Jump to content
Dogomania

Javena

Members
 • Content Count

  13,692
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

Javena last won the day on November 16 2011

Javena had the most liked content!

About Javena

 • Rank
  Advanced Member
 • Birthday September 20

Profile Information

 • Gender
  Not Telling
 • Location
  Chełmek

Converted

 • Location
  Chełmek

Recent Profile Visitors

3,595 profile views
 1. Witam! P. Danusia dzwoniła do mnie prosząc, aby podziękować. Dotarła do nich paczka z żywnością. Są bardzo zaskoczeni i chcieli by podziękować, ale nie wiedzą komu ? Cioteczko Bębenek, bardzo dziękuję w ich imieniu, a także swoim. Myślałam, że znajdę trochę czasu, aby tam zawitać, niestety nie udało się. Zbyt dużo spraw było do załatwienia. Pytałam o karmę z Biedronki, ale P. Danusia stwierdziła, że owszem jedzą, ale tylko 2 kotki. Te wiekowe nie bardzo. Jeden ma już 20 lat, reszta powyżej 10. Pani Danusia, źle się czuje. Pan Maciej skończył 80 lat. Są już zmęczeni tym wszystkim. Ciągle prześladuje ich myśl, co będzie? Co dalej? Bardzo są wdzięczni za pomoc, bo jak twierdzi, za same leki dla Pani, to koszt ok 200 zł + leki dla Pana. Nie ma lekko. Znowu ktoś podrzucił im kota, ale udało się znaleźć mu dom. Sąsiad z naprzeciwka założył wreszcie kamerę na swojej posesji i jak się dowiedzieli na wsi, to naradzie spokój. Pozdrawiam Was cioteczki i dziękuję. Przepraszam, jak będą jakieś błędy, nie umiem pisać na tym telefonie. Ciągle wracam do tyłu i poprawiam. Ps. Dla zwierząt chyba jeszcze nie przyszło.
 2. Przesyłka dotarła. Bardzo, bardzo dziękuję. Takiej właśnie potrzebowałam. Właściwie to mąż. Stara mu się potargała.
 3. Przelew zrobiony. Trochę miałam trudnosci z wyslaniem, ale wysłalam pocztą. Telefon na którego numer mam konto bankowe jest nie aktywny i muszę go zmienic.
 4. Poproszę nr 50. Czy można zakładać ją na ramię? Jeśli tak,to proszę, ale jeżeli to tylko zapinana w pasie, to rezygnuje z przesylki, ale wplacę 20 zł.
 5. Przepraszam, że tak mało tu jestem. Nie mam zbyt wiele czasu. Wnusia za mała. Trzeba ciągle mieć ją na oku. Wyslalam pieniądze, jak obiecałam, nie wiem tylko, czy dotarly. Udało mi się dziś zadzwonić do Państwa. Otrzymali paczkę od jakiejs pani ze Szczecina. Bardzo dziekuje. Mestudio, proszę dac mi znać, czy doszly pieniądze, bo może znowu coś namieszalam . Może byc na fb, tam łatwiejsze mam dojście. Nie moge ogarnąć tego laptopa còrki. Za każdym razem musi mi pomagać.Ciagle się boję, że jej coś usunę niechcący. Pozdrawiam serdecznie wszystkich. Życzę Wesołych Świąt.
 6. Witam! 6 marca będę w Polsce na tydzień czasu , wyślę dla Państwa jakąś kwotę. Nie wiem, co tam słychać, ale jak przyjade, to zadzwonię. Pozdrawiam serdecznie.
 7. Zbieramy deklaracje stałe i jednorazowe !

   

 8. Kochani , paczka doszła, chyba od Arim. P. Danusia ponownie wylądowała w szpitalu, na kilka dni. (Nie dobrze, skaczące ciśnienie.) Chcieli bardzo podziękować , wysłać jakąś karteczkę na Święta, ale nie wiedzą komu? Powiedziałam, że ja podziękuję i żeby się nie fatygowali specjalnie na pocztę. ( chyba dobrze zrobiłam?) Mój wyjazd się odwlekł, zepsuty pojazd u mechanika, jeśli będzie wszystko ok. jutro z samiusieńkiego rana jadę. Trzymajcie kciuki, żebym dojechała szczęśliwie, a mój pies nie wymiotował :) Dziękuję bardzo w imieniu Państwa i swoim. Postaram się wpadać do Was.
 9. Konto wysłane. :) Mestudio, pieniążki przelałam. Jeszcze raz z całego serca dziękuję. Nie wiem, kiedy tu zawitam. Wyjeżdżam do Holandii na kilka miesięcy do córki.
 10. Dziewczynki kochane. Na fb ktoś poszukuje takiego psiaka. Podobno było zrobione ogłoszenie na OLX, ale właścicielka nie może znaleźć tego ogłoszenia. Podejrzewa, że to na 100% jej pies. Może ktoś, coś?
 11. Mogę wysłać jednorazowo 30 zł. Później zobaczę. Mam też rzeczy na bazarek, jeśli ktoś będzie robił, mogę przesłać zdjęcia z opisem. Sama nie mogę zrobić, bo mam jakiś błąd w systemie i nie mogę używać myszki po prawej stronie. Nie mogę kopiować, zawiesza się kursor. Piesek śliczny i taki sam strachulec jak mój Timuś, postrach osiedlowy. :)
 12. Barik dostał się w naprawdę dobre ręce. Dyplom Pani Solange Olszewskiej.
 13. Pieniążki od Rolanda-D, które nadal wpływały przesłałam, 70 zł >dla domu tymczasowego u Tamb i 200 zł dla naszej Pipi, która boryka się ze straszną bezdomnością w swoim rejonie.
 14. Ja już nie mogę się połapać z tym dogo. Chyba dążą do tego, żeby jak najwięcej osób zniechęcić.
×