Jump to content
Dogomania

Figunia

Members
 • Content Count

  11,851
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  10

Figunia last won the day on May 15

Figunia had the most liked content!

3 Followers

About Figunia

 • Rank
  Wrocław
 • Birthday July 26

Profile Information

 • Gender
  Not Telling

Converted

 • Biography
  raczej nic szczególnego
 • Location
  Wrocław
 • Interests
  wegetarianizm, buddyzm i wszystko, co się z tym łączy
 • Occupation
  wolnam!

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Figunia

  LALA ZOSTAJE NA STAŁE U NESIOWATEJ!!

  To Ci dopiero Lala... Prawdziwa Lalunia. A że dziś wyszla, pomimo ze deszczyk kropi, pewnie chce sie zrehabilitowac za to pokazanie zebow. Głupio jej po prostu. ..
 2. Dziękuję za odpowiedź i czekam cierpliwie :)
 3. Śliczne ciuszki, ale wydają mi sie za duże (dla mnie). Dla pewności spytam o wymiary spodnicy nr 45.
 4. Zgadza się, to zupełnie inny rodzaj warczenia, choc niby tez brzmi groznie, to wiem, ze to także rodzaj komunikacji. Trochę boję się jednak czesania mu brzuszka. O ile czesanie grzbietu, boków znosi spokojnie, to przy tamtych okolicach pokazuje zniecierpliwienie. Łapie zebami grzebień, zdecydowanie, raz za razem, uniemożliwiając dalsze czesanie. Niejako mówi mi, ze tego nie chce. Po chwili muszę więc tego zaprzestać, bo nie chcę go do niczego zmuszać ani, tym bardziej, denerwować. Dodam, ze czeszę go spokojnie, starając się, by nie było to dla niego nieprzyjemne, choć ma sierść trudną do rozczesania, bo chyba latami nikt tego nie robił.
 5. To ja wolę ciepło, źle znoszę zimowe mrozy. Ale oczywiście afrykańskie, zbyt gorące lato, też nie dla mnie. Tak, jak pisze Nadziejka, niechby było tak do 28 stopni, to jest do zniesienia. W koncu żyjemy w klimacie umiarkowanym, zatem tak lato, jak i zimę o umiarkowanie prosimy ;)
 6. Witam Cię Margo301 serdecznie! Cieszę się, ze dostrzeglas wyjątkowość Lakiego. Ja akurat zupełnie nie mam pojęcia o tej rasie, nigdy się ONkami nie interesowałem. Pewnie przez kilka niezbyt miłych zdarzeń, kiedy mocno mnie przestraszyly (jeden nawet ugryzl). Wiec czulam do nich wielki respekt, by nie rzec, ze tych psow sie balam. Ale nawet ja potrafię dostrzec, ze trafił mi sie pies brylant, nadzwyczaj łagodny, ufny do ludzi, wręcz serdeczny. Bardzo chcialabym, by ktoś, tak jak Ty właśnie, dostrzegł tą jego wyjątkowość, pokochał no i mogl dac wspaniały dom, taki juz na zawsze. Na pewno Twoje życzenia Mu w tym pomogą. Dziekujemy!
 7. Dziękuję Nadziejko za cudne kwiaty! Tobie tez należą się podziękowania i kosze kwiatów, ze Twoją pomoc nieustanną, w postaci bazarkow. Chyba nikt nie robi ich aż tyle i z tak wielkim zaangażowaniem i pasją.
 8. Nie ma pospiechu Nadziejko, tak jak pisałam, czekam cierpliwie i spokojnie, choćby jeszcze miesiac. A tak ciezkiej pracy, współczuję bardzo.
 9. Kawał misia z Niego i minki faktycznie robi cudne. Doskonale juz wie, kiedy zbliża się pora spaceru i jeśli zbytnio się ociagam, pogania mnie basowym szczekaniem. A jak juz ma dosyc spania i chce, bym poswiecila mu troche czasu, to siada przede mna i bije mnie łapa. Jak nadal nie reaguję, to szczeka dotąd, aż nie dopnie swego.
 10. I ja również pięknie dziękuję za pomoc autorce bazarku, wszystkim kupującym, darczyńcom oraz sympatykom Lakiego :)
×