Jump to content
Dogomania

rozi

Members
 • Content Count

  14,233
 • Joined

 • Days Won

  7

Everything posted by rozi

 1. Jak storczyk? Mój, ten rozsadzony z cięcia, ma jakby pęd kwiatowy, maluśki :)
 2. Nikt nowy nie przychodzi, trudno, może środki czystości nie brzmią dramatycznie. Ale gdyby komuś podrzucili takiego psa, to co by zrobił? Ja już nie mówię o ogromnej pracy, tylko żeby kurcze przynajmniej nie dokładać kasy, a są tam na DT pieski stare, zaopiekowane jak mało gdzie, nie siedzą w boksach, nie są tylko wypuszczane do ogródka, chodzą na normalne spacery, uczą się smyczy, wszystkiego. Doszła ta sierota połamana. Podobno jest świetna, współpracuje jak złoto :)
 3. Niech Molly odpowie, w tym temacie jest już oblatana :) Moim zdaniem wózeczek jest z mocowaniem, czyli te taśmy wchodzą w skład. A ja od razu pisałam Molly na PW, żeby do smyczy obroża. Niezależny od wózka chwyt. Jak u zdrowego piesunia.
 4. Dzwoniłam do Producenta, chwilę wcześniej dzwoniła też do niego Molly. Pan weźmie od Pikusi 550zł, da wzmocnione kółka i darmową wysyłkę :)
 5. Widzę cennik, dla psa 16-20kg cena OD 550zł. Zniżki dla fundacji - może uda się podpiąć Pikusię?
 6. Prawdziwa prawdziwa! Ja się nadal motam z wózeczkiem :D ale już chyba odetchnę zaraz.
 7. Uwaga nr.2 Jest zmiana decyzji, zaraz powiem dlaczego. Chodzi o optymalne wykorzystanie zebranych pieniędzy, więc [email protected] pojechała jeszcze do lecznicy, gdzie żyje bezdomna sunia Daisy, śmiga na wózeczku i miał to być wózeczek z Politechniki, chciała zobaczyć i pomacać. Okazało się, że sunia na politechnicznym jeździła kiedyś, a śmiga na wózku z Lublina. Molly dała link i zdjęcia w wątku Pikusi. Po kolejnych konsultacjach decydujemy się na Lublin. Lublin jest też z pewnych względów lepszy od Admirała. Cena wózka 550zł + wysyłka. Krótki termin wykonania (ale nie to było ważne).
 8. Uwaga nr.2 Jest zmiana decyzji, zaraz powiem dlaczego. Chodzi o optymalne wykorzystanie zebranych pieniędzy, więc [email protected] pojechała jeszcze do lecznicy, gdzie żyje bezdomna sunia Daisy, śmiga na wózeczku i miał to być wózeczek z Politechniki, chciała zobaczyć i pomacać. Okazało się, że sunia na politechnicznym jeździła kiedyś, a śmiga na wózku z Lublina. Molly napisze więcej, da link i zdjęcia. Po kolejnych konsultacjach decydujemy się na Lublin. Lublin jest też z pewnych względów lepszy od Admirała. Cena wózka 550zł + wysyłka. Krótki termin wykonania (ale nie to było ważne).
 9. Nie mogą szybciej, bo czeka kolejka staruszków, które mogą nie dożyć wózeczka :( Będą się starali jak najszybciej, ale zaczną projekt dla Pikusi za dwa tygodnie dopiero, potem wykonanie i przymiarki.
 10. Ze względu na oszczędność Molly będzie dźwigać psa trzy tygodnie dłużej, więc brawa dla Niej :) Mnie przekonała nie sama cena, ale przede wszystkim bliskość Politechniki i serwis/poprawki późniejsze.
 11. Jeszcze jestem. Nie ma średnich, zapisuję te nieduże, ale chrupiące są
 12. Są już wszystkie wpłaty nasze i nie nasze. Pięknie dziękuję, jak zawsze, kochanym Uczestnikom bazarku
 13. Ja podniosę i nie wiem, czy dziś jeszcze dam radę zajrzeć na bazarek, ale proszę się czuć, jak u siebie
×
×
 • Create New...