wstawić, to proszę przyślij mi ten plik. Postaram się go wstawić
 14. Witam bardzo gorąco Panie Janie Wspaniałą niespodziankę nam Pan zrobił :) Ogromnie się cieszę i zapraszam serdecznie do zaglądania na wątek Benia i oczywiście relacjonowanie od czasu do czasu, jak sprawuje się nasz ulubieniec. Bardzo dziękuję za pozwolenie na wklejanie zdjęć Binia i Pana Rodziny. Oczywiście zgodne z życzeniem nie będą pokazywać twarzy. Jestem ogromnie wdzięczna za przyjęcie Binia do swojej Rodziny i obdarzenie go uczuciem. Będę bardzo wdzięczna za wiadomości i zdjęcia.
×
×
 • Create New...