Jump to content
Dogomania

obraczus87

Members
 • Posts

  29118
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

obraczus87 last won the day on December 5 2012

obraczus87 had the most liked content!

6 Followers

About obraczus87

 • Birthday 08/25/1987

Converted

 • Location
  Z pieskowa....

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

obraczus87's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

56

Reputation

 1. Witaj Obarczus niewidzialam Cie cale lata :)

 2. Serdecznie zapraszam na bazarek z ogłoszeniami.

 3. STOP PETARDOM - PODPISZ PETYCJE !!!

  Szczegóły w mojej sygnaturze

 4. skrzynka pusta :)

 5. już skrzynka pusta :)

 6. Odgruzuj skrzynkę ;)

 7. W poniedziałek na konto Lolki trafi 219,93 jako pomoc z Kundelkowej Skarbonki. Bardzo proszę o potwierdzenie wpłaty tutaj na wątku Lolki :)
 8. W poniedziałek na konto Tymonka trafi 200zł z Kundelkowej Skarbonki. Bardzo prosze o potwierdzenie wpłaty tutaj na wątku Tymonka :) Trzymam kciuki :) jeśli Tymonek pojedzie do DS, prosze przeznaczyć pieniądze na inną bidę, którą zajmuje się sylwija.
 9. Napisałam maila do Ds Rufusa... Nie potrafię zapomnieć o tym psiaku. Mam cichą nadzieję, że zaistniała sytuacja to jakieś nieporozumienie. Wierzę, że Rufus spędzi w tym Domu wiele szczęśliwych lat...
 10. [quote name='paula_t']Skoro tyle czasu uczy się chodzenia na smyczy, to może faktycznie doradzić się specjalisty jak się do tego zabrać tak, aby przyniosło efekty....[/QUOTE] Do tej pory Natalia miała kontakt z wieloma psiakami, również trudnymi i zawsze nauka przynosiła efekty... Ja osobiście nie wiem jak można Tusię nauczyć tej czynności. ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Kochani, czy jest tutaj ktoś kto chciałby zająć się aktualizacją wpłat Tusi? Ja nie mogę dalej tego robić, ponieważ nie będzie mnie na dogo przez jakiś czas... Tusia z Waszą pomocą i Waszym zaangażowaniem na pewno znajdzie wspaniały dom.
×
×
 • Create New...