Jump to content
Dogomania

AMIGA

Members
 • Posts

  19549
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

AMIGA last won the day on November 6 2014

AMIGA had the most liked content!

2 Followers

Contact Methods

 • AIM
  482515
 • Website URL
  http://www.amisia.republika.pl/

Converted

 • Location
  Kraków
 • Occupation
  cytolog

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

AMIGA's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

141

Reputation

 1. Pewnie się Wszyscy zdziwią, ale z racji przeprowadzonej wizyty p/a musialam się znów zalogować na dogo. Odwiedzam więc "stare kąty" i pozdrawiam Wszystkich. Mattilu bardzo, bardzo Ci dziękuję za odwiedzanie Nuraska i martwienie się o mnie. Ale ponieważ większość dogomanii przeniosła się na fb, to i ja. No i nie wyrabiam czasowo bywać i tu i tam. Pozdrawiam Całą Człowieko-Psią Rodzinkę bardzo, bardzo mocno :)
 2. Co racja to racja - baaardzo dawno niewidziany. Dzięki za pozdrowienia :) I nawzajem :)
 3. Pojawiam się i znikam :) Przepraszam, że tak wpadłam z kretesem w czarną dziurę, ale te wszystkie przeobrażenia, które następowały w dogo mnie kompletne zniechęciły. No i z drugiej strony tyle osób się przeniosło na fb, że i ja tam się "przeprowadziłam" , a to okropny pożeracz czasu :( U nas wszystko oki. Dzięki Mattilu, że tak się o mnie martwiłaś. "Srebrna z pola" pewnie już za bardzo po polach nie pohasa. To już leciwa (15-letnia) babuleńka - ma już kłopoty ze stawami. Łapki jej się plączą na nierównościach terenu. Nie widzi biedulka, Słyszy to, co ona chce słyszeć. Za to Nuśka kwitnie. Kocha wszystkich miłością wielką posikując mniej lub bardziej obficie z tej miłości :) Pozdrawiam Wszystkich
 4. Melduję się na wątku. To ja byłam na wizycie p/a razem z agamiką. Niestety nie polecałam oddania chłopaka do tego domu. Nie chcę się tu wdawać w szczegóły, ale pani chętna na pieska jest dla mnie osobą niewiarygodną. Zresztą takie samo zdanie ma agamika. Nie jesteśmy pewne, że piesek byłby tam w 100% bezpieczny. Pani mieszka razem z synem i starszą matką. Syn nawet do nas nie wyszedł (rzekomo się kąpał o godz 14). Ale to nie jest główny powód naszych wątpliwości.
 5. To życzymy udanych i wspaniałych wakacji :) I najsmakowitszych w świecie lodów włoskich (takich co to nie idą w biodra :) )
 6. Byle nie pomrowik fuuuuuuuuuuuuuuuuuuuj Te przerośnięte konwalie to kwiaty juki. One są wysokie a Nuśka siedziała pod pachą u Agamiki :)
 7. No pewnie, że możesz. Ja też o tym myślałam, ąle niestety chyba nie odzyskam już zdjęć moich pierwszych tymczasów :(
 8. To ja zdradzę - tak się zżyła, że wczoraj groziła, że ją zabije, bo jej nowe buty zjadła :) :)
 9. Nie bluźnijcie - dopiero teraz pogoda jest tragiczna :( A Amiga miała fajne futerko=filcaka. Już się nie dało jej wyczesywać
 10. Ufff udało mi się naprawić moją wczorajszą pomyłkę. Psiaczki są cudowne :)
×
×
 • Create New...