Jump to content
Dogomania

Baltimoore

Members
 • Content Count

  2,042
 • Joined

 • Last visited

1 Follower

About Baltimoore

 • Rank
  Advanced Member

Recent Profile Visitors

1,192 profile views
 1. Ja też trzymam kciuki.
 2. To te maluchy? Super że znalazłaś DT dla nich. Potrzebna będzie jakaś pomoc?
 3. Dzięki terra za ogłoszenie Biszkopta. Kotek zostaje u państwa na czas znalezienia nowego domu. Myślę, że jak zawsze- problem nie w kocie tylko w ludziach.
 4. Na Kraków. Ja zrobiłam nowe https://www.olx.pl/oferta/przyjacielski-teos-szuka-domu-CID103-IDzFr6W.html Wykupiłam opcję 7 dni na pierwszej stronie.
 5. Karol musi iść jako kot niewychodzacy żeby nie zaginął. Bo na wołanie nie przyjdzie raczej.
 6. Kacper to bardzo spokojny i nieśmiały kotek, potrzebuje trochę czasu, spokoju i cierpliwości. A nade wszystko potrzebuje być zabrany z lecznicy znim złapie jakieś paskudztwo :(( https://www.olx.pl/oferta/kacper-kot-dla-konesera-CID103-IDyz9Lc.html Mogłabyś go wziąć na dom tymczasowy albo znasz kogoś takiego?
 7. Oj nie obyło się bez nerwów przed podróżą :( Nie na wszystkich można polegać. Ale najważniejsze że się udało i że jedzie. Dotrze ok 19tej. Teraz czekamy na wieści z nowego domu.
 8. Teraz myślę nad choćby DT dla nieśmiałego Kacpra.
 9. Pęka mi serce od wczoraj. Ten śliczny kocurek na zdjęciach to 5 miesięczny Gucio [*] z Izbicy, szukałam mu domu. Wszystko było dobrze, kotek przyjazny, wesoły, dopadł go w lecznicy calciwirus, zaczęło się niewinnie, a teraz Gucio już za Tęczowym Mostem :((( Nie mogę się pozbierać. :(((( W lecznicy jest jeszcze 7 miesięczny nieśmiały kocurek Kacper zwany Widmo, choć już coraz mniej nieśmiały. Potrzebuje choćby DT zanim pobiegnie za Guciem za TM, choć na razie wszystko z nim OK. Ogłaszam go już tak dugo, nikt o niego nie pyta, jak go proponuję - też nikt nie chce :(((
 10. Bosman był we wtorek u weterynarza bo zaczął wymiotować żywymi robakami. Trzeba odrobaczać wszystkie koty oczywiście. Nadal świszczy dostał do kontynuacjii Flixotide. Koszt wizyty 75 zła plus 34,63 zł Flixotide 25 zł na ten cel poszło z bazarku terry, resztę dopłaciłam, żeby nie było długu.
 11. Dzisiaj do DS w Krakowie jedzie Marcysia i Telesfor, dwójka rodzeństwa z interwencji od p. Krystyny. Koszt transportu 70 zł. Niestety kociaki od wczoraj mają włączone leczenie z powodu kk, jadą więc chore i mam nadzieję ze uda się sytuację opanować.
 12. Będę go wspierać.
 13. Aktualnie w skarpecie Bosmana mamy 25 zł z bazarku terry
 14. Bardzo dziękuję za wpłatę z bazarku 25 zł dla Bosmanka, potwierdzam otrzymanie pieniążków na konto. Pieniążki te odkładam do Bosmankowej skarpety na koszty leczenia. Jedzenie i żwirek w DT dla Bosmanka na kwiecień jest już opłacone :)
×