Jump to content
Dogomania

M&S

Members
 • Content Count

  28,465
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

Everything posted by M&S

 1. M&S

  Szpice Wilcze z Marysina

  :) już jakiś czas jesteśmy na dogo i najwyższy czas założyć naszą galerię ;) więc zaczynamy od wspólnego zdjęcia Maks z przodu, a Spark za nim :) [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img78.imageshack.us/img78/6434/1010770iy3.jpg[/IMG][/URL] a tutaj z zeszło rocznej Warszawy ja ze Sparkiem z lewej, a z prawej strony moja mama z Maksem oczywiście [U][COLOR=#810081][URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img220.imageshack.us/img220/1836/05c074a3783360d9lx6.jpg[/IMG][/URL][/COLOR][/U]
 2. M&S

  Szpice Wilcze z Marysina

  Witam wszystkich :)   zapraszam https://www.facebook.com/WolfsspitzzMarysina?ref=bookmarks   :D
 3. M&S

  Szpice Wilcze z Marysina

  [quote name='Błyskotka']Jeszcze raz gratulacje :)[/QUOTE] Dzięki :D :D
 4. M&S

  Szpice Wilcze z Marysina

  [quote name='Shilomaniak']Wpadli, donieśli/się spiesząc/ i uciekli- ale i tak brawka dla szpiców i ich Pańci:multi:[/QUOTE] Ano ;) [quote name='dOgLoV']Gratulacje dla psiaków :multi: i właścicielek oczywiście :lol:[/QUOTE] Dziękujemy :D [quote name='unikatowydiament']bravo:multi:[/QUOTE] Serdeczne dzięki
 5. M&S

  Szpice Wilcze z Marysina

  [quote name='Izabela124.']Wielkie gratulacje![/QUOTE] Dziękować :)
 6. M&S

  Szpice Wilcze z Marysina

  [quote name='tulasy']Super - Bardzo się cieszę,że "chłopaki" robia międzynarodową karierę. Gratuluję. Aniu spóźnione ,ale najserdeczniejsze życzenia imieninowe, zadowolenia, sukcesów we wszystkich dziedzinach życia, spełniania planów i marzeń Sciskam Cię i tarmoszę obu kudłaczy Basia[/QUOTE] Dzięki Basiu :D
 7. M&S

  Szpice Wilcze z Marysina

  Witam wszystkich :) spieszę donieść, że Slash jest już Championem Austrii i rozpocząl Championat Węgier, a Aiko kontynuuje Ch. Węgier. Pozdrawiamy :D
 8. M&S

  Szpice Wilcze z Marysina

  ............
 9. M&S

  Szpice Wilcze z Marysina

  ..............
 10. M&S

  Szpice Wilcze z Marysina

  [quote name='magdabroy']Na dogo bywa, a galerię zaniedbuje :([/QUOTE] Byłam przez sekundę. Faktycznie jestem na FB. U nas ok. ale czasu mało. Pozdrawiam :)
 11. M&S

  Strzyżenie szpica miniaturowego

  Szpica się nie strzyże!!!
 12. M&S

  Szpice Wilcze z Marysina

  Witajcie:):) chciałam powiedzieć, że żyjemy. od kilku ładnych tygodni mam remoncik w domu....więc jest cuudnie:diabloti: z milszych rzeczy: w sobotę [SIZE=3][B]11 .01. Slash skończył 2 lata[/B][/SIZE] (słownie dwa;)), a w niedzielę w Gdańsku otrzymała ostatni certyfikat na Championa i tym samym ukończył Championa Polski. Teraz tylko trzeba poczekać na dyplomik... Pozdrawiam Wszystkich, dzięki że o nas pamiętacie:loveu:
 13. M&S

  Gdańsk 12.i.2014 national dog show ( cac)

  [B][SIZE=4]Quarto vom Taubengarten[/SIZE][/B] - [I][B][COLOR=#ff0000][SIZE=3]CWC, BOB ukończył Championat PL.[/SIZE][/COLOR][/B][/I] (Debiut w kl. otwartej)
 14. M&S

  Szpice Wilcze z Marysina

  [quote name='Izabela124.']Ale fot się naoglądałam :loveu:[/QUOTE] Miło mi :):) [quote name='dOgLoV']dobry wieczorek ;)[/QUOTE] [quote name='magdabroy']Chyba dzień dobry :eviltong:[/QUOTE] [quote name='dOgLoV']no juz prawie wieczór :eviltong:[/QUOTE] [quote name='magdabroy']Prawie robi wielką różnicę :eviltong:[/QUOTE] [quote name='Buszki']Żeby nie było wątpliwości,to ja się przywitam tak ogólnie,bez ustalania pory dnia :diabloti: .Witanko :).[/QUOTE] [quote name='dOgLoV']Ja dzisiaj tez napiszę hejka ;) żeby nie było że to nie dzień i nie wieczór :eviltong:[/QUOTE] [quote name='stokrotka.af']dzińdybry :)[/QUOTE] [quote name='magdabroy']Puk, puk ;) Co tu tak cicho?[/QUOTE] [quote name='stokrotka.af']zasypały ich spadające liście ;)[/QUOTE] [quote name='Błyskotka']Hop ! Hop ! Hop ![/QUOTE] [quote name='dOgLoV']Witamy się ;)[/QUOTE] Dzień dobry i dobry wieczór;):lol: Żyjemy, ale czasu mało..... W niedzielę byłyśmy na wystawie w Gorzowie Wielkopolskim i dostaliśmy CWC i BOBa, znaczy Slash dostał:evil_lol: Mam troszkę fotek. Jedna muszę powiedzieć, że Slashowi niezbyt podobała się ta wystawa. Nam zresztą też. Dziwne miejsce na organizowanie wystawy.... Ale po porannych mgłach wyszło słońce i mogłyśmy cieszyć się Złotą Polską Jesienią:)
 15. M&S

