Jump to content
Dogomania

Leaderboard


Popular Content

Showing content with the highest reputation on 07/09/2020 in all areas

 1. 3 points
  Państwo z Poznania przyjadą w następny weekend. W międzyczasie dostają masę filmików od Agi, żeby widzieli jak Szanta Foxi świetnie się zachowuje i dość szybko w sumie zaprzyjaźnia z kolejnymi osobami jeśli tylko są one dla niej normalne. Czyli nie żądają od niej terapii wycofanych dzieciaków i odgadywania ukrytych oczekiwań.
 2. 2 points
 3. 2 points
  Zgadzam się, akcji na taką skalę jeszcze nie było..., przygotowywano się do niej prawie rok. Dla dobra psów (zwierząt) w tym i z innych schronisk ..., ludzi biorących w niej udział powinna zostać rozliczona. Nie twierdzę że co do grosika ,)
 4. 2 points
  Dobrze byłoby żeby zbiórka została rozliczona w stylu dogomaniackim. Zebrano dużo pieniędzy ludzie zaufali.Zaufanie można stracić szybko. Jeśli pieniądze będą mgliście rozliczane kolejna taka akcja może nie mieć takiego odzewu. Kolejne takie wątpliwości o rozliczenia będą się pojawiały i nie dziwię się. Pojawią się kontrolerzy itp. itd. Mam nadzieję że po zakończeniu akcji wszystko zostanie wyjaśnione. Bo na razie to wygląda słabo a wróg czeka, przyczaił się.
 5. 2 points
  NA DZISIAJ W RADYSACH JEST 320 psów...sporo w rezerwacji :)
 6. 2 points
  Witajcie! Dawno nas tu nie było, więc postanowiliśmy opowiedzieć trochę co u nas słychać. Rafik w tym czasie zdobył parę górskich szczytów i przeszedł kilka szlaków w Karkonoszach :) To nasze ulubione góry, bo można chodzić z pieskiem po parku narodowym. Rafikowi też się bardzo podoba, a nawet w tym roku doszło do tego, że spacerował strumieniami, pił wodę TYLKO ze strumieni (miski są niemodne ;) ) i bawił się z tryskającą wodą w górskich wodospadach :D Śnieżkę jednakże zdobyliśmy kolejką od czeskiej strony, ale jazda kolejką była przyjemnością, w tym roku pierwszy wskoczył do wagonika :) Na zdjęciu Rafik na śnieżce :) zadumany :) Rafik uwielbia również morskie klimaty i chętnie plażuje ;) Plażowanie polega na ganianiu za zabawą, kopaniu w piasku i obszczekiwaniu głazów w morzu, gdyż zupełnie przypominają dziki i nie chcą wyleźć, nawet jak się na nie szczeka 5 minut? ;) Na pewno są z rodziny wuzli i hefalumpów, które straszą w różnych miejscach niespodziewanych :) Dodam również iż pływamy kajakiem :) Także trochę przygód jest :) Jeśli chodzi o zdrowie, tu mamy nieco problemów. Poza struwitami, które co jakiś czas nam wracają, okazało się, że Rafik ma niedoczynność tarczycy. W tym roku pod koniec maja mieliśmy także wycięcie guza komórek tucznych umiejscowionego na skórze, który jest właśnie diagnozowany, ponieważ miał II stopień złośliwości. Zgłosiliśmy się do psiego onkologa, pierwsza diagnoza była nawet pomyślna, choć okazało się, że nie wszystko zostało usunięte, zrobiliśmy więc jeszcze dodatkowe badania cKit i czekamy na odpowiedź lekarza. Poza tym Rafik czuje się dobrze, jest radosnym pieskiem i bardzo lubi ZAWBAWĘ :) Na jednym ze zdjęć jest zabawa pod tytułem przekop mierzei wiślanej, która polega na przekopywaniu różnych pagórków, co ciekawe, można przekopywać mierzeję w różnych miejscach na ziemi i to myślę jest najfajniejsze ;D Pozdrawiamy Was serdecznie :) Rafik, Aga i Marcin
 7. 2 points
 8. 1 point
 9. 1 point
  Dwie sunie mają już swój wątek na dogo. Wpadajcie, piszcie, trzymajcie kciuki, wspierajcie jakkolwiek:) Będzie nam bardzo miło gościć Was u nich:) https://www.dogomania.com/forum/topic/352180-dwie-sunie-każda-inna-ale-w-tej-samej-potrzebie-znalezienia-bezpiecznego-miejsca-obok-swojej-rodziny/
