Jump to content
Dogomania

elficzkowa

Members
 • Content Count

  11,100
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  48

Everything posted by elficzkowa

 1. Niedługo trzeba będzie wydać jej prawo jazdy :) Tak się cieszę, że udało się pomóc Pikusi. I choć nie biega na czterech własnych łapkach to jednak biega :)
 2. Przyszłam na bazarek ale w portfelu pusto :( Chyba, że można wpłacić po pierwszym to chętnie coś zakupię.
 3. Jestem u Pikusi. Bardzo mnie ujęła swoim wyglądem i zachowaniem. Pomimo iż los jej nie oszczędził ma takie ufne spojrzenie. Jest piękna. Oby udało się poprawić jeszcze jej komfort życia. Wózek pomoże jej w tym, zresztą pomoże też i [email protected] w opiece nad Pikusią.
 4. Szaguniu - jak Ci dobrze u [email protected] :) Ależ bym go całowała w łapusie, w noseczek,w uszka i... i w brzuchol też :)
 5. Popieram w całej rozciągłości :) Ja relacje jaguski czytam po kilka razy aby móc się delektować :)
 6. Nie ma na co czekać :)Teraz trzeba drugie koło bo na jednym nie pojedzie.
 7. W imieniu mojej siostry poproszę jedno koło bez opony. A ja poproszę oponę do tego koła.
 8. Wpłata już na koncie Oriona :) mari23 - deklaracja stała dla Oriona : VIII(2019) - I (2020): 120zł
 9. Może udałoby się zorganizować zbiórkę na siepomaga lub założyć wydarzenie na fb. Żeby chociaż na wózek nazbierać. Ja nie jestem na fb ale myślę, że trochę osób tu zagląda i może mogłoby pomóc. Pod koniec miesiąca wyślę 30 zł dla Pikusi - niech to będzie zaczątek na wózek. Tak sobie jeszcze myślę, że rozi robi pomysłowe i ciekawe bazarki , może by się udało coś uzbierać. Rozi , co Ty na to ?
 10. [email protected] - 19 kg to bardzo dużo - Twój kręgosłup nie da rady. A Pikusia dałaby radę na wózku ? Przepraszam, że tak piszę, w sumie nic nie wiem o Pikusi ale na zdjęciach jest taka zadowolona i ufna pomimo jej stanu. Musiała dużo w życiu wycierpieć :(
×
×
 • Create New...