Jump to content
Dogomania

Baltimoore

Members
 • Content Count

  1,762
 • Joined

 • Last visited

1 Follower

About Baltimoore

 • Rank
  Advanced Member

Recent Profile Visitors

1,034 profile views
 1. Dla Michasia/ Gucia jutro będzie wizyta pa w Warszawie i zobaczymy. Wstępnie ok, ale zobaczę jeszcze co po wizycie. Dam znać. W Krakowie też na razie nędza z odzewem na ogłoszenia :( Tylko ta Warszawa :)) Trafiają się perełki :)) Choć ilość bezsensownych telefonów jakie odbieram, dodatkowych zdjęć i linków do ogłoszeń jakie wysyłam mailem bez zwrotnego odzewu, jest bardzo męcząca i trochę dołująca.
 2. Terra, bardzo dobre ogłoszenie Alinki/Gosi.
 3. Do własnego domu na Pradze jadą jutro dwie kolejne biedy z lecznicy Kocurek Smoczek zwany Szczurkiem i koteczka po pp Karina zwana Coco, na razie nieśmiala Dziękuję mojej koleżance za wizytę PA dziś wieczorem :)) Transport blabla 80zł.
 4. Zdjęcia dwóch szylkretowych sióstr
 5. Jutro do domu na Wilanowie jedzie schorowana mała burasia Karminka przyniesiona przez kogoś z bratem do lecznicy w Izbicy. Transport blabla, koszt 40zł. Dziękuję mojej koleżance za wizytę PA :)) Brat Karmelek (ten z białymi skarpetkami) ma ratowane oczka. Wstępnie dwa domy oferowały się czekać aż się podkuruje, zobaczymy czy któryś wytrwa. Kotka nadal ogłaszam https://www.olx.pl/oferta/slodki-karmelek-szuka-pilnie-domu-na-cale-zycie-CID103-IDxTBKI.html
 6. Ogłoszenie Gucia z Izbicy- to ten któremu płaciłam za operację śrubowania paskudnie złamanej łapki. Wszystko pięknie się zagoiło Kotek jest sprawny https://www.olx.pl/oferta/mega-przytulasny-gucio-szuka-domu-na-juz-CID103-IDygg2s.html
 7. To ogłoszenie Rudolfa z Pierogarni który dzisiaj pojechał do lecznicy w izbicy Koszt transportu 50zł https://www.olx.pl/oferta/przyjacielski-rudolf-z-pierogarni-bardzo-pilnie-szuka-domu-CID103-IDybDfT.html Ogłoszenie wyróżnione na Warszawę.
 8. Głodne bezdomniaki pewnie nie wybrzydzają. Na razie są trochę przyzwyczajone do Animonda Carny. Wielka szkoda, że w tym sklepie nie było choćby saszetek Sheba albo Gourmecików.
 9. Madie, może zadzwonisz do Dory i uzgodnicie przez telefon?
 10. ADOPCJE SZCZEBRZESZYN :)) Za naszą sprawą w niedzielę pojechała bla bla car'em do fajnego domu pod Warszawą 1,5 letnia bura kotka Starzymiech przyniesiona do lecznicy w Izbicy, będzie miała na imię Hermiona i będzie miała psiego kumpla Draco. Dzisiaj dzięki poświęceniu dnia przez super chłopaka Piotra i anonimową Osobę oraz dzięki ALA123 która pożyczyła samochód i pokryła koszty paliwa :)) do Warszawy pojechała zorganizowana wycieczka 3 kotów :)) Ruda Zośka około 1,5 letnia, z DT u Sue do super ludzi, 10 letniej kotki i starszego psa z niedowładem tylnych kończyn, Saska Kępa Mała bura Bella 4-5 miesięcy, podrzucona z rodzeństwem i kotka pod zajazdem, trafiła do Izbicy, dwa kociaki nie przeżyły :( do fajnej rodziny bez zwierząt, Bemowo. 8-9 miesięczny Pędzel umaszczony tabby podrzucony obok bloku Dory na początku zimy, trafił do lecznicy w Izbicy i długo nikt go nie chciał, do bardzo miłej pani na jedynaka, będzie miał na imię Marcelek, stary Mokotów. Bardzo dziękuje mojej koleżance z innego forum za zrobienie wizyt pa mimo trudnej sytuacji osobistej.
 11. Nominowanie kierownika TEGO schroniska to jakieś kpiny !!!
 12. Olx właśnie wywalił ogłoszenie burego rodzeństwa, bo na Kraków z tymi samymi zdjęciami zrobiła im już ogłoszenie moja znajoma. Ale zwrócili kasę za wyróżnienie. W związku z czym przeformatowałam zdjęcia i robię im osobne ogłoszenia na Warszawę https://www.olx.pl/oferta/slodki-karmelek-szuka-pilnie-domu-na-cale-zycie-CID103-IDxTBKI.html https://www.olx.pl/oferta/spokojna-karminka-szuka-pilnie-domu-CID103-IDyciV9.html Poza tym zrobiłam ogłoszenie kotce z wąsem na Warszawę https://www.olx.pl/oferta/czarno-biala-murka-szuka-domu-CID103-IDv7VEs.html Burej 1,5-2 letniej koteczce z lecznicy na Warszawę https://www.olx.pl/oferta/pilnie-dom-dla-kotki-pikselki-z-lecznicy-CID103-IDxJYV7.html I trzem burym siostrom z lecznicy na Warszawę https://www.olx.pl/oferta/lila-liza-i-lala-trzy-siostry-szukaja-domu-CID103-IDycmJT.html
 13. Bębenek, dzięki :)) https://www.olx.pl/oferta/bystrzak-sie-poleca-CID103-IDybxSx.html#position=1&page=1
 14. Uwaga Biała Strzała/Chmurka z lecznicy też już ma dom, znaleziony przez panią Doktor :D Bębenek, nie podłamuj się :)) Nie takie telefony się zdarzają :)) Kapitan jedzie do nowego domu o 18 tej, a raczej Nowy Dom przyjeżdża po Kapitana i panią Kasię z dt, która od razu zrobi wizytę pa. To był akurat idealny telefon o kota, czysta przyjemność rozmawiać :))
×