Jump to content
Dogomania

rozi

Members
 • Posts

  19302
 • Joined

 • Days Won

  8

Everything posted by rozi

 1. A jakiego macie teraz? Gdzieś czytałam, ale mi uciekło.
 2. Pewnie, że by. Ale w Warszawie. Tutaj prędzej kaukaza wezmę, niż malucha, za dużo burków w okolicy, drżałabym o niego.
 3. Jaaga, Ty się potrafisz ubrać w trudne psy, a jednak tego byś nie wzięła, co też o czymś świadczy. No w każdym razie ewentualny hotel musi podjąć decyzję przy założeniu, że pies się nie zmieni.
 4. Ja bym go nie wyciągała. Z opisu zachowania wynika, że adopcja jest praktycznie wykluczona, a i hotel może po tygodniu zażądać zabrania psa, bo sobie nie poradzi. Z pewnością trzeba go odrobaczyć, co można zrobić na miejscu.
 5. A na grzyby mówi się "psiaki". Wiecie, że borowik szatański jest pod ochroną? Zagrożony wymarciem. Włacha przeczytałam.
 6. W zeszłym roku całe były na czarno dropiate jabłuszka, wzięłam jedno, ugryzłam i zdębiałam, jakie pyszne. W tym zdrowe. Nie robiłam nic. Może to jak z jedną moją śliwą, co drugi rok.
 7. Elik, ale czy Ty rozumiesz, co sama piszesz? Hotel chce testu od weta poza schronem. Czyli trzeba psa wyciągnąć, gdzieś u weta zrobić test, i jaki masz pomysł, jeśli wyjdzie pozytywny?
 8. Pomiot Szatana to moja sunia kochana, Perełka. Ostatnio osaczyła kota, zdrowe kilkaset metrów ode mnie. On bidny żegnał się z życiem, wiedział że ne da rady uciec., stał jak szmatka, zgarbiony. Niczego mu nie zrobiła, no ale biegłam przez pole i nerwy. Kciuki, żeby bez przygód.
 9. Te gacie mi zarezerwuj, jeśli mój rozmiar, czyli M I czapki ciepłe.
 10. Stara małpa zadzwoniła dziś, sumienie ją ruszyło. Mówi, że kupili 25 lat temu jabłonkę ozdobną, z którą coś się potem działo niedobrego, i zamiast wywalić obcięli, cokolwiek to znaczy. I odezwał się podkład i daje takie jabłka pyszne właśnie.
 11. Test na parwo trzeba zrobić ileś czasu po wyciągnięciu ze schronu, inaczej zawsze jest obawa, że między testem a wyjazdem złapie i się rozłoży za chwilę. Może lepiej sprawdzić, czy był szczepiony, albo na cito zaszczepić. Może o to hotelikowi chodzi? Może niedogadanie.
×
×
 • Create New...