Jump to content
Dogomania

Macia

Members
 • Content Count

  4,052
 • Joined

 • Last visited

About Macia

 • Rank
  Advanced Member
 • Birthday 10/24/1990

Contact Methods

 • AIM
  3999311

Profile Information

 • Gender
  Female

Converted

 • Location
  Leszno

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Muszę się zgodzić z Ellig. Nie było mnie tu przez chwilę i jak dzisiaj weszłam miałam problem żeby się zorientować co i jak. Skoro jest już grupa osób gotowych prowadzić dalej KWB to najlepiej gdyby został założony nowy wątek. Może być na razie roboczy, ale będziecie mogły sobie wspólnie ustalić zasady i przedyskutować ewentualnie co zmienić, a czego się trzymać. Na tym wątku i tak jest wielki problem żeby coś dodać w pierwszych postach, a z odnośnikami niestety jest dramat. Warto zacząć od początku, wielu osobom pewnie pomoże to zorientować się w temacie. Na spokojnie możecie sobie działać w kierunku kontynuacji, a w międzyczasie na tym wątku pozostanie wstawianie postów dotyczących BDT potrzebujących pomocy. Powodem rezygnacji każdej z nas jest ograniczony czas i możliwości. Przyczyny są różne, ale naprawdę wiele nam ułatwi jak pozostanie tutaj dyskusja na temat wsparcia danych DT.
 2. Oczywiście zgadzam się na pomoc dla mari23. Proszę tylko o potwierdzenie, że konto do pomocy jest to samo jak to, z którego były deklarację i zrobię przelew od razu.
 3. Ja również wyrażam zgodę.
 4. Mamy taką kwotę oczywiście. Maila dostałam, przelew zrobię.
 5. Witam i przepraszam za "zaginięcie". Święta miały być okazją żeby wszystko nadrobić, ale niestety nie zawsze jest jak chcemy. Potwierdzenie poszło, spojrzę czy jeszcze jakiegoś nie brakuje. Muszę poszukać kolejno rozliczenia, bo link z pierwszej strony po zmianach na dogo nigdzie nie kieruje. Mam rozliczenie na komputerze, ale nie mam gdzie wstawić. Dzisiaj będę kombinować. Też życzę wszystkim udanych Świąt. Życzenia nieco spóźnione, ale od kilku dni walczymy. Mój starszy husky najprawdopodobniej podtruty bardzo źle się poczuł. Doszło do tego zapalenie trzustki (poprzednie miała 3 lata temu). Sytuacja zrobiła się niewesoła, bo Akira ma cukrzycę, a przy zapaleniu nie może jeść. Insulinę musi dostawać i są duże skoki. Święta spędziłam niespodziewanie z weterynarzami. Miłe towarzystwo, ale pewnie tak jak i ja, woleli by być w domu. Od wczoraj kroplówki dostaje w domu, skończyłyśmy o 23. Właśnie też siedzę z nią i podajemy poranną porcję. Powoli będziemy wprowadzać kleik i jeśli nie zwróci to idziemy ku dobremu. Potem tylko ponowne ustalenie dawki insuliny. Gdyby tego było mało moja kaleka ma od kilku dni krwiomocz. Myśleliśmy, że to z powodu zapalenia pęcherza (ona ma chroniczne zapalenie), ale leki nie pomagają. Jutro USG, krew i diagnozowanie co dalej. Podejrzenia padają na nerki. Teraz dopiero człowiek widzi, że kilka psów w jednym wieku to średni pomysł. Mam 4 psy z czego 3 mają od 10 lat w górę. Choroby niestety często przychodzą wspólnie. No to sobie pomarudziłam ;). Muszę kończyć, bo zmieniam butelkę.
 6. Bardzo dziękujemy! Również życzę wszystkiego dobrego zarówno w tym czasie świątecznym jak i w każdym innym momencie ;). Próbowałam dodać zdjęcie, ale dogo nie współpracuje ;)
 7. Jestem. Dogo niestety rzadko ze mną współpracuje. Plus nauka i zwierzaki zabierają cały wolny czas. Jednak powoli postaram się zaktualizować wątek.
 8. b-b

  Maciu nie mogę do Ciebie wysłać PW. Jak się zjawisz napisz do mnie.

 9. Mam nadzieję, że jak wszystko mi się potoczy zgodnie z planem to w ciągu dwóch tygodni trochę się uspokoi. Chciaż oczywiście ilość zwierzaków jest ciągle ta sama. Adopcje praktycznie stoją, a u nas sporo nieadopcyjnych siedzi. No ale co zrobić ;). Jak będę miała czas ruszę w końcu od nowa nasz wątek.
 10.   Dla formalności - również się zgadzam. Mari regularnie płaci deklaracje - rozliczenie uzupełnione. Proszę o numer konta - od razu zaznaczam, że postaram się o jak najszybszy przelew, ale przez kilka będę rzadko zaglądać - mam jakieś zapalenie spojówek czy inne cuda więc unikam komputera. Ustawię sobie powiadomienie na telefonie i jak dostanę wiadomość to zajrzę.
 11.   W końcu mi się udało dotrzeć na dogo. Musiałam ostatecznie hasło zmienić, uwielbiam to forum... Zgadzam się na pomoc. Wieczorem pojawi się nowe rozliczenie.
 12.   Dziękujemy bardzo! Wpłata doszła. Jutro jak wrócę do domu wpiszę wszystko w potwierdzenie. 
 13. Też nie bardzo wiem co tu się zadziało. Staram się zaglądać na dogo mimo problemów z forum i aktualizować wpłaty. W tej chwili jak zwykle w wakacje jest u nas masakra. Ciągle nowe zgłoszenia, a w kotach już praktycznie toniemy. Widziałam wpis, ale musiałam poczekać na komputer żeby odpisać (z mojego nie da się wejść). Nie bardzo wiem co się stało. Pieniądze są i jak najbardziej pomóc można. Owszem minęło kilka dni, ale przy aktualnej porze nie jest chyba dziwne, że brakuje czasu - szczególnie, że dogo chodzi w taki sposób.
 14. Daaaawno mnie tu nie było. Wątek zaginął więc pewnie nikt nie ma go zapisanego, ale zrobiłam ostatnio genialne zdjęcia Rafa więc muszę się pochwalić ;). Ogólnie chłopak czuje się świetnie, wprowadza trochę zamieszania i energii do mojego starzejącego się niestety stada (11, 10 i 9 lat). Nie zmądrzał i nikt na to już nie liczy ;). Jest wielkim przytulakiem i kanapowcem i aż ciężko sobie wyobrazić jak dawał sobie radę wcześniej.    
×