Jump to content
Dogomania

Javena

Members
 • Content Count

  13692
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

Javena last won the day on November 16 2011

Javena had the most liked content!

Community Reputation

41 Excellent

4 Followers

About Javena

 • Rank
  Advanced Member
 • Birthday September 20

Profile Information

 • Gender
  Not Telling
 • Location
  Chełmek

Converted

 • Location
  Chełmek

Recent Profile Visitors

5297 profile views
 1. Witam! P. Danusia dzwoniła do mnie prosząc, aby podziękować. Dotarła do nich paczka z żywnością. Są bardzo zaskoczeni i chcieli by podziękować, ale nie wiedzą komu ? Cioteczko Bębenek, bardzo dziękuję w ich imieniu, a także swoim. Myślałam, że znajdę trochę czasu, aby tam zawitać, niestety nie udało się. Zbyt dużo spraw było do załatwienia. Pytałam o karmę z Biedronki, ale P. Danusia stwierdziła, że owszem jedzą, ale tylko 2 kotki. Te wiekowe nie bardzo. Jeden ma już 20 lat, reszta powyżej 10. Pani Danusia, źle się czuje. Pan Maciej skończył 80 lat. Są już zmęczeni tym wszystkim. Ciągle prze
 2. Kochane cioteczki. Bardzo dziękuję Wam za pamięć i wszystkie paczki, które zostały wysłane. Pani Danusia dzwoniła do mnie i prosiła, aby podziękować tym osobom bardzo gorąco.Przykro mi, że tak mi się w życiu ułożyło. Nie zaglądam tutaj, albo bardzo rzadko. Jestem chwilowo w PL.(tydzień) Wprawdzie w Holandii mam dostęp do internetu, ale tylko w telefonie, a nie bardzo umiem się nim posługiwać. Jedynie na Fb wkleić jakieś zdjęcia, albo udostępniać :) No cóż, człowiek się starzeje i nie nadąża za techniką.Dowiedziałam się, że p. Danusia była znowu w szpitalu, p. Maciej również. Te upały dały im s
 3. Przesyłka dotarła. Bardzo, bardzo dziękuję. Takiej właśnie potrzebowałam. Właściwie to mąż. Stara mu się potargała.
 4. Przelew zrobiony. Trochę miałam trudnosci z wyslaniem, ale wysłalam pocztą. Telefon na którego numer mam konto bankowe jest nie aktywny i muszę go zmienic.
 5. Poproszę nr 50. Czy można zakładać ją na ramię? Jeśli tak,to proszę, ale jeżeli to tylko zapinana w pasie, to rezygnuje z przesylki, ale wplacę 20 zł.
 6. Tak, zgadza się. Właśnie takie nazwisko powiedziala. Dziękuje bardzo. Pani Danusia wyslala nawet kartke świąteczną, myślała, że to któraś z nas :) .
 7. Przepraszam, że tak mało tu jestem. Nie mam zbyt wiele czasu. Wnusia za mała. Trzeba ciągle mieć ją na oku. Wyslalam pieniądze, jak obiecałam, nie wiem tylko, czy dotarly. Udało mi się dziś zadzwonić do Państwa. Otrzymali paczkę od jakiejs pani ze Szczecina. Bardzo dziekuje. Mestudio, proszę dac mi znać, czy doszly pieniądze, bo może znowu coś namieszalam . Może byc na fb, tam łatwiejsze mam dojście. Nie moge ogarnąć tego laptopa còrki. Za każdym razem musi mi pomagać.Ciagle się boję, że jej coś usunę niechcący. Pozdrawiam serdecznie wszystkich. Życzę Wesołych Świąt.
 8. Pieniążki wyslane. ( 100 zł) Dzwonilam do Panstwa. Ze zdrowiem jest, ani lepiej, ani gorzej. Problem mają z pchłmi. Wpuszczali do piwnicy kota z zewnątrz, bo byly duże mrozy i jakoś dostaly sie do mieszkania. Nie pomagają żadne środki przeciw pchlom. Koty się drapią. Córka przyjechała do nich na jakiś czas. Zawiozla tego kocura do kastracji. Jak to mówia " Biednemu zawsze wiatr w oczy " Mestudio, bardzo proszę zamówić dla kotków to, co zwykle. W sobotę wracam z powrotem. POZDRAWIAM.
×
×
 • Create New...