 10. 1 point
 11. 1 point
  Zdjęcia Lawi z hoteliku. Widać na nich różne ubranka, bo sunia ciągle podkrwawia i trzeba zachować czystość. Ogonek jeszcze w dół: Pazurki do obcięcia. Przy zdjęciu szwów Aneta o to zadba: Panienka postanowiła wpakować się do najmniejszego posłanka:)
 12. 1 point
  Wpłaciłam na zbiórkę i uważam, że wyzwolenie psów z Radys, warte jest każdej ceny. Już ponad 700 jest ocalonych, za chwilę będą następne. Ruszyła lawina, ludzie przyjeżdżają pomagać z całej Polski, płyną dary i pieniądze. To jest akcja, jakiej dotąd nie było. Jestem pełna podziwu i wdzięczności dla tych wszystkich Ludzi, którzy tam są i działają. Nie czuję potrzeby rozliczania ich z każdej złotówki.
 13. 1 point
 14. 1 point
  Pewnie się rozpłynie ...niby jest mowa że kasa pójdzie za psami tam dokąd pojadą ale rzeczywistość pewnie będzie wyglądać inaczej i każdy punkt do którego jadą prowadził będzie (już prowadzi) osobne zbiórki na Radysiaki. ale ja mówię ze nawet jakby Ci co rozpoczęli akcję wzięli tę kasę ze zbiórki do kieszeni (po prostu jako zapłatę) to ja jeszcze dopłacę znowu jakby to rzeczywiście oznaczało KONIEC tego przeklętego miejsca. Jestem na prawdę pod wrażeniem ilu ludzi czekało na ten moment ta fala dobroci z całej Polski to przywraca wiarę że zwierzolubów jest jednak cała masa
 15. 1 point
  Czyli jest nas więcej :D Co ciekawe, ja nie mam cierpliwości do puzzli, a... uwielbiam origami :D
 16. 1 point
  jagusko, ja myślę że brak zainteresowania wynika ogólnie z wymagań: wizyta i umowa + brak dzieci (miałam sporo zapytań na FB dlaczego dzieci nie, bo oni by adoptowali koteczkę i dali dobry dom, ale mają małe dzieci). Po prostu teraz łatwo znaleźć kociaka bez kontroli, nikt o nic nie pyta i jeszcze dostaną malucha z pocałowaniem ręki. Poczekałabym jeszcze, teraz jest trudny czas na szukanie kociętom domów, ale nawet na dogomanii kocie dziewczyny znajdują maluszkom domy dla kocich dwupaków czy z opcją dokocenia, tłumaczą dlaczego to jest takie ważne i się udaje :)... - ale jeśli chcesz to usunę tę wzmiankę (na razie edytowałam nieco opis - zerknij, proszę). To Ty jesteś tutaj decyzyjną. :)
 17. 1 point
  Nie ważne kto mówił :( Właściciele i gminy będą się bronić. Zbiórki pieniężne - bardzo duże zebrane kwoty robią wrażenie do tego zbiórki rzeczowe - np karma. Nieodpłatna praca wielu ludzi... to powinno być rozliczane na bieżąco. Powinni podać na jakich zasadach psy jadą do schronisk - kto będzie płacił.
 18. 1 point
  Ja tegj materialu zle nie odebralam fakt krotki ale o tym ze organizacje chca zarobic to mowil chyba syn D. A potem dodali ze on rowniez zostal zatrzymany
 19. 1 point
 20. 1 point
  ja siedziałam długo, ale nie dałam rady dokończyć nieba, bo mi się już ze zmęczenia oczu rozmywały kolory
 21. 1 point
  Ze słonkiem witam Czarnulka i życzę udanej zabawy.
 22. 1 point
  Ale chłopak ma życie , jak w przysłowiowym Madrycie , a nawet jeszcze lepiej. Mieć takich właścicieli to największy skarb. Trzymajcie się zdrowo i nie dajcie choróbskom.
 23. 1 point
  Wiesz...trochę szkoda,że w Twoich wypowiedziach wybrzmiewa głownie Twój problem,a sprawa nieszczęsnego,okrutnie traktowanego psa jest jakby drugorzędna.Ty - możesz podejmować jakieś kroki,żeby zapewnić sobie święty spokój - pies- nie....Pomyśl o tym...on jest zdany na Ciebie,na to,jak zadziałasz. Powodzenia.
