Jump to content
Dogomania

agusiazet

Members
 • Content Count

  30,614
 • Joined

 • Last visited

About agusiazet

 • Rank
  Advanced Member
 • Birthday 01/20/1967

Converted

 • Location
  Mielec (podkarpackie)
 • Interests
  Kocham książki, zwierzęta i swoją rodzinę. (niekoniecznie w tej kolejności)
 • Occupation
  Nauczyciel - bibliotekarz

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Poszło kurierem 40 litrów żwirku kukurydzianego:)
 2. Pani Tereso ja dopiero mogę pomóc po wypłacie listopadowej, czyli koło 4 listopada, bo przy dojnej zmianie moje pobory są niby większe, ale wartość nabywczą mają mniejszą, niestety:(
 3. Niestety po tygodniu nie sikania zaczęło się sikanie gdzie popadnie, no ale musimy to ogarnąć. Ganianie kota też zaczęło mieć miejsce, chyba stres adopcyjny minął:) Zdjęcia Shilli i Szarka:
 4. Ten niespełna trzymiesięczny szczeniak o imieniu Shilla jest zdumiewający, nie brudzi w domu, smycz i szelki to pikuś, koty można kochać, Szalika można rozruszać i zawsze dobry humor. Po prostu psi diament mi się trafił:)
 5. Tak, dzisiaj przyjedzie do mnie Szila z pierwszego postu. Wszystkim bardzo dziękuję za pomoć:) Innym pieskom super domków!
 6. Witajcie, jak w tytule, adoptuję suczkę. Dla siebie. Mieszkam w domu jednorodzinnym na Podkarpaciu. Mam jednego psa w typie owczarka z Fundacji Jedno Serce nie Da Rady. Szarik jest wspaniałym, pro ludzkim psem. W domu jest kotka Zojka, nasz dachowiec, najcudowniejszy. Do mnie na dokarmianie w chwili obecnej przychodzą dwa koty, więc poszukiwana sunia powinna koty tolerować przynajmniej. Posesja ogrodzona, zwierzaki mieszkają w domu, jedzą dobrą karmę, chodzą na spacery, jak wyjeżdżamy zwierzęta przebywają w hotelu. Moje zwierzaki są wysterylizowane, szczepione i cała reszta profilaktyki też. Wiek suczki do 2 lat, Szarik ma cztery, nie chcę stracić psów w jednym czasie! Kontakt przez PW. Można też wklejać zdjęcia i krótki opis zwierzaka.
 7. Ode mnie poszło skromne 10 zł, bo strajkowałam i brak kasy teraz! Co nie znaczy, że żałuję:)
 8. Wyslalam Ci maila

 9. Pani Tereso, wyślę dzisiaj karmę mokrą dla Karmelka - mam nadzieję, że mu spasuje:)
 10. Zakupiłam 42 litry żwirku i 20 saszetek jedzenia dla kotów. Przesyłka kurierem z allegro:)
×
×
 • Create New...