Jump to content
Dogomania

rozi

Members
 • Content Count

  14,523
 • Joined

 • Days Won

  7

rozi last won the day on October 19 2016

rozi had the most liked content!

About rozi

 • Rank
  Advanced Member

Converted

 • Location
  Warszawa

Recent Profile Visitors

9,336 profile views
 1. Droga (nam wszystkim) Molly, miałam wysłać PW, ale w wątkach napiszę. Masz te różne staruchy, jeden operacje, inny demencja, jeszcze inny połamany, tu bąbelki, tam leki jakieś, robisz dla nich więcej, niż norma, a więc: Kup sobie segregator, papier, koszulki i przekładki (mogę osobny bazarek na to zrobić). Załóż każdemu KARTĘ PIESKA. Pisz, i wkładaj w koszulki wszystko, co robisz. Że ten dostał coś tam i nie działa, potem że coś innego i działa. Że zabiegi z matą bąbelkową, masaże ręczne, dają efekt, i jaki (Szagi, Pikusia), że coś tam dałaś i zaraz coś tam. Że guzy i operacje, a dawane było coś tam w dawce jakiejś i się nie odnawiają. Te guzy. Będziesz kopalnią wiedzy! Praktycznej. A i sama będziesz mogła zajrzeć do segregatora, jak to z czymś było.
 2. Droga (nam wszystkim) Molly, miałam wysłać PW, ale w wątkach napiszę. Masz te różne staruchy, jeden operacje, inny demencja, jeszcze inny połamany, tu bąbelki, tam leki jakieś, robisz dla nich więcej, niż norma, a więc: Kup sobie segregator, papier, koszulki i przekładki (mogę osobny bazarek na to zrobić). Załóż każdemu KARTĘ PIESKA. Pisz, i wkładaj w koszulki wszystko, co robisz. Że ten dostał coś tam i nie działa, potem że coś innego i działa. Że zabiegi z matą bąbelkową, masaże ręczne, dają efekt, i jaki (Szagi, Pikusia), że coś tam dałaś i zaraz coś tam. Że guzy i operacje, a dawane było coś tam w dawce jakiejś i się nie odnawiają. Te guzy. Będziesz kopalnią wiedzy! Praktycznej. A i sama będziesz mogła zajrzeć do segregatora, jak to z czymś było.
 3. Droga (nam wszystkim) Molly, miałam wysłać PW, ale w wątkach napiszę. Masz te różne staruchy, jeden operacje, inny demencja, jeszcze inny połamany, tu bąbelki, tam leki jakieś, robisz dla nich więcej, niż norma, a więc: Kup sobie segregator, papier, koszulki i przekładki (mogę osobny bazarek na to zrobić). Załóż każdemu KARTĘ PIESKA. Pisz, i wkładaj w koszulki wszystko, co robisz. Że ten dostał coś tam i nie działa, potem że coś innego i działa. Że zabiegi z matą bąbelkową, masaże ręczne, dają efekt, i jaki (Szagi, Pikusia), że coś tam dałaś i zaraz coś tam. Że guzy i operacje, a dawane było coś tam w dawce jakiejś i się nie odnawiają. Te guzy. Będziesz kopalnią wiedzy! Praktycznej. A i sama będziesz mogła zajrzeć do segregatora, jak to z czymś było.
 4. Uprzejmie donoszę, że przesyłka dotarła. Dziękuję :)
 5. Dzień dobry, nie mam głowy do cytatów i w życiu bym niczego nie zgadła (no prawie niczego), ale dam głos na ulubionego aktora - Tadeusz Fijewski.
 6. Pewnie by się przydało, jak wszędzie, ale mnie wpieniła, żadnego nie odda za cholerę, niech się męczą. Tak, jak moja (była) znajoma znienawidziła mnie za pomysł oddania psa, który kategorycznie powinien był mieć badania, leczenie, rehabilitacje, a nie miał, bo za mało kasy i przede wszystkim ona nie ma czasu. Pies akurat taki, co by się do każdego opiekuna przyzwyczaił błyskawicznie, nie że wpatrzony w pańcię.
 7. Powtórzę to, co pisałam kiedyś w wątku Twoich suczek. Taki piesek powinien być ogłaszany do adopcji, i trafić do ludzi z kasą. No niestety, ale u Ciebie, choć mają miłość itd., brakuje zwyczajnie pieniędzy na konieczne, nie cierpiące zwłoki sprawy. Lala się dusi i czeka, bo wzięłaś Pimpetę, a mogła Pimpeta trafić do kogoś i mieć full i Lala by nie czekała.
 8. Wcześniej trafiła na tych drugich. Gdyby nie stanowczy protest, desperacja Molly, pies byłby uśpiony w styczniu. PO WYLECZENIU RAN! Molly, ja rozumiem, że koszty rehabilitacji opłaci Fundacja Bonifacy? Niezależnie od tego Ty też ponosisz jakieś koszty, choćby benzyna. Mów, jeśli będziesz czegokolwiek potrzebować.
×
×
 • Create New...