Jump to content
Dogomania

rozi

Members
 • Content Count

  15,989
 • Joined

 • Days Won

  8

rozi last won the day on May 5

rozi had the most liked content!

Community Reputation

1,715 Excellent

About rozi

 • Rank
  Advanced Member

Converted

 • Location
  Warszawa

Recent Profile Visitors

10,559 profile views
 1. Dawno dawno temu (once upon a time) zdarzało się, że obrączka pierścionka była złota, a sam brylancik - dla koloru - był otoczony srebrem. Miałam taki :)
 2. No nie wiem, czy to Promyk. Był ze dwa razy mniejszy za moich czasów.
 3. Jej nie musieli, mogła była wyjechać i zaszczepiona by była w DT, po chwili oddechu, badań, jak już byłoby wiadomo, że organizm silny na tyle, żeby przerobić szczepionkę. Ewa na początku (pierwszy post chyba) pisała o tym szczepieniu, że trzeba, żeby do DT pojechała zdrowa, nie narażając innych piesków, ale co ma do rzeczy szczepienie?! Chyba że jako test eliminujący, przepraszam za obcesowe stwierdzenie, ale innego wytłumaczenia nie widzę. Proponuję test na parvo dla wyjeżdżających ze schronu, to by miało jakiś sens.
 4. Livka, ja zaglądam zawsze, kiedy widzę, że coś napisałaś. Czasem...eee... nie widzę, to nie zaglądam :)
 5. Mogli go tam karmić resztkami zupy z obiadu i do tego jest przyzwyczajony. Ciekawa jestem, czy zje twarożek z żółtkiem.
 6. Weź się rozejrzyj, czy gdzieś na innych działkach coś nie płacze. Znam jedną historię, jak ktoś postąpił z kociętami, ale nie opowiem, bo samą mnie dławi na wspomnienie. Od kilku lat.
 7. Jaaga, chodzi o to, żeby szczepić tylko zdrowe psy, nie wyniszczone, nie w stresie, nie zarobaczone itd. Było kilka przykładów lekkomyślności wetów ostatnio.
 8. No fakt, poprzednie zdjęcia jakby bardziej reprezentacyjne. Co za k**wa go tam wrzuciła na tę działkę... Wypięknieje raz dwa.
 9. :D Już Ty nie gadaj na niego, łatwo sierocie dokuczyć.
 10. Rude straszydełko. Gdyby go teraz ogłaszać z tymi zdjęciami i zastępczą mamusią, to chyba moment znalazłby DS :)
×
×
 • Create New...