Jump to content
Dogomania

Madie

Members
 • Content Count

  2,097
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

Madie last won the day on February 1

Madie had the most liked content!

3 Followers

About Madie

 • Rank
  Advanced Member

Converted

 • Location
  Warszawa Rembertów
 • Occupation
  Strażnik kodu

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Jest to wpisane przez weta w książeczkę. 2 tygodnie po odrobaczeniu. Nic nie przyspieszane było
 2. Powiadomię dziś właścicieli, delikatnie żeby nie przestraszyć. Dziewczyny maja być szczepione jutro obie czuja się znakomicie
 3. Madie

  Poszukiwany starszy, spokojny pies

  Widzę się z mama za dwa tygodnie. Zobaczymy co powie :) w razie czego będziemy dopytywały
 4. Też podpytam jak ostatnie Czarne? U Kremówki wszystko dobrze, Zelda też się ma znakomicie (dokazuje bardzo ;) ) natomiast dostała lek do ucha (wydrapane + strupki) na tydzień, i mamy nadzieję, że szczepienie będzie o czasie. Domek już jej kupił obrożę i szeleczki i ćwiczą chodzenie w tych rzeczach w domu - Zeldzie absolutnie się to nie podoba, ale naprawdę szybko łapie nową wiedzę i zakazy. Następny tydzień pierwszy raz będzie sama zostawała w domu. Zamierzam też pożyczyć domkowi mądre książki Zofii Mrzewińskiej, a bloga tejże autorki już im podesłałam. Zdjęcia wkleje wieczorem :)
 5. Madie

  Poszukiwany starszy, spokojny pies

  Mieszkanko male, gdyby coś się stało psu i trzeba by go było wynosić na dwór to waga tez ma znaczenie ( schody na klatkę) no i łatwość do opanowania masy na spacerach
 6. Madie

  Poszukiwany starszy, spokojny pies

  Dziękuję Wam za wszystkie oferty. Nie ukrywam, że pies miałby być towarzyszem mojej mamy i to ona będzie musiała się wypowiedzieć. Z uwagi na jej stan zdrowia forsowne spacery odpadają, ale jesteśmy w stanie w razie czego "zatrudnić" kogoś na jeden bardziej aktywny spacer dziennie. Z uwagi na wiek odpadają też psy młode i szczenięta (mama ma 66 lat i dla mnie pożyje minimum 20 jeszcze, a mam nadzieje, że więcej) ale jasno powiedziała, że nie przygarnie szczeniaka. Z $ za weta, specjalistyczną karmą itd nie ma kłopotu. Natomiast jak pisałam pies musi trzymać czystość chociaż kilka godzin i musi lubić koty i inne psy (suki). Z podróży wracamy 18 kwietnia przed świętami. Potem wyjeżdżamy jeszcze raz za granicę w maju, ale na ten czas będziemy w stanie znaleźć opiekę w razie czego. Obie mamy parterowe lokale. Sama natomiast jestem żywo zainteresowana Waderkiem i Homerem. Czy one są w schronisku? Czy wiadomo jak one do kotów? Piszesz, że są nieadopcyjne. Czemu?
 7. Książeczka Zeldy: to zdjęcie z wczoraj mnie rozczuliło <3 a to zauroczyło :) Łobuz I Łobuz po korekcie :) Jakieś szeleczki dla małego szczylka polecacie? Słyszałam, że te tylko pod szyję/na kark sa niewłaściwe...
 8. Dzięki za karmy - już je obyczajam. Teraz je royala canin dla malutkich szczeniąt ale to royal... przekaże info o sterylce :)
 9. Na na na na. Oficjalne info - Zelda zostaje w DS. Możecie ściągać ogłoszenia. Dzis byli z młoda u weta, dostała pastę na odrobaczenie. Potem wkleję z książeczki. Przy okazji szczepienia zostanie zachipowana. A po uzyskaniu odporności będzie chodziła na zajęcia do psiego przedszkola bo roznosi ja energia i pomysłowość. Wetka zaproponowała także sterylizacje w 5-6 miesiącu i jest pytanie od DSu czy tak będzie dobrze czy czekać do 1 cieczki. Macie jakies zdanie? Ja swoje suki sterylizowałam po ciecze. DS pamięta oczywiście ze przed zabiegiem musi zrobić echo u dr Garnacarz. poza tym dom zapytał mnie jaka sucha karmę dla szczeniąt maja kupić w zapasie ( z mokrej dają dolinę Noteci). Ja na karmach się nie znam - karmie barfem ;)
 10. Zapłacę za Carmen do Murki brakującą kwotę. 248 tak?
 11. Wymieniałam też smsy z córką właścicielki Kremówki ( z tego wszystkiego zapomniałam zapytać jak ją nazwali...) Wszystko jest dobrze. Zostawiona sama w domu sobie śpi głównie (kamerka),ale nie zostaje dłużej niż na 2 godziny. Bardzo boi się odkurzacza ale jest kochana, ma wielki apetyt i oczywiście już śpi w łóżku z nową Pańcią. ostatnia porcyjka zdjęć Będziemy rozmawiać z TŻ-tem czy nie wziąć po następnym weekendzie jeszcze jednego szczeniaka na tymczas z lecznicy. Zobaczymy jak się w tym tygodniu sprawa u szczeniąt rozwinie. Jak coś to wyjeżdżam na dłużej ( 5 tygodni) 20 marca, czyli 16 marca muszę mieć już czas na załatwianie formalności.
×