Jump to content
Dogomania
 • Content Count

  8,452
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  29

Community Reputation

1,833 Excellent

2 Followers

About [email protected]

 • Rank
  Advanced Member

Profile Information

 • Gender
  Not Telling

Recent Profile Visitors

22,450 profile views
 1. Puchy - 24 x 800g Rocco classic i smaczki / treserki dla Gucia od p. Kasi Dziękujemy :)
 2. "KASTRUJEMY PODLASIE Właśnie sfinalizowaliśmy umowę na kastrację psów/kotów z Gminą Gródek https://www.grodek.pl/ Oficjalna strona - Gmina Gródek Oficjalna strona Gminy Gródek prowadzona przez urząd gminy. Gródek to gmina wiejska w Polsce położona w województwie podlaskim, w powiecie białostockim. grodek.pl Połowę płaci Gmina, połowę my. Dzięki temu mieszkańcy Gminy mogą kastrować swoich pupili za darmo. Zachęcamy do skorzystania z darmowych zabiegów ! Brawo Gmina Gródek, kolejna gmina na Podlasiu, która chce rozwiązywać u podstaw problem bezdomnych zwierząt. KASTRACJE = ZAPOBIEGANIE BEZDOMNOŚCI Fundacja Bonifacy"
 3. Hihihi ,) i niż ja ,) Całe stado zaopatrzone w jedzonko..., gryzaki..., witaminki..., preparaty od kleszczy :) + leki :)
 4. Wkładki i smaczki dla Pikusi od Pani Ani ze Szczekocin. Dziękuję..., pozdrawiam serdecznie :). Pani Aniu, proszę dbać o Siebie w tych trudnym czasie.
 5. Puchy zakupione przez WiosnęA dla Promyczka..., na miesiąc 30 x 400g. Promyś zaopatrzony w puszki na 66 dni, elik i WiosnyA zadbały o chłopczyka.
 6. Zdolna, zdolna :) Gdy je muszę siedzieć i trzymać miseczkę...a co ,),),) Posiłki zajmują trochę czasu..., nakarmić, przytrzymać miseczki, pilnować czy jedzą ze swoich a pomysłowe i łakome towarzystwo....ufff ,)
 7. Puchy Rocco senior dojechały wczoraj Dziękuję za zrobienie zakupów :)
 8. Bardzo dziękuję... :) Podłączę zgodnie z instrukcją z pw.... Naciągnę pokrowiec - bawełnianą cieniutką poszwę na koc Jutro Szagi z Misiem wskoczą na matę..., dziś ja ledwo łażę, zechciało się targać / układać drewno na opał ,)
 9. Paczka dojechała Wielkie dzięki za materac..., smaczki, piłeczki i woreczki :) Materac jak nówka..., ile płacę??
×
×
 • Create New...