Jump to content
Dogomania

rozi

Members
 • Content Count

  16,088
 • Joined

 • Days Won

  8

Everything posted by rozi

 1. Reklamuj co chcesz. Pojawiały się reklamy bazarków z FB, albo z Miau, ważne żeby dla zwierzaków.
 2. Gdybyś mogła wklej zdjęcia i napisz parę słów. Wiele osób się wzruszy, że są wieści z Azylku, tu wątek: https://www.dogomania.com/forum/topic/72119-czwarty-etap-skarbonka-biała-podlaska/page/6/?tab=comments#comment-14877037
 3. Przy okazji bazarku chciałam zapytać, co się dzieje z Merdającym Azylem dla staruszków https://youtu.be/cMJ1JljJn00 .
 4. O właśnie, chciałam pisać, żeby nasmarować czymś smycz (sznurek nawet) i kłaść luzem, a potem przywiązać taką pachnącą.
 5. Podrzucę. W domu chłodno, ale wyjść się nie da.
 6. Ewu, nie biegaj do sklepów, tylko najpierw dzwoń, czy mają. Tu koło mnie są dostawy dobrych kurczaków raz w tygodniu, w czwartki.
 7. O tym właśnie myślę, w szerszej perspektywie. Miałam labradorkę z czymś w stawach/kręgosłupie, w czasie upałów nie mogła się podnieść z podłogi, stawiał ją na nogi na długo jakiś steryd, jeden zastrzyk, z Austrii sprowadzany.
 8. A niech żre chleb z masłem, byle żarła. To znaczy moim zdaniem lepiej bułkę. Molly, a ten chleb dawałaś z ręki, czy na podłodze? Może ją coś boli, jak się schyla?
 9. Ewu, choćby szmatką i ciepłą wodą z odrobiną mydła. Jeśli dasz radę.
 10. Ja bym go jednak jakoś umyła. Piesek wie, że cuchnie, i jest mu źle z tym.
 11. Trzeba było za te 3zł kupić jedną zabaweczkę, a nie siedem, to może by wlazła w list :)
 12. Ewu pisała, że leży w schronowym kojcu i serce pękało, stąd panika i propozycja szpitalik, zwłaszcza że piesek w fatalnym stanie, może lekarze coś by dostrzegli jeszcze, coś więcej zrobili dla niego, gdyby go mieli pod ręką stale. No ale.
×
×
 • Create New...