Jump to content
Dogomania

Leaderboard


Popular Content

Showing content with the highest reputation on 04/08/2020 in all areas

 1. 4 points
  Freya już od wczoraj jest w nowym domu. Znalazłam szelki, które mial Kaj, jak był mniejszy, dałam adresówkę, więc mogła wcześniej pojechać, nie trzeba było czekać na zakupy. Freya zamieszkała w ustronnej częsci Wisły w domu z dużym ogrodem. Ktoś z domowników praktycznie zawsze jest w domu, więc Freya nie będzie pozostawiana bez kontroli. Andrzej mówił, ze psiak rezydent początkowo bał się Freyi, ale ona na niego nie reagowała. Mam nadzieję, że polubi go, jak nasze psy. Nie ma kotów do gonienia, jajek do kradzieży, więc chyba wszystko pasuje. Czkam na wieści.
 2. 3 points
 3. 3 points
 4. 3 points
  Każdy spodziewał się,że łapka będzie do korekty ale na pewno nie aż takiej :( Koszt operacji bardzo wysoki ale jeżeli ma przywrócić Tyci możliwość poruszania się i to bez bólu to chyba jednak nie ma na co czekać...Ja na pewno dorzucę się do kosztów i sądzę,że wiele osób zrobi tak samo.Przecież nie zostawimy Tyci i Toli bez pomocy...
 5. 2 points
  Dzisiaj Tycia była na kontroli rany u naszego weta. Wetka jest bardzo pozytywnie zaskoczona, że w ciągu kilku dni tak ładnie rana podgoiła. Może i kości Tyci też będą tak sprawnie się zrastać po operacji. Szafirki od siebie dokładają do skarbonki wczorajszy transport na konsultację i transport na operację, jeśli będzie przeprowadzona w Zielonej Górze.
 6. 2 points
 7. 2 points
 8. 2 points
 9. 2 points
  Wczoraj Rudzik został oficjalnie przechrzczony na Gucio :) Chciałam jeszcze kilka dni poczekać z ogłoszeniem radosnych wiesci, ale tak naprawde- co ma być to będzie, a wydaje się, że Rudzik trafił wreszcie w odpowiednie ręce :) Sprawy potoczyły sie szybko, domek przyjechał na zapoznanie i zaiskrzyło :) Rudzik zamieszkał w Bytomiu, ma dwie Pani przy sobie, które teraz pracują z domu, więc są przy nim i od razu przyuczają do normalnego domowego zycia:) Piesek spisuje się super, w domu tylko na wejściu dwie kropelki zaznaczył, piersze 2-3 godziny duzo ganiał po domu, ale Pani wykąpana, wyczesała, wygłaskała i już o 20tej Rudzik padł...ogólnie jest grzeczny, uczy się jeszcze, ale jestem z niego dumna. Na pół godzinki został już sam, na smyczy chodzi dobrze, w domu zachowuje czystośc. Chyba skradł serca swoich Pań :) Zobaczcie sami jaki kanapowiec z niego :) tu zapoznanie u Anetki: (maseczki będą wspomnienie tego czasu) w samochodzie grzeczny :) pierwsze chwile w domu: i kolejny dzień pomaga w pracy z domu ;) a potem obserwuje wszystko z ulubionej miejscówki :)
 10. 2 points
 11. 2 points
 12. 2 points
 13. 2 points
  Kochana nasza Dusia-Duszka jak zawsze na pomocowym stanowisku :)Ja również dorzucę 100zł więc mamy na dobry początek 200zł :) Kochani,każda złotówka na wagę złota i będzie stokroć cenniejsza, jeżeli przeznaczycie ją na pomoc dla Tyc :) Pamiętajmy,że grosz do grosza już nie raz zdziałał tu na dogo cuda! :)
 14. 2 points
 15. 2 points
  Nie uwierzycie, ale dla kalekiej Poli pojawiła się szansa na domek. Dom aż w Szczecinie, ale Pan jest gotowy osobiście przyjechać po Polę i nie to, że przyjechać, włożyć ją do samochodu i odjechać... ale najpierw spędzić dwa, trzy dni w mieście, odwiedzając Polę w przytulisku i oswajając ją ze swoim zapachem, aby jak najmniej siłowo wkładać ją do samochodu. Pan jest blisko czterdziestki, pracuje nie wychodząc z podwórza (jest elektromechanikiem), więc tak naprawdę Pola nie zostawałaby sama w domu zbyt długo. Pan od zawsze miał pieski po przejściach i trochę o nich opowiadał. Jest świadomy, że Pola nie jest pieszczochem i wyjątkowo oszczekuje mężczyzn, ale jedyne o co pytał to to, w jaki sposób ta niechęć się przejawia (aktywnie czy pasywnie). Zadeklarował, że Poli da tyle czasu, ile potrzebuje. Nie ma dzieci ani zwierząt. Pola mocno go ujęła i chciałby oddać jej swoje serce. Pan jest strasznym gadułą... i na pewno będzie trzeba sprawdzić dom, ale na ten moment dom brzmi bardzo dobrze. :) Mamy skontaktować się z Panem już po świętach, a mnie poproszono o poszukanie doświadczonego wizytatora. Proszę o kciuki.
