Jump to content
Dogomania

Isadora7

Members
 • Posts

  39936
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  6

Everything posted by Isadora7

 1. Poproszę 15 km jakbym się nie odzywala to dajcie sms na 507 735 732 Cały czas planuje cześciej zerkac na dogo i jakoś tak mi ucieka.
 2. Cudeńko, pześliczna jamnisia. Kochani rozglądam się tez za domem dla niej
 3. Wrzuciłam na grupe pomocową mojej Fundacji SOS dla Jamników. Będę rozglądać się również choćby za DT. https://www.facebook.com/groups/jamniki/
 4. Paczuszka odebrana. Zakładki ładniejsze niż na fotkach. Awanturka na poczcie zrobiona. Nawet awiza nie zostawili, ale podali w systemie że awizowane. Nie pierwszy raz zresztą i nie pomagają skargi ludzi. Przyszło 21 X.
 5. LAPISIU ['] "...Bracie psie, bardziej ludzki niż ludzie, Na łańcuchu więziony przy budzie O głodzie, i o chłodzie, i w brudzie, A podczas lata, gdy szukasz ochłody, Często bez miski wody; Psie, który dajesz ludziom wierności przykłady, Odpuść ludziom, braciszku, wszystkie ludzkie zdrady!..." Artur Chojecki 1880-1951 HYMN ŚWIĘTEGO FRANCISZKA Z ASYŻU
 6. jestem, leće zapoznać sie z psiakami i pomyśleć jak pomóc
 7. Nie ma pewniaków. Do adopcji częstop ida psy totalnie chore, stare, a śliczne siedzą. Ponad Rok temu mieliśmy 7 rodowodowych długowłosych przepięknych jamnków. Najkrócej czekał jeden z nich ponad 6 miesięcy, a najdłużej 1,5 roku. W tym czasie do domu poszły w czasie nie dłuższym niż 3 miesiace 4 psy, kundle nad kundlami, chore, z problemami skórnymi, sercowymi i innymi. Jeden szczał i srał pod siebie. Dwa z nich już nie żyją. Ale dom znalazły błyskawicznie.
 8. No niestety nie jest łatwo u nas przejśc procedurę
 9. Cześć Loluś, odświeżam sobie dogo i od razu do Ciebie co słychać
 10. Krysiunia pozdrawia Więcej na wydarzeniu tutaj link: https://www.facebook.com/events/1477592565728944/
×
×
 • Create New...