Jump to content
Dogomania

Leaderboard

The search index is currently processing. Leaderboard results may not be complete.

Popular Content

Showing content with the highest reputation on 05/08/21 in all areas

 1. Tak cichutko zapytam, czy mogłabym dla Jeżynki być DT? Jeśli się zgodzisz Martusiu, to prosiłabym tylko o opłacenie weta w razie potrzeby oczywiście i wyposażenia typu smycz, szelki.
  5 points
 2. Pierwsze wieści z domku rewelacyjne !! Nika, jak to księżniczka przespała pięknie całą noc na kanapie. Jest bardzo żywa, wszędzie jej pełno, biega po domu, po ogrodzie..a ma gdzie biegać!! Nie odstępuje pańci na krok. Teraz gotują obiad :-))
  2 points
 3. Piękne zdjęcia. Fajnie, że Dexterka każdego psiaczka zabiera na spacery, uczy smyczy :) <3
  2 points
 4. Zimno:( teraz na termometrze +6 i deszcz siąpi. Chciałby,ale strach jest silniejszy :( Nawet w stosunku do mnie,..gdybym nie widziała jak zachowywał się na początku gdy przychodziłam do kojca,to jeszcze różnie o stosunku do ludzi mogłabym myśleć. Ale on robił w moim kierunku malutkie postępy i znacznie lepiej tolerował mój bliski kontakt do czasu "prądu" :(...później wszystko stop i wstecz :( Teraz jak widzi,że do kojca nie będę wchodzić,a np.siadam na stołeczku i jedzonko będę rozdzielać za kratami,to nie zmienia pozycji i siedzi ładnie,nie kuli się ,nie wciska do poduszki,ale
  1 point
 5. Pani Jasminkowa napisała do mnie wczoraj : "Jaśminek przybrał 3 kg od kiedy jest u nas, umięśniły mu się mocno łapki, ogólnie poprawiła mu się muskulatura. Aczkolwiek żebra jeszcze na zarysowane. Jest też coraz bardziej uspokojony, dalej uwielbia głaskanie i drapanie. Bardzo lubi chodzić na spacery, a jeszcze bardziej powroty do domu. Coraz chętniej sam inicjuje zabawy. Ten pies jest niesamowity. Jeszcze raz bardzo dziękujemy za oddanie go pod naszą opieke" <3
  1 point
 6. Fajnie, że masz z kim pogadać :) Ale czemu zakładasz, że tak krótko pożyje? 12 lat to jeszcze dla małego pieska nie koniec życia.
  1 point
 7. Tak, to właśnie pasuje idealnie do takich sytuacji.
  1 point
 8. 1 point
 9. Oj tak....Musiałam niestety poblokować niektóre numery telefonów...Było niekiedy "wesoło"... Najważniejsze, że to złote cudo już u siebie! Pani Asia napisała, że zwiedziła domek, ogródek, stresu nie widać. Czas na kolację!!
  1 point
 10. Bonusik jest niezwykle bystry, spokojny i zrównoważony dlatego tak świetnie sobie radzi. Nie boi się byle czego. Nie bez znaczenia jest też to, że jest bardzo silny i na pewno mial wysoka pozycję w swojej grupie w kojcu, zaczepiony przez mniejszego kolegę złapał go za czaszkę bez kompromisów. (Zdążyłam doskoczyć, zaczepiacz ma tylko powierzchowną rankę na czole) Ale ostatnio Bonusik nawiązał bliższą przyjaźń z innym większym i najmłodszym pieskiem u nas - "dzikim andaluzyjskim" (to kundelek tylko tak go żartobliwie nazywam bo to bardzo lękliwy i wycofany piesek do ludzi jest ale psy uwiel
  1 point
 11. U mnie dotąd problemu nie było i nagle gdzieś"doczytali", że nie mają obowiązku zajmować się kotami bezdomnymi..... i nie da się nic "wynegocjować" :( :( Jak dobrze, że pomoc się znalazła! :)
  1 point
