Jump to content
Dogomania

elficzkowa

Members
 • Content Count

  11,287
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  48

Everything posted by elficzkowa

 1. Te znaki zapytania to ja : ) Faktycznie nie dopisałam od kogo.
 2. Zdjęcia oczywiście zrobię jak tylko będę miała możliwość podejść bliżej do niego. Też tak myślę, że jeśli nie otrzyma konkretnej pomocy to długo nie przetrwa.
 3. Zacytuję samą siebie ale... Staruszek dalej drepta powolutku po ulicy Dzikuskowej. Myślę cały czas co z nim będzie. Nasze ,,dzikuski'' były znacznie młodsze a on to staruszek zmarnowany życiem. Po niedzieli przyjeżdża moja siostra, możemy być u staruszka praktycznie codziennie i dokarmiać go czy podać leki od robali czy kleszczy. Możemy też zacząć go oswajać aby można było założyć mu obrożę i smycz ale co potem...To będzie aż nieludzkie jeśli po tym czasie zostawimy go na tej ulicy. Widać, że ciężko mu chodzić. Mam wrażenie, że nogi ma takie trochę sztywne, może bolą go stawy...Nie wiem jak skutecznie mu pomóc...
 4. Wpłaty na konto Amika - Oriona ( 06.07.2020): Uxmal - stała : 10 zł mari23 - stała : 20 zł ranias - stała VII - XII + bonusik : 80 zł Kaas1 - darowizna dla Oriona : 25 zł
 5. Cudny model z Szagusia :) W swoim futerku wygląda jak w płaszczu :)
 6. Wpłaty na konto Oriona / Aleksa: Guccio - stała : 10 zł ( 29.06.2020) Isiak - stała na lipiec : 20 zł (01.07.2020) Ewa Marta - stała : 10 zł ( 02.07.2020) christo - fair - stała : 20 zł ( 02.07.2020)
 7. Moli, ile trzeba zwrócić za tabletki od lambli ? Proszę podeślij mi numer konta, wpłacę obiecane 50 zł dla Pusi.
 8. Od mojej siostry poleciało 50 zł na leczenie Promyczka. Ja do stałej dołożyłam 30 zł też na leczenie. Elu, wysyłając stałą pomyliłam miesiące, zamiast na lipiec jest wpisany czerwiec.
 9. Moli, jak już będziesz znała kwotę za tabletki na lamblie to proszę napisz . Szaguś zapłaci za swoją kurację. Zbliża się kolejny miesiąc więc może od razu zakupmy karmę dla stadka i dla Szagiego. Obiecałam też Pusi jakiś grosz w lipcu. Przeleję dla niej 50 zł, tylko nie wiem na jakie konto. W wolnej chwili podeślij mi numer konta dla Pusi.
 10. Staruszka widziałam kilka dni temu jak tuptał przy kantorze. Od razu widać, że bezdomniak. Chciałam się zatrzymać ale akurat nie było gdzie. Objechałam dookoła i wróciłam ale już go nie było. Przypuszczam, że wszedł na plac. Będę tam jutro, jak się uda to go nakarmię. Z Karmicielką nie mam kontaktu, jeszcze w ubiegłym roku często ją widywałam. Opowiadała, że dokarmia bezdomne psy ale też takie które maja właścicieli :(
 11. Chyba znowu list gończy za Lolusiem trzeba rozesłać :)
 12. Ma super opiekę i warunki więc i motywacja do życia większa :) Przeleję coś dla Pusi ale dopiero w lipcu. Może ktoś wyczaruje jakiś bazarek na leczenie. Trochę ludzi tu zagląda.
 13. Dobre wiadomości i u Pusi i u Zuzi :) Niech tak trwa :) A jak jest z finansami Pusi ? Kwota, którą zapłaciłaś jest spora.
 14. Dlaczego Amik tak długo czeka na dom ? Przecież on jest prześliczny ! DOMKU PRZYBYWAJ ! AMIK CZEKA !
 15. Cudownie, że Zuzia znalazła domek :) A jak się czuje Pusia ?
×
×
 • Create New...