 16. 1 point
 17. 1 point
  A to w takim razie wszystko dobrze - dziękuję malagos! :-) Cieszę się, że psiaczkom się udało:-)))) W tym obecnym czasie to naprawdę super! Pozdrawiam Cię bardzo serdecznie!
 18. 1 point
 19. 1 point
 20. 1 point
  No właśnie. Dlatego napisała, że powinna była zadzwonić i powiedzieć, że się nie zdecydowała na adopcję.
 21. 1 point
 22. 1 point
 23. 1 point
 24. 1 point
  Boziu,jaki ten nasz Czesterek jest cudny,a jeszcze na tle przyrody bomba.
 25. 1 point
  Ja też deklaruję 100zł dla cudnej bieduni.Musimy dać radę,wierzę w to mocno.Tyle już dobrych serduszek ofiaruje pomoc. Tola,głowa do góry,nie załamuj się,jesteśmy na dogo aby wspierać się nawzajem i wspólnie ratować te tak mocno skrzywdzone zwierzaki.
 26. 1 point
 27. 1 point
  Jeżeli zachowa się normalny tryb życia i będzie się psa uczyć zostawania to będzie dobrze. Inaczej... zapowiada się fala psów z lękami separacyjnymi. ADOPCJA PSA W KORONIE - warto to podsyłać ludziom, bo często nie są świadomi tego jak pracować z psem po adopcji, dają psom trochę luzu, chcą psu wynagrodzić bezdomność - a to najgorsze, co można zrobić. Z tego, co czytałam jednak u kiyoshi, Panie Rudzika zadbają o to, aby samotność nie była dla niego traumą w przyszłości, to świetne podejście :) Mocno cieszę się, że Rudzik się nie zasiedział, kiyoshi ogromne brawa dla Ciebie :)
 28. 1 point
 29. 1 point
 30. 1 point
  Do zamieszkania ze swoją rodziną szykuje się też, po baardzo długim oczekiwaniu Tequila, więc bardzo proszę o kciuki! :) Sunia jest w fundacji od szczeniaka, w tej chwili ma rok więc już najwyższa pora, żeby była na swoim :)
 31. 1 point
 32. 1 point
 33. 1 point
  Mamy nowe zdjęcie z DS Albinka i wiadomość, że Albinek najlepiej czuje się przy Natalce, córeczce Pani Małgosi i nie odstępuje Jej ani na krok :) Kurtka czy nie będzie tęsknił, gdy Natalka wróci do szkoły?
 34. 1 point
  Mam w domu taką seniorkę. Jest rozczulająca, rozbrajająca. Człowiek rad by ją na rękach nosić, żeby tylko przyjemność jej sprawić. Nie rozumiem i nigdy nie zrozumiem jak tak można.
 35. 1 point
  Ja też dorzucę 100 zł na operację. Malutka musi odzyskać sprawność. Cyganka ( nie lubię takich imion, to tak jakby psa nazwać Polak albo Francuz) operacje kosztowały 7000 zł , więc 2500zł też sie uzbiera.
 36. 1 point
  Nadziejko jakoś tak dopiero teraz się ocknęłam i pytam, czy z nr 5 jest możliwa opcja KT tylko tygryska?? Po śmierci Lusi coś mi głowa szwankuje.... Jeśli tak, to ja tygryska w opcji KT za 3,-
 37. 1 point
  Tak Iwonko, to będzie ten sam nr konta, tylko bardzo proszę, póki psiaczek nie dostanie swojego imienia, w tytule pisz teraz - dla Alfika2.
 38. 1 point
  Zaglądam na bazarek i cegiełki w kwocie 20 zł na pieski Mari , a wysyłać na konto podane w pierwszym poście ?
 39. 1 point
  malagoniu jeszcze Cegielenka Cudna od wujenka b-d doleci Anulko dziekuje dziekuje dziekuje
 40. 1 point
  Ok w takim razie Nadziejko proszę tego drugiego misia w opcji K.T. za 6,00 zł.
 41. 1 point
  Na fb natknęłam się na zbiórkę. https://www.ratujemyzwierzaki.pl/sterylkiruna?fbclid=IwAR2quLoJyALkm8nE4DtR9gLsVg7gDS-hHZ3G-TfQrSpFVnABU3Tr8XjabV4
 42. 1 point
 43. 1 point
 44. 1 point
 45. 1 point
 46. 1 point
  I Lola... Lola trafiła do świetnych ludzi :) Smycz nadal parzy i wije się jak piskorz, już kilka razy zdarzyło się że zrobiła sikupę po spacerze w mieszkaniu, ale jak to ujęli Jej Ludzie: "to nic takiego, Lola jest bezproblemowa, a reszty się nauczymy". :) Trzymam kciuki mocno! Cieszę się, że z przytuliska trafiła do takiego domku Spacer wygląda na razie tak:
 47. 1 point
  Wpłynęła deklaracja za IV dla Czesterka od Bogusik i Anula.
 48. 1 point
 49. 1 point
 50. 1 point
  Nadeszła już stała deklaracja za IV dla Czesterka od tomcug.Ślicznie dziękuję.

Announcements

 • Newsletter

  Want to keep up to date with all our latest news and information?
  Sign Up
×
×
 • Create New...