 12. On nie kocha tych szelek, ale na wyjścia musi mieć, w razie czego nadniosę przy wchodzeniu na 7 stopni do windy. Zachowuje czystość, sygnalizuje wpatrywaniem się potrzebę wyjścia. Je z ręki lub z miski, momentami zachęca do kontaktu większego, prosi o to. Jutro próba z zostawaniem w ciszy w domu. Wzrok ma doskonały - zauważył lustro w windzie. Nie chciałabym znać tego sk. ....., który wyrzucił go z domu - prawdopodobnie, sądząc po zachowaniu, wywieziony był autem i wyrzucony z auta.
  1 point
 13. Jak cudownie!!!! Wspaniały dom dla wspaniałej suni. "Złote cudo" - jak pięknie i trafnie ją określiłaś <3 Bądź szczęśliwa, Nikusiu!!! Jej kolega Adin też ma domek, więc nie będzie smutny po "utracie" przyjaciółki :)
  1 point
 14. Dodam zdjęcia Tito jeszcze ze schroniska Tutaj chyba gotowy do wyjazdu do Sowy, bo szeleczki te same:)
  1 point
 15. 1 point
 16. A w ogóle to pierwszy raz widziałam usg oka, doktor napchal Bonusikowi żelu do oczka, jak to na usg, a nasz chłopczyk byl dzielny i spokojny. :)
  1 point
 17. Byliśmy dzisiaj z Bonusikiem na planowanej wizycie badania oczu. W skrócie: piesio ma odklejone siatkówki od dawna, już długo jest niewidomy, nie widzi nawet światła. Ciśnienie w oczach ma niskie. Na pewno nie ma dolegliwości bólowych. Wada jest nieodwracalna. Ma brać 10 dni kropelki przeciwzapalne by, mocno upraszczając, utrzymać w dobrej formie te struktury które utrzymują gałkę oka na miejscu aby zapobiec ew. powikłaniom.
  1 point
 18. Państwo zostawili Szafirce 200zł Imię Nika zostaje. Pani Asia już dzwoniła z trasy, sunia jest bardzo grzeczna, położyła głowę na kolanach i śpi. Jak dojadą do domu, to zrobią zdjęcia i podeślą.
  1 point
 19. Mam dla Was niespodziankę - jeszcze jeden staruszek opuścił schronisko w Zamościu. To Tito - można go znaleźć na facebookowej stronie schronu. Fotki i informacje dawniejsze, trafił tam pod koniec ub. r. znaleziony. Wg mnie ma ok, 12 lat, jest maleńki - gabaryt yorka, ale szorstkiego yorka. Ktoś go musiał wywalić - zna dom, schody, windę, nie boi się mieszkania ani ulicy ani jazdy samochodem. Nie wiem, jak długo pożyje - może jeszcze pół roku nawet. Nie zakładam mu osobnego wątku,bo to nie tymczasowicz, ale u mnie już właścicielski. Zawarłam umowę ze znajomą, że w razie, gdyby pies mnie przeży
  1 point
 20. Serdecznie dziękuję Tysiu. Nie piszę, bo jestem bardzo zajęta. Współorganizuję trzy garażówki w maju. Na każdej będzie wyprzedaż sadzonek, z których dochód zostanie przekazany dla Lumi. Kolega bezpłatnie zaprojektuje plakat ze zdjęciem Lumi, będziemy ją ogłaszać w mojej miejscowości. Drugi kolega podarował nowy transporterek i legowisko dla psa. Więc w trakcie garażówki zrobimy licytację. Zrobiłam też wydarzenie na FB https://fb.me/e/LFOYCveW zapraszam do udostępniania i wpłat 😊. Czekam na info od Murki w sprawie wyników badań Lumi
  1 point
 21. Kochani, mam dobrą wiadomość udało się znaleźć tańszy transport, prawie o połowę, czyli za 300 zł. Zaraz naniosę zmiany w rozliczeniu i uzupełnię zakupione kilometry
  1 point

Announcements

 • Newsletter

  Want to keep up to date with all our latest news and information?
  Sign Up
×
×
 • Create New...