Jump to content
Dogomania

Macia

Members
 • Content Count

  4,052
 • Joined

 • Last visited

About Macia

 • Rank
  Advanced Member
 • Birthday 10/24/1990

Contact Methods

 • AIM
  3999311

Profile Information

 • Gender
  Female

Converted

 • Location
  Leszno

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Muszę się zgodzić z Ellig. Nie było mnie tu przez chwilę i jak dzisiaj weszłam miałam problem żeby się zorientować co i jak. Skoro jest już grupa osób gotowych prowadzić dalej KWB to najlepiej gdyby został założony nowy wątek. Może być na razie roboczy, ale będziecie mogły sobie wspólnie ustalić zasady i przedyskutować ewentualnie co zmienić, a czego się trzymać. Na tym wątku i tak jest wielki problem żeby coś dodać w pierwszych postach, a z odnośnikami niestety jest dramat. Warto zacząć od początku, wielu osobom pewnie pomoże to zorientować się w temacie. Na spokojnie możecie sobie działać w kierunku kontynuacji, a w międzyczasie na tym wątku pozostanie wstawianie postów dotyczących BDT potrzebujących pomocy. Powodem rezygnacji każdej z nas jest ograniczony czas i możliwości. Przyczyny są różne, ale naprawdę wiele nam ułatwi jak pozostanie tutaj dyskusja na temat wsparcia danych DT.
 2. Oczywiście zgadzam się na pomoc dla mari23. Proszę tylko o potwierdzenie, że konto do pomocy jest to samo jak to, z którego były deklarację i zrobię przelew od razu.
 3. Ja również wyrażam zgodę.
 4. Mamy taką kwotę oczywiście. Maila dostałam, przelew zrobię.
 5. b-b

  Maciu nie mogę do Ciebie wysłać PW. Jak się zjawisz napisz do mnie.

 6.   Dla formalności - również się zgadzam. Mari regularnie płaci deklaracje - rozliczenie uzupełnione. Proszę o numer konta - od razu zaznaczam, że postaram się o jak najszybszy przelew, ale przez kilka będę rzadko zaglądać - mam jakieś zapalenie spojówek czy inne cuda więc unikam komputera. Ustawię sobie powiadomienie na telefonie i jak dostanę wiadomość to zajrzę.
 7.   W końcu mi się udało dotrzeć na dogo. Musiałam ostatecznie hasło zmienić, uwielbiam to forum... Zgadzam się na pomoc. Wieczorem pojawi się nowe rozliczenie.
 8.   Dziękujemy bardzo! Wpłata doszła. Jutro jak wrócę do domu wpiszę wszystko w potwierdzenie. 
 9. Daaaawno mnie tu nie było. Wątek zaginął więc pewnie nikt nie ma go zapisanego, ale zrobiłam ostatnio genialne zdjęcia Rafa więc muszę się pochwalić ;). Ogólnie chłopak czuje się świetnie, wprowadza trochę zamieszania i energii do mojego starzejącego się niestety stada (11, 10 i 9 lat). Nie zmądrzał i nikt na to już nie liczy ;). Jest wielkim przytulakiem i kanapowcem i aż ciężko sobie wyobrazić jak dawał sobie radę wcześniej.    
 10.   Dodam jeszcze, że deklaracje od Pipi dochodzą, ale jest opóżnienie. W tej chwili są zapłacone do stycznia.
 11.   Wpłata dotarła, dziękujemy ;). Jutro będę ponownie aktualizować rozliczenie. 
 12.   Dziękujemy! Postaram się dodać zdjęcia, ale padł mi komputer (teraz już nie ma szans na naprawę) i siostra dała mi swój "stary". Nie mam więc moich zdjęć. Chanel po usunięciu guzów ma bliznę na głowie, ale powoli znika i sunia wygląda lepiej. Ogólnie bawi się, uwielbia aportować. 
 13.   Oj znam to ;). Siostra nas często odwiedza, teraz już z dwójką. Za każdym razem człowieka się zastanawia jak tak małe dzieci mogą narobić tak dużego zamieszania.   Staruszek dał radę. Przeżył narkozę i to jest najważniejsze. Niestety maluchowi wypadło prącie i nie mógł go schować. Konieczna była pełna diagnostyka i okazało się, że ma on guza na pęcherzu. Można go operować, ale na pewno nie w tej chwili, przy takim stanie psa. Na szczęście dobra wiadomość jest taka, że ma całkiem dobre wyniki krwi co jest dość zaskakujące. Dzisiaj udało się zadziałać i staruszek "naprawiony" jest już u Ani. Na razie najważniejsze jest żeby go wzmocnić, musi przytyć i być w jak najlepszej kondycji jeśli chcemy myśleć o zabiegu. Ogólnie rokowania są dobre jeśli nie stanie się nic nagłego.   Zdjęcia od Ani idealnie obrazują stan staruszka.
 14.   Właśnie czytam wątek. Zrobiłam nowe rozliczenie. Zaczynam potwierdzanie bazarków, proszę wszystkie osoby, którym to "wiszę" o podesłanie linku. Marysia O. już idę na bazarek ;).
×