  Szpice Wilcze z Marysina

  [quote name='magdabroy']My już po spacerku we mgle :p[/QUOTE] Fajnie:) [quote name='deer_1987']czesc niedzielne :)[/QUOTE] Cześć poniedziałkowo;) [quote name='dOgLoV']a My przed spacerkiem ;) dzień dobry ;)[/QUOTE] Doberek:p [quote name='Kaaasia']Dzień doberek :smile:[/QUOTE] Witanko:) [quote name='Buszki']Hejka :).[/QUOTE] Hejka:lol: [quote name='Asiaczek']Jakbyscie głębiej weszły w te uliczkę, to po lewej stronie jest taka szkolna bursa, gdzie można nocowac z psami. jest winda, sniadanie wliczone w cene pokoju, a cena niska, jak na Austrię. No i blisko do terenów spacerowych... [URL]http://i1160.photobucket.com/albums/q492/Kulkowska/Kulkowska001/Kulkowska11/ResizeofDSC05289.jpg[/URL] pzdr.[/QUOTE] Szkolna bursą bym tego nie nazwała;), ale tam właśnie mieszkałyśmy.
 16. M&S

  Szpice Wilcze z Marysina

  [quote name='Ania!']Się jest profesjonalistą ;):loveu:[/QUOTE] Dobre:lol:;) [quote name='dOgLoV']dobry wieczorek ;)[/QUOTE] [quote name='magdabroy']Dobry wieczór ;)[/QUOTE] Dzień dobry:)
 17. M&S

  Szpice Wilcze z Marysina

  [quote name='magdabroy']Wpadam na szybko się przywitać ;) Dzień dobry :)[/QUOTE] Heloł:lol: [quote name='Aleksandra95']Dzień dobry [URL="http://smayliki.ru/smilie-1080589287.html"] [IMG]http://s17.rimg.info/3b82cdd3b73eef426539eed1b5db7b3e.gif[/IMG][/URL][/QUOTE] A dobry, słoneczny:p [quote name='tulasy']Aniu zdjęcia przepiękne - zarówno z wystawy jak i z pięknych miejsc Wielkie gratulacje dla Slasha - ten mój ulubieniec jest naprawdę udany wystawowo. A Mania to juz fachowy wystawca. To pierwsze zdjęcie dużego białego bardzo mi przypominało Aurę z wyrazu pyszczka. Ciekawa jestem ile lat ma ta wilcza weteranka - też mi kogos przypomina !!! Ten ciemny pies bardzo podobny do Maxa , aż sie wzruszyłam na jego widok Córka Sparka ma jego głowę, rozumiem ,że nie jest wystawiana , a szkoda - jakby jej pozwolić obrosnąć futrem była by całkiem fajna. - jak ludzie nie chcieli kudłatego psa mogli sobie kupić husky Okolice przepiękne a i pogodę miałyście fajną. Wygłąszcz Slasha i Aiko Basia[/QUOTE] Dzięki Basiu:) Slash sam się wystawia, lubi to i to jest to;) Sędzia w dużych białych nie przyznał BOBa. Weteranka, nie pamiętam ile ma lat, ale mogłaby być lepiej wyczesana, bo ma b. dużo futra. Tan ciemny, to miotowy brat Fritzowego Barko. Chodzi i burczy na wszystko;), ale ma inną głowę niż miał Maks i jest niższy. Basiu, żadne dziecko Sparka, nie jest już wystawiane. Elien była najmniejsza i najciemniejsza, ale strzyc szpica.....:placz::mad::angryy:. One skończą w grudniu 4 lata... Tak, piękne klimaty i lato. To lubię:)
 18. M&S

  Szpice Wilcze z Marysina

  [quote name='stokrotka.af']ulala jakie widoki :)[/QUOTE] :):) [quote name='Ania!']Świetne zdjęcia, bardzo fajnie się je ogląda :)[/QUOTE] Dziekuję:p [quote name='deer_1987']Wspolne zwiedzenie najlepsze :loveu:[/QUOTE] Tak, to prawda.
 19. M&S

  Tora & Lumpek i ich dwóch :D

  Witamy się :)
 20. Dzień dobry:) Już piątek!!! Mroźny ranek, ale słoneczny.
 21. M&S

  Rufi - puchate "maleństwo"

  Sto Lat dla Arturka:multi::multi:, trochę spóźnione.....
×