Jump to content
Dogomania

Ziutka

Members
 • Posts

  34327
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  7

Everything posted by Ziutka

 1. Zadzwonię, dziękuje :) Mam w domu szpital dzisiaj bo nie dość , że Pola po sterylce i straszna bida z niej dzisiaj, to jeszcze Olo złapał chyba rota wirusa, bo wymiotuje od rana. Więc latam od rana między Polą, Olkiem i garnkami i tak oooo, ale u nas to norma, że na weekend Olo lubi się pochorować.
 2. Kurcze, nic o tym nie wiedziałam :( a gdybym wzięła fakturę, to dałoby radę to zgłosić ?
 3. Już jesteśmy po. Pola śpi, co jakiś czas oko otworzy.
 4. Jedziemy na 16:00 zobaczymy co i jak, dzisiaj już tego nie było, sikała normalnie, hmmm...
 5. Aktualny stan Olka i Gucia <3 Listonosz ma już przy bramie swój kij bambusowy, bo Gucio niestety się rzuca na niego i gryzie, oczywiście nie bije go tym kijem, wystarczy że go ma w ręku i już Gucio nie podejdzie. Dzisiaj zauważyłam kilka razy u Poli, że idąc sikała, nie wiem czym to jest spowodowane :( nie kucała jak suczka, tylko szła i leciało jej siku...
 6. Krysiu kochana, ale ja nie odchodzę, nie ma mowy ! Zamykam konto, bo nie robimy bazarków, nie ma żadna z nas na to czasu bo praca, dom i niestety zdrowie podupadło. Mam całą garderobę fantów i 6 ogromnych kartonów u przyjaciółki w szafie, ale jak sama wiesz ile czasu to kosztuje zrobić taki bazarek. Zdjęcia, mierzenie ( jesli ubrania) opisywanie, wybieranie jednego dobrego zdjęcia z kilkunastu ( mój aparat pozostawia wiele do życzenia ) już nie wspomnę potem o pakowaniu, wysyłaniu itd :( Pola jutro ma sterylizacje, od południa mnie żołądek boli bo mam okropny stres z tego powodu...ale musi być dobrze, nie ma innej opcji. Chciałabym ruszyć z DT, ale ogrodzenie jeszcze nie zrobione, dopiero będę kończyć na wiosnę, więc ja na pewno nie zniknę :)
 7. Kejciu, konto w tym tygodniu będzie zamknięte. Mattilu, dziękuje kochana za wpłaty dla Gucia, Gucio zostaje u mnie na DS, więc wpłaty już nie będą potrzebne. Behawiorystka stwierdziła, że jeśli oddam Gucia do DS to się znowu cofnie i zrobię mu okropną krzywdę, także Gucio ma dom.
 8. Tak Mattilu, nadal gryzak, teraz do tego jeszcze straszne wojny urządzają z Polą. Mam zaległe paragony do wstawienia, za leczenie, od dwóch dni od nowa leczymy Polę na uszy i tak wkoło. Ogólnie u nas kiepsko i u psów i prywatnie jakoś :( Dzisiaj musiałam kupić karmę w Biedronce, bo brak funduszy na coś lepszego, nie wiem tylko czemu w jednej karmie jest wpisane kitty jak to psia karma, no nie ważne ehh Na ostatnim paragonie jest 40 zł, dopiero go dzisiaj z portfela wyjęłam i wyblakł
 9. Narazie cisza :( zero tel, a u Ciebie ?
 10. Krysiu, my już z Kejciu przyzwyczajone, że mamy zawsze pod górę :( oby tylko cieczki nie dostała ( Gucio oczywiście bezjajeczny ) ale inni panowie mogą się zejść ehh :(
 11. A tak się potworki chłodzą w te upały...Gucia nie widać bo to maluszek :) siedzi koło Poli w paprociach. Sterylka Poli odłożona, w takie upały nie ma opcji operacji, martwię się aby nie dostała cieczki bo coś się wylizuje :(
 12. A moge prosić link do tych obróżek ? :)
 13. Gucio ma na obróżce napisane markerem moje dane, ale w sumie wyhaftowane bardziej praktyczne. A sama haftowałaś Krysiu, czy gdzieś kupiłaś haftowane ? Oczywiście koryguje zachowania Gucia w stosunku do Poli, narazie jedno i drugie musi się oswoić ze sobą, ale już powoli wprowadzam nagradzanie itd. Przy Guciu musi wszystko toczyć się powoli, bo on jest hmmm...inny ? No nie wiem jak mam to opisać.
 14. Kochana, możesz opisywać ( może nawet Ci się już nie chce ) bo ja takich znajomych mieć nie chcę, szok to jest dla mnie duży takie jego zachowanie, wydawałoby się, poważni ludzie....jak to człowiek nie wie, kim są jego znajomi i na co ich stać, hańba po prostu i dno, nic więcej.
 15. I jeszcze Gucio pilnuje Olka przed Polą, nie da jej dojść do niego, nawet jak Olo idzie do łazienki na posiedzenie, że tak powiem ;) to ma strażnika Gucia przy sobie. Widać już jak ładnie się goimy pod pachami i szyjką po nużeńcu. Niedługo zarośnie sierścią :)
 16. Musi być dobrze, nie ma innej opcji :) Fajnie , że cały czas jesteście z nami na wątku :) Przedstawiamy Wam naszą nową tymczasowiczkę Polę. Została zabrana z pseudo hodowli pod Kutnem , w tej chwili ma około 8 - 9 miesięcy, w przyszłym tygodniu zapisujemy się na sterylkę. Boksery to moja ukochana rasa...hmmm. No i Gucio ze swoją nową koleżanką obrożą :) o którą walczyłam pół roku !
 17. Gucio zakończył leczenie Nużeńca, jeszcze ma łyse miejsca, ale już gdzie nie gdzie zarasta sierścią. W piątek jedziemy na kontrolę i będziemy odrobaczać a potem szczepienia. Nadal gryzie, ale pracujemy nad tym. Mamy też sukces, bo udało mu się założyć obrożę, teraz będziemy uczyć się chodzenia na smyczy, ale to długa droga....Gucio na widok smyczy ucieka, ale powoli, małymi krokami i to ogarnę mam nadzieję.
 18. Kochana, żebym to ja wiedziała gdzie mam te zdjęcia :( jak ja mam tyle tych zdjęć deku, że nie wiem czy coś odnajdę. Posłanie kupiłam tutaj : https://web.facebook.com/TOBY.legowiska/ te na którym Gucio jest na zdjęciu powyżej, zapłaciłam 180 zł za nie ( paragonu nie mam ) Nie mam też paragonów na mięso, mieszam mu z karmą, albo gotuje z ryżem i marchewką, przez tą jego krótszą szczękę to zdecydowanie lepiej zjada mokre, bo ciężko mu się bardzo gryzie suche. Je karmę Brit ( zdjęcie poniżej ) płaciłam 132 zł za worek 12 kg. Jak skończymy leczenie to koniecznie odrobaczenie i potem wścieklizna. Ja już nie wiem co mu kupowałam nawet hihi, nie liczę smaczków, zabawek itd.
 19. A kto poznaje panienkę naszą ? Oczywiście serdecznie pozdrawia :)
×
×
 • Create New...