Jump to content
Dogomania
 • Content Count

  7,203
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  18

2 Followers

About [email protected]

 • Rank
  Advanced Member

Profile Information

 • Gender
  Not Telling

Recent Profile Visitors

19,309 profile views
 1. Nasi sąsiedzi (letnicy) z alejki kibicują Misiowi..., dziś dostał prezencik od p.Justyny ,) Miś, bardzo dziękuje...:)
 2. Bartka można a nawet trzeba ogłaszać. Spokojnie może iść na swoje..., powinien tylko trafić do odpowiednich ludzi. Może zamieszkać w bloku..., rodzina może pracować / uczyć się - poczeka na powrót domowników Bartuś - zwinny, w miarę szybki..., typowy jedynak ,) - zachowuje 100% czystość w domu - nie niszczy - nie wyje, nie szczeka - spokojny w samochodzie - reaguje na przywołanie (sprawdziłam na zamkniętym terenie) Nie ryzykuję puszczenia luzem poza terenem - za mało się znamy ,) - potrafi chodzić na smyczy...( można spokojnie nad nim zapanować kiedy zaczyna szczekając ciągnąć do psów / rowerzystów - usiłuję go tego oduczyć) - lubi spacery - szybki marsz nie lubi - pokazuje ząbki i ma odruch gryzienia - przy czesaniu - dotykaniu do mordki, brzuszka - leży - nie dotykaj mnie! - atakuje koty Moim zdaniem nie nadaje się do domu - z małymi dziećmi - do osób starszych ( do p. Ireny trafił ze schroniska - piesek wtedy inaczej się zachowuje!), dla starszej osoby jest za szybki, zwinny - jeżeli mu się pozwoli - będzie rządzić opiekunem W ogłoszeniu podkreśliłabym jego zalety :) wady - zobaczymy co się da skorygować,) Nie ma co straszyć na zapas.
 3. Smaczki / kosteczki dostają w grupie..., nie ma problemów, nikt nikomu nie zabiera :) Bartuś pierwszy pod bramką (między ogrodem a podwórkiem)
 4. Zapomniałam..., wetka zleciła podawanie żelaza dla Misia. Zakupiony w lecznicy - 23.08 (rozliczenie na fakturze )
 5. Już w domu..., przeżyliśmy wizytę w lecznicy ,) Koszt wizyty i konsultacji - zero złotych. Dziękujemy :) Kieł zostawić..., Bartuś był konsultowany przez doktora Adamiaka, zdaniem profesora ząb mocno osadzony, zdrowy..., żuchwa krzywo zrośnięta i brak kła może być większym problemem, osłabi zrośniętą dolną szczękę. Piesek starszy i podanie narkozy dla usunięcia zdrowego zęba, kamienia nazębnego nie jest dobrym pomysłem. Weci zalecają podawanie suchej karmy, żwaczy, kostek - czyści zęby, ułatwia trawienie. Bartuś waży 10,35kg..., włos przesuszony, strzyżony - odrasta nierównomiernie. Bartuś w mieście czuje się jak ryba w wodzie..., ogon w górę, leci przed siebie i tylko patrzy kogo oszczekać / pogonić. Wchodząc do lecznicy nawet progu nie przekroczył a już startował z warkotem / szczekaniem do psów. Ciągnie, szarpie, podskakuje w górę piłując ziapę. Duży, czy mały pies - bez różnicy...próbuje atakować wszystkie.
 6. Remik z Guciem :) ... i Miś zaczyna zalotnie merdać ogonkiem ,) na szczęście panowie nie walczą między sobą ...ufff :)
 7. Jeżeli zgadzacie się z moją propozycją :) adres wysyłam na pw
 8. Panowie chudną ,) Promyczek "dorósł" do swoich starych szeleczek ,) Bartusiowi włos nabiera intensywnego rudego koloru...:) W piątek wetka obejrzy skórę / sierść Bartka
 9. 23.08 (piątek) zabiorę Bartka do weta..., niech sprawdzą ząbki, obejrzą kieł
 10. Na 23.08 (piątek) umówiona wizyta w lecznicy u okulisty - kontrolne pobranie krwi
 11. Śniadanie zjadły migiem w towarzystwie Roxi i Gucia...,) Promyczek lubi ryby..., suchą karmę dla seniorów z dodatkiem saszetki z dorszem zjadł z apetytem a dysząca za plecami konkurencja działała mobilizująco ,). Ma ząbki to używa, nie ma problemów z gryzieniem. Bartusiowi utrudnia jedzenie wystający / leżący kieł - miał połamaną żuchwę. Przy okazji skonsultuję z wetem - czy nie usunąć kła. Na zębach ma kamień a z pysia brzydko pachnie, coś z tym trzeba zrobić.
×