 24. 1 point
 25. 1 point
  Ładna końcówka , Są prze kochane, ta pierwsza Zosia widzi tylko na jedno oczko około 50 %, a druga kotka Tosia ma tylko jedno i jest prawie ślepa , obie są po kocim katarze znalazłam je prawie dwu miesięcznych odstępach czasu, albo one mnie.
 26. 1 point
  Bursztyn pojechał szczęśliwie i to jest już fotka z DS. Ależ on jest śliczny :)
 27. 1 point
  Poleciało 240,- z bazarku Rozliczam.Super ciuszki i nie tylko na potrzeby Kacperka i Polci. Do 19.06. g. 20.00 Toluś już w DS
 28. 1 point
  Z calej duszy sciskuniam za koteczki za Tych Ludzi Przecudownych za Misienka zbojniczunia
 29. 1 point
 30. 1 point
  Martunia prosiła abym napisała,że zgłosił się dom chętny na adopcję Holki.Pani ma 38 lat i ma 11 letniego syna.W domu rodzinnym w Warszawie zawsze były psy a teraz mają 7 letnią suczkę adoptowaną ze schroniska.Dzisiaj wieczorem ma być wizyta p/a Tyle co wiem to napisałam i jak zawsze w takim wypadku trzymam mocno kciuki! Jutro szczepienia obu suń i czipowanie.Fundacja Zea pokryje koszty szczepień i czip dla Holki.Czip Hopi my pokryjemy. Pięknie dziękujemy Fundacji za pomoc :)
 31. 1 point
 32. 1 point
  Dzisiaj zaliczyłam maleńki sukcesik. Podczas głaskania psów na zewnątrz podszedł jak zwykle i Lilek. Ale tym razem przysunął się tak trochę boczkiem, trochę zadkiem i dał się po nich pogłaskać. Mruczał przy tym z zadowolenia. Nie trwało to długo i potem nie powtórzyło się. Dobre i to. Zwykle gdy głaszczę psy on szczeka. Nie wiem czy w obronie czy z zazdrości.
 33. 1 point
  Ja nie krytykuje tylko chciałam nakreslic jak wygląda adopcja pieska.... Gdyby ktoś też się starał i był bezradny jak moja znajoma Na szczęście dzis sądzę że już na 99 % się udało. Będzie adopcja przez fundację MC i psiak wyjedzie chyba dziś z Marlena :) dwie sunie o które starali się inni znajomi także ok 10 dni dojechal do nich wczoraj :))
 34. 1 point
 35. 1 point
  moja znajoma jest załamana...już przeszła od etapu histerii, rozpaczy, po złość, bezradnośc...staram się jak moge, bo to przeze mnie wypatrzyła tego psiaka i teraz nie może żyć :( tak się martwi.... No nic...dodzwoniła się znowu do Pana Grzegorza i on ponownie potwierdził, że panuje i że wyda psa z najbliższym trasportem na Poznań (w piątek)...trzymajcie kciuki....za niego..
 36. 1 point
  No tak, masz rację. Byli w Bolesławiu. To dwie nazwy miejscowości bardzo podobne do siebie. Już wiem Basiu. Szczepienia p/wściekliźnie i chorobom wirusowym były nieaktualne. P/wściekliźnie Kacperka zaszczepiła P. Kasia już w |Bieszczadach i wysłała fakturę do schronu. natomiast szczepienie p/chorobom wirusowym miał robione w listopadzie 2018 roku. Ma mieć zrobione 2 tygodnie po szczepienie p/wściekliźnie, ale chcemy, żeby wcześniej miał pobraną krew do badania. Pani Kasia nad tym czuwa.
 37. 1 point
  dzieki aktywnosci rozi na tym watku Bazarek :Jak ma na imię mój były ? Do 10.07.2020 postanowilam wplacic jakis grosik. Poprosze o dane do przelewu
 38. 1 point
 39. 1 point
  Podsumowanie: Annaa4 nr: 9,10 -> 9+7,50=> 16,50 zł Nuncek nr: 2b, 4b -> 15+ 12 =27 zł ranias nr: 1c, 3b, 4a -> 18+9+15 = 42 zł Istar19 nr:7, 12 -> 2+4 = 6 zł WiosnaA nr: 16 a -k -> 5 x 10 +6 = 56 zł Miseczki z karmą: uxmal 2 miseczki - 10 zł Radek 2 miseczki - 10 zł razem zbierzemy 167,50 zł dziękujemy

Announcements

 • Newsletter

  Want to keep up to date with all our latest news and information?
  Sign Up
×
×
 • Create New...