Jump to content
Dogomania

Jestem Fazi - Shih Tzu z interwencji - nie dałem rady :(


Recommended Posts

Jakiś program interwencyjny TV, w rodzaju Sprawa dla reportera - to mogłoby przynajmniej przyczynić się do potępienia we własnym środowisku, a to dla wielu bolesna kara.  Zamieszczone tu zdjęcia psa są wystarczająco szokujące, myślę, aby mediom było warto zająć się tą sprawą.

Link to comment
Share on other sites

Żeby tylko znalazł się redaktor , który poprowadzi sprawę! może ktoś z tamtych okolic, wpadłby na pomysł... np. oplakatowania domu, płotu czy okolic z opisem tego co zrobili Faziemu.....

Dziękuję za odpowiedzi na moje pytanie, niestety mam również obawy... czy znajdziemy sprawiedliwość w sądzie? :( (chyba ,że ktoś będzie z determinacją, 'cisnął' w prokuraturze!  .. czy Fazi ma wydarzenie na fb?  może dobrze byłoby wkleić i tu link i również będziemy udostępniać... jestem bardzo wstrząśnięta! :(

 

Link to comment
Share on other sites

14 godzin temu, rozi napisał:

Wkurzają mnie te emotki idiotyczne.

Czy Fundacja zrobiła coś, żeby ukarać właścicieli pieska? Jeśli tak, to co.

rozi,przecież nie można wciągu dwóch dni zebrać wszystkich papierów i złożyć pozew do Sądu.Wszystko musi iść swoim tokiem.Nie czytasz także postów.

17 godzin temu, anica napisał:

Podczytuję wątek... i dziękuję Panu Bogu ,że maleństwo jest już bezpieczne i pod opieką!...i że będzie wszystko zrobione co jest możliwe, żeby nie cierpiał! 

... wiem ,że może to nie czas na to...ale czy ktoś będzie się starał oskarżyć .. tego bestialca? co można zrobić? zwyrodnialec powinien zostać ukarany, za te lata cierpienia!!!..

Aniu, z tego co wiem, Fundacja złoży zawiadomienie do prokuratury. W tej chwili są zbierane wszystkie dowody, zeznania.

Stan zdrowia Faziego na razie bez wiekszych zmian. Po godz. 22, Tola napisze więcej informacji.

 

 

Link to comment
Share on other sites

6 minut temu, Anula napisał:

rozi,przecież nie można wciągu dwóch dni zebrać wszystkich papierów i złożyć pozew do Sądu.Wszystko musi iść swoim tokiem.Nie czytasz także postów.

Aniu, z tego co wiem, Fundacja złoży zawiadomienie do prokuratury. W tej chwili są zbierane wszystkie dowody, zeznania.

Stan zdrowia Faziego na razie bez wiekszych zmian. Po godz. 22, Tola napisze więcej informacji.

 

Anulko Fazi odszedł :(

Link to comment
Share on other sites

22 minuty temu, Anula napisał:

rozi,przecież nie można wciągu dwóch dni zebrać wszystkich papierów i złożyć pozew do Sądu.Wszystko musi iść swoim tokiem.Nie czytasz także postów.

Aniu, z tego co wiem, Fundacja złoży zawiadomienie do prokuratury. W tej chwili są zbierane wszystkie dowody, zeznania.

Stan zdrowia Faziego na razie bez wiekszych zmian. Po godz. 22, Tola napisze więcej informacji.

 

 

Chodziło mi głównie o to, czy zebrana jest dokumentacja medyczna, bo już wczoraj miałam wrażenie, że piesek nie żyje.

Link to comment
Share on other sites

Prawie nikt z nas nie poznał Faziego osobiście,a czujemy się tak jakby odszedł nasz bliski przyjaciel.

Choć na koniec życia maluszku zyskałeś ludzi,którym na Tobie bardzo zależało,którzy Cię pokochali.

Bądź szczęśliwy tam gdzie jesteś,biegaj zdrowy i radosny...

  • Upvote 4
Link to comment
Share on other sites

W Poznaniu jest mecenas M. Łątkowski. Pan Mecenas zajmuje się m.in. prawami zwierząt i prowadzi sprawy o znęcanie się nad zwierzętami, prowadzi takie sprawy bezpłatnie. Nie wiem czy działa też poza Poznaniem ale chyba tak, oglądałam o nim program i czytałam artykuł. Opowiadał bardzo ciepło o zwierzętach i że bardzo kocha psy. Gdyby sprawa się przeciągała zawsze można zapytać. Oczywiście najpierw fundacja musi zebrać wszelkiego rodzaju dokumenty i niech by się im udało od razu jak najszybciej ukarać oprawców Faziego. 

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, elficzkowa napisał:

W Poznaniu jest mecenas M. Łątkowski. Pan Mecenas zajmuje się m.in. prawami zwierząt i prowadzi sprawy o znęcanie się nad zwierzętami, prowadzi takie sprawy bezpłatnie. Nie wiem czy działa też poza Poznaniem ale chyba tak, oglądałam o nim program i czytałam artykuł. Opowiadał bardzo ciepło o zwierzętach i że bardzo kocha psy. Gdyby sprawa się przeciągała zawsze można zapytać. Oczywiście najpierw fundacja musi zebrać wszelkiego rodzaju dokumenty i niech by się im udało od razu jak najszybciej ukarać oprawców Faziego. 

... warto zapamiętać.

Link to comment
Share on other sites

nie ma słów na tragedię tego pieska. :(

Oby w naszym chorym pod względem stosunku do zwierząt kraju, gdzie wciąż patrzy się za łagodnie na sprawców dręczenia zwierząt, kaci zostali ukarani,

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...