Jump to content
Dogomania

rozi

Members
 • Content Count

  16806
 • Joined

 • Days Won

  8

rozi last won the day on May 5 2020

rozi had the most liked content!

Community Reputation

1930 Excellent

6 Followers

About rozi

 • Rank
  Advanced Member

Converted

 • Location
  Warszawa

Recent Profile Visitors

11531 profile views
 1. Ale chciałaś Pimpetę do niej zawieźć na trzy miesiące! na odchudzanie! Tyle samo masz w sobie uczuć, co ta baba, nic dziwnego, że się dogadałyście.
 2. Tysiu, Ty się nie rozciągaj na tematy, tylko skup się teraz na wydaniu Łatki, reszta potem. Co to znaczy, że piesek musi być nauczony chodzenia na smyczy. Jeśli ktoś chce pieska w typie teriera, to taki piesek moment się nauczy.
 3. Ty przytomna jesteś? Jedna suczka, trzy mioty nawet, nawet po trzy szczeniątka, to się zarabia jakieś 45 tysięcy na niej, minus koszty, to powiedzmy 40. I ona potem ląduje pod wiatą? Nie dożywiona, nie leczona. Nie wierzę, że nie masz z tego procederu nic. Bo chyba niemożliwe, żebyś była tak tępa bezinteresownie.
 4. Prosta sprawa - jeśli coś się robi po cichu, to znaczy, że coś jest nie tak. Nie tak jest także, że te chore malutkie pieski trafiają do osób, które mają chorą potrzebę (jak to Konfirm pisała) posiadania rasowego za bezcen. I pozostaje pytanie, czy te, napalone na chihuahua emerytki, stać na leczenie. I czy nie mają przypadkiem nadziei na dochód ze szczeniaczków.
 5. Kula moja ma 14 i pięknie się wybudza, ale oni, weci znaczy, dają malutko i cały czas monitorują i dokładają troszkę, jeśli trzeba. No ale nie ma przeciwwskazań. Póki co.
×
×
 • Create New...