Jump to content
Dogomania
 • Content Count

  10210
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  40

Community Reputation

2693 Excellent

1 Follower

Profile Information

 • Gender
  Not Telling

Recent Profile Visitors

27145 profile views
 1. Wpłynęło na konto 185,50zł / 07.05 z bazarku. Bardzo dziękuję :) Rozliczenie finansów Pikusi na wątku, na pierwszej stronie
 2. Wpłynęło na konto 185,50zł / 07.05 - rozi bazarek dla Pikusi Dziękuję :) Rozliczenie na pierwszej stronie
 3. Przyjechały 3 materace chłodzące :) Opakowanie chłodne a materac zimny jak lód.... wyglądają solidnie i są miękkie, dość grube i nawet miłe w dotyku.
 4. Dziękuję :) W lecznicy mieszka sunia po wypadku, też z połamanym kręgosłupem - jeździ wózeczkiem. Ma fachową opiekę, bardzo dobrą karmę..., jest pod stała kontrolą wetów a jednak smutna. Własnego domu, własnego człowieka nic nie zastąpi.
 5. Koszt to 350 zł. Jeżeli będzie konieczność podania dodatkowych leków (nieprzewidzianych w standardowym zabiegu) wzrośnie do 400zł. W cenie 350zł jest kastracja i "porządek" w paszczy z zębami + całodniowy pobyt w klinice. Faktura przelewowa zostanie wystawiona na Fundację Bonifacy (mamy czas na zebranie kasy). Oszczędzamy 200zł. Kopię faktury wstawię na wątku.
 6. Chcę bardzo podziękować za pomoc w utrzymaniu Pikusi..., odpowiednia karma, środki higieniczne, sprzęt (wózeczek), materace wpłynęły na dobrą formę fizyczną, psychiczną..., zdrowa :) Takich wyników wet nie spodziewał się. Jeszcze raz bardzo dziękujemy.
 7. Kastracja i czyszczenie paszczęki - we środę w Boliłapce. Narkoza wziewna. Jedziemy na 8 rano..., po zabiegu Tuptuś do godziny 19 pod okiem wetów/ kardiologa w szpitaliku. Jutro podam dokładny koszt (kombinujemy)
 8. Taka buda - "żywa", miękka i z mniejszym wejściem to dla Marcelka coś nowego. Zostawiłabym, nie prała (oznaczył ). Może włożyć pachnący gryzak?
×
×
 • Create New...