Jump to content
Dogomania

Isadora7

Members
 • Content Count

  39,923
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  6

Everything posted by Isadora7

 1. Nie ma pewniaków. Do adopcji częstop ida psy totalnie chore, stare, a śliczne siedzą. Ponad Rok temu mieliśmy 7 rodowodowych długowłosych przepięknych jamnków. Najkrócej czekał jeden z nich ponad 6 miesięcy, a najdłużej 1,5 roku. W tym czasie do domu poszły w czasie nie dłuższym niż 3 miesiace 4 psy, kundle nad kundlami, chore, z problemami skórnymi, sercowymi i innymi. Jeden szczał i srał pod siebie. Dwa z nich już nie żyją. Ale dom znalazły błyskawicznie.
 2. No niestety nie jest łatwo u nas przejśc procedurę
 3. Krysiunia pozdrawia Więcej na wydarzeniu tutaj link: https://www.facebook.com/events/1477592565728944/
 4. Kochani przedstawiam kolejną nasza nowa podopieczną która potrzebuje pomocy. Liczy się każdy grosz, każdy sprzedany fant. KRYCHA JEST W FUNDACJI od 23 Lutego 2018. Przyjechała z jednego ze schronisk na Śląsku. WIĘCEJ INFORMACJI W OPISIE WYDARZENIA Link do wydarzenia: https://www.facebook.com/events/1477592565728944/
 5. Przyszłam popatrzec i pobyć z Wami, a może coś mi w oko wpadnie
 6. Kochani przepraszam że nie pisałam wcześniej ale mam deficyt czasu na pisanie, ale oczywiście nie zapominam o psie. Kopiuje co zamieściłam na naszej grupie. https://www.facebook.com/groups/jamniki/ I oczywiście świeże zdjęcia Jerzyka.
 7. Może warto zrobić też bazarek na fejsie. Dogomaniacy są mocno wyżyłowani tam zawsze więcej jednak osób ma szanse wejśc.
 8.   Bo ona taka jest zachowawcza. Dla niej tylko ja istnieję z ludzi. Jak ktoś podchodzi to się za mnie chowa, potrafi tez  się "usmiechnąć". Podobnie zresztą do psów, Rambo i Ganga tak inne won
 9.     Mamy dwa piękne jamniki w jednym ze schronisk aglomeracji ślaskiej, jutro będe rozmawiał ze schroniskiem.
×
×
 • Create New...