Jump to content
Dogomania

rozi

Members
 • Posts

  17993
 • Joined

 • Days Won

  8

Everything posted by rozi

 1. Ja kupiłam szczeniaka z dobrej hodowli, bo tak na ten moment chciałam i koniec. A specjalista DOBRY jest często wybawieniem dla adopciaka, który sobie/z którym sobie nie radzi opiekun.
 2. Nie nie, to świetny szkoleniowiec, każdemu mogę polecić, mało komu tak ufam, chodziło mi o to, że generalnie poradzę sobie bez, choć pewnie pojadę na zajęcia, żeby przygotować Perełkę do egzaminów.
 3. Właśnie latałam po całym wątku, żeby sprawdzić, bo mi coś nie pasowało. A to nie grzybica jakaś? Się odkarmi, wydobrzeje, to i przejdzie.
 4. Guccio, jeśli mogę prosić, moje rzeczy wyślij do Iwna5702, razem z Jej paczką. Ma do mnie świętą cierpliwość i napewno się zgodzi. Stawiam koszty. Druga rzecz - spojrzałam na nr. 27 i to są perfumy, ja używam tylko jednych (innych), więc proponuję, żeby poszły do Koja za 30zł, ja dołożę cegiełkę. Znaczy jeśli Koja zechce. Jeśli nie, to prasnę do szuflady na prezent.
 5. Potrzebna mi na cito naprawdę ciepła kurtka (puch), taka za dupę, rozmiar M/L
 6. Mogę. Wkład jak wkład, się odkręca i wymienia na inny firmowy. Przecież nie jest jednorazowy :))) No w każdym razie śliczny.
×
×
 • Create New...