Jump to content
Dogomania

rozi

Members
 • Content Count

  13,656
 • Joined

 • Days Won

  7

rozi last won the day on October 19 2016

rozi had the most liked content!

About rozi

 • Rank
  Advanced Member

Converted

 • Location
  Warszawa

Recent Profile Visitors

8,750 profile views
 1. Można powiedzieć Państwu, że jest na widoku bardzo dobry dom dla Szanty, ale z kilkuletnim dzieckiem, mądrym, wychowanym z psami, i dlatego te pytania o szczegółowe okoliczności agresji.
 2. Nie ma to jak masło :) No lękliwa jest, lepiej pstrykać telefonem, Kuli nie dałam rady zrobić (przez kilka lat) ani jednego ładnego zdjęcia aparatem, a telefonem owszem.
 3. Patmol, nie możesz tak do mnie pisać :D nie wiedząc o kim mówię :D Śmierć trzech kotków to ogromna tragedia i szok, oczywiste są nerwy i strach, ja to rozumiem.
 4. Dla zachowania wszelkiej ostrożności owszem :) właśnie miałam dopisać. Ja własnemu psu bym nie podała, ale cudzemu/tymczasowanemu chyba tak.
 5. Tak naprawdę nie wiadomo czy i na ile działa surowica. Znam przynajmniej dwie lecznice, które nie stosują surowicy w ogóle.
 6. Moja wetka mówi, że artykuł tego lekarza to nic nowego.TEORETYCZNIE istnieje jakieś prawdopodobieństwo, jednak te wirusy (parvo i pp) się zmutowały i są to teraz dwie oddzielne choroby, nie spotkała się nigdy z sytuacją, żeby pies zaraził kota, albo odwrotnie. Mówi że trzeba spokojnie poobserwować i jeśli suka nie ma żadnych objawów, nie ma podwyższonej temperatury, to zaszczepić na parvo i już.
 7. 17 października napisano na fb, że podopiecznych jest już 70. Są cztery aktywne zbiórki: ogólna na opał na sterylizacje na nową szopę dla dwóch kóz https://www.ratujemyzwierzaki.pl/runa
 8. O tym zmutowanym wirusie mówiło się już ze dwa lata temu, wtedy chodziło o parvo i psy, nie było chyba mowy o mutacji PP+parvo. Niekoniecznie Puma przyniosła, mogła przynieść (choćby na łapach) sunia - trafiła do Guccio prawie równo z Pumą. Czy miała robione testy? Bo może też być nosicielem bezobjawowym, tak czytam w necie o tym wszystkim. Strach teraz wziąć zwierzaka prosto z ulicy, czy ze schronu, Jaaga też ściągnęła sobie do domu PP z kociętami, lamblie z psami, to dopiero jest odważne posunięcie, DT przy hodowli...
 9. To coś jak ja, ale krótszy termin ogólny, ale póki co
 10. No taka była atrakcja na ostatnie sześć godzin bazaru :D Ale nie widzę przeszkód, dopłać za śledzia na to samo konto, PW z przepisem zaraz wyślę.
 11. Też jakby zgłodniałam, na śledzia nie ma szans ale grzaneczki mogę zrobić :))) Pozdrowienia dla wielkanocnych śledziowców!
×
×
 • Create New...