Brawo! Piekna suma. I wielkie podziekowania dla wszystkich tych osob,ktore organizuja,koordynuja i prowadza bazarki.
I dla piszacych i wyrozniajacych ogloszenia.
I dla organizatorow transprtu,szukajacych domkow , dla przyjmujacych zwierzaki w potrzebie,dla wspierajacych slowem i czynem,DZIEKI:-)