Jump to content
Dogomania

Baltimoore

Members
 • Content Count

  2,042
 • Joined

 • Last visited

1 Follower

About Baltimoore

 • Rank
  Advanced Member

Recent Profile Visitors

1,223 profile views
 1. To te maluchy? Super że znalazłaś DT dla nich. Potrzebna będzie jakaś pomoc?
 2. Dzięki terra za ogłoszenie Biszkopta. Kotek zostaje u państwa na czas znalezienia nowego domu. Myślę, że jak zawsze- problem nie w kocie tylko w ludziach.
 3. Na Kraków. Ja zrobiłam nowe https://www.olx.pl/oferta/przyjacielski-teos-szuka-domu-CID103-IDzFr6W.html Wykupiłam opcję 7 dni na pierwszej stronie.
 4. Kacper to bardzo spokojny i nieśmiały kotek, potrzebuje trochę czasu, spokoju i cierpliwości. A nade wszystko potrzebuje być zabrany z lecznicy znim złapie jakieś paskudztwo :(( https://www.olx.pl/oferta/kacper-kot-dla-konesera-CID103-IDyz9Lc.html Mogłabyś go wziąć na dom tymczasowy albo znasz kogoś takiego?
 5. Teraz myślę nad choćby DT dla nieśmiałego Kacpra.
 6. Dzisiaj do DS w Krakowie jedzie Marcysia i Telesfor, dwójka rodzeństwa z interwencji od p. Krystyny. Koszt transportu 70 zł. Niestety kociaki od wczoraj mają włączone leczenie z powodu kk, jadą więc chore i mam nadzieję ze uda się sytuację opanować.
 7. Będę go wspierać.
 8. Aktualnie w skarpecie Bosmana mamy 25 zł z bazarku terry
 9. Bardzo dziękuję za wpłatę z bazarku 25 zł dla Bosmanka, potwierdzam otrzymanie pieniążków na konto. Pieniążki te odkładam do Bosmankowej skarpety na koszty leczenia. Jedzenie i żwirek w DT dla Bosmanka na kwiecień jest już opłacone :)
 10. Będą wizyty pa dla 4 kotkow z Izbicy: Czarnej Zielonookiej, burego kota Kacpra/Widmo oraz rodzeństwa Marcysi i Telesfora (razem)
 11. A jak się miewa Filcak? Bo Bosmanek w nowym DT ewidentnie odżył.
 12. Bosman w Rzeszowie przytył, zaokrąglił się, przyjażni się z białaczkowym Felkiem, bawi się z niewidomym Syriuszem, śpi z Panią w łóżku. Ciągle gada i dopomina się o uwagę. Dostaję leki ochronne na serce i inhalacje, niestety łatwo się męczy i ma duszności. Juttro na wypadek pojedzie do tej lecznicy gdzie był na osłuchanie i konsultację.
×