Jump to content
Dogomania

obraczus87

Members
 • Content Count

  29,116
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

obraczus87 last won the day on December 5 2012

obraczus87 had the most liked content!

Community Reputation

56 Excellent

About obraczus87

 • Rank
  Advanced Member
 • Birthday 08/25/1987

Converted

 • Location
  Z pieskowa....

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Witaj Obarczus niewidzialam Cie cale lata :)

 2. Serdecznie zapraszam na bazarek z ogłoszeniami.

 3. STOP PETARDOM - PODPISZ PETYCJE !!!

  Szczegóły w mojej sygnaturze

 4. skrzynka pusta :)

 5. już skrzynka pusta :)

 6. Odgruzuj skrzynkę ;)

 7. W poniedziałek na konto Lolki trafi 219,93 jako pomoc z Kundelkowej Skarbonki. Bardzo proszę o potwierdzenie wpłaty tutaj na wątku Lolki :)
 8. W poniedziałek na konto Tymonka trafi 200zł z Kundelkowej Skarbonki. Bardzo prosze o potwierdzenie wpłaty tutaj na wątku Tymonka :) Trzymam kciuki :) jeśli Tymonek pojedzie do DS, prosze przeznaczyć pieniądze na inną bidę, którą zajmuje się sylwija.
 9. Napisałam maila do Ds Rufusa... Nie potrafię zapomnieć o tym psiaku. Mam cichą nadzieję, że zaistniała sytuacja to jakieś nieporozumienie. Wierzę, że Rufus spędzi w tym Domu wiele szczęśliwych lat...
 10. [quote name='paula_t']Skoro tyle czasu uczy się chodzenia na smyczy, to może faktycznie doradzić się specjalisty jak się do tego zabrać tak, aby przyniosło efekty....[/QUOTE] Do tej pory Natalia miała kontakt z wieloma psiakami, również trudnymi i zawsze nauka przynosiła efekty... Ja osobiście nie wiem jak można Tusię nauczyć tej czynności. ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Kochani, czy jest tutaj ktoś kto chciałby zająć się aktualizacją wpłat Tusi? Ja nie mogę dalej tego robić, ponieważ nie będzie mnie na dogo przez jakiś czas... Tusia z Waszą pomocą i Waszym zaangażowaniem na pewno znajdzie wspaniały dom.
 11. [quote name='Kocurek']z tego co wiem to niestety przed kazda podroza trzeba podac tabletke na chorobę lokomocyjna...moja szwagierka ma pieska,ktory nawet kawalek drogi musi jechać na tabletce....[/QUOTE] A czy taka tabletka zapobiega wymiotom? Przelałam do Astaroth 100zł od Eossi. Jak mi się uda edytować post to zrobię aktualizację.
 12. Tusia uczy się chodzić na smyczy tak naprawdę od samego początku. Sama kilka razy widziałam jak Ona reaguje na smycz i aparat... Autem jeździła kilka razy, ma chorobę lokomocyjną. Czy z tym można walczyć? Pytam, bo zarówno Tobi, Negra jak i Myszka uwielbiają jeździć.
×
×
 • Create New...