Jump to content
Dogomania

Fraszka - psi ideał - znalazła dom jakby uszyty na jej miarę!


Nutusia

Recommended Posts

  • Replies 524
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Witamy wszystkich miłych gości! :loveu:

Moteusz dziękuje za komplementy i miłe słowa. Jego przyszły Pan jest Izraelczykiem i powiedział, że po hebrajsku Motek znaczy słodki :) Oba znaczenia imienia pasują więc jak ulał :eviltong:

Fraszka ma lepsze i gorsze chwile. Czasami całkiem bezstresowo bawi się z Motkiem, albo chwyci zabawkę, a czasami się "wstydzi" i np. - jak dziś rano, nie chciała zejść z fotela do miseczki. Wzięta na ręce - sztywnieje i aż się wkleja w człowieka. Motek ją dziś wyeksmitował z posłanka przy łóżku, więc spała na fotelu. A, i zapomniałam wczoraj napisać, że zdarzyło jej się również spać w posłaniu z kotką Helenką! :)
Czasami wskoczy na kanapę i się wywali luzacko na boku - czasami nawet wołana ma obawy.
Dziś pierwszy egzamin z zostawania w domu z całym towarzychem - może bez ludzi, trochę się rozkręci. Wieczorem jedziemy do lecznicy zobaczyć co z tym szwem (ja nie widziałam, tylko czułam pod palcami, ale Sławek widział i mówi, że nie wygląda na rozpuszczalny, bo to czarne, grube nici...) i pewnie się zaszczepimy na wirusówki no i założymy Fraszuli książeczkę! :)

Link to comment
Share on other sites

Biedna Fraszencja, pewnie ma jakies niemiłe wspomnienia, więc potrzebuje trochę czasu. Ale podejrzewam, że psia terapeutka się szybciutko ze strachami Fraszki upora :-)
A Alesssandro bossssski :loveu: Nie pojmuje tylko dlaczego, skoro on dogomaniacki, to obok niego nie widac jakiegoś ogonka, czy łepetynki psiej ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...