Jump to content
Dogomania

Madie

Members
 • Content Count

  2,051
 • Joined

 • Last visited

3 Followers

About Madie

 • Rank
  Advanced Member

Converted

 • Location
  Warszawa Rembertów
 • Occupation
  Strażnik kodu

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Goirmeciko były, saszetki tez. Ale uznałam ze bardziej opłacalne wziąć puszki. Reszta była mała.
 2. 100 puszek dla kotów (niestety kitkat) i 45 puszek dla psów (animonda) leci do Szczebrzeszyniaków. Powinny być albo w poniedziałek albo we wtorek. Podałam numer telefonu Dory. Całość przedsięwzięcia koniec końców zfinasowali z bonów: moja obecna szefowa i mój były szef, który tylko powiedział: "Kotkom życzymy smacznego"
 3. Uf przegryzłam się przez cały wątek i oto jestem :) Po pierwsze mam do oddania całą nieotwartą karmę, którą miałam wraz z moją Sadzą zawieźć do domu na święta, ale w końcu została. Mogę Ci ją Agat gdzieś podrzucić, jest dobrej jakości, tylko waŻy chyba z 15 kilo. Po drugie poproszę o numer konta. Podeślę choć 50zł. I po 3, dajcie znać potem jak Tusiek ( brat Tusi ;) ) do kotów i innych zwierząt. Postaram się wspomóc w szukaniu DT
 4. Dora, przypominam się w temacie maila. Vouchery mają swoj termin waznosci. Nie chciałabym zeby tyle pieniedzy przepadło ;)
 5. Czyli całościowo jesteśmy na minusie 75 zł? A w lecznicach? Będę dziś / jutro robiła zamówienie dla Ciebie. Skrobnij mi proszę maila z aktualnym adresem i rzeczami jakich potrzebujesz.
 6. Czyli ma lęk separacyjny? Objawia się jakoś mocno? Wiemy czy trzyma czystość? Jaki jest jego stosunek do psów, suk i kotów?
 7. Piękne. Dostalismy od firmy talony do sklepów spożywczych sieciówek. Takie wirtualne 100 zł dla każdego kto pracował więcej niz x lat w firmie. 5 osób oddało mi już swoje kupony. Czekam na reszte. Chciałabym wszystko przekazać Dorze. Jeśli masz Tesco/ carefoura to będzie jakiś zastrzyk karmy dla zwierzaków ( co prawda marketowej ale karmy) albo żebyśmy nie czekali do lutego mogę zamówić Ci za kwotę, którą uzyskam, od razu internetowo jedzenie w Frisco: https://www.frisco.pl/c,2333/cat,zwierzeta-jedzenie-dla-kotow/stn,searchResults Swoje bony (chyba 250zl) oddam Ci do użytku własnego. Też do wyboru czy wolisz je do ręki papierowe czy zamówienie na tę kwotę za sklepu (chemia, kosmetyki, etc)
 8. Zapłacę za zapas karmy dla Lapisia na dwa tygodnie. Poproszę konto osoby która będzie kupowała (Rozumiem, ze mówimy o tej płynnej)
 9. Od piątku w szpitalu. Może wyjdę w poniedziałek, mam nadzieję. Niestety Rabuś ma zabieg usunięcia kamienia, kolejny, we wtorek. Jeśli nic to nie da, to wzorem Radka będzie musiał być pobrany wycinek w kierunku plazmocytarnego, a później usunięcie wszystkich zębów. Przy okazji zabiegu robimy pełne badania krwi, "na zaś". A oprócz paszczy nic mu nie dolega.
 10. Zapomnieć nigdy w życiu :)) dużo innych spraw się jednak nawarstwiło i jestem obecna głównie w pracy na dosłownie dwa etaty. Niestety na te chwile tymczasowac nie mogę chociażby liczę, że wreszcie mi się zwierzaki ustabilizują na tyle i poziom bytności w domu będzie chocby 30%, że zacznę działać. Żeby wrócić na pełnym gazie ( nie licząc spraw moich własnych zwierzat) będę musiała utrzymać poziom pracy bardzo wysoko a na razie 2 miesiące takiego działania zakończyło się w szpitalu gdzie obecnie przebywam :) przewiduje wiec powrót do formy tymczasowej bardziej na wiosnę, ale za to będę dysponowala większa ilością $ pod koniec stycznia co przyczyni się na pewno tez dobru SZczebrzeszyniakow pozdrowiam Was serdecznie
 11. Wszystkiego dobrego dla Was i footer pod naszą opieką w 2019 roku. Głęboko wierzę, że los się odmienia na lepsze z każdym rokiem. Może być ciężej ale jest lepiej. Życzę Wam wytchnienia i spokoju oraz zdrowia.
 12. Ja proponowałam ze pomoge jej zliczyć długi i komorników ale zostałam zablokowana chwile potem. Nie da się ba sile pomagać
×