Jump to content
Dogomania

M&S

Members
 • Posts

  28465
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

M&S last won the day on January 26 2012

M&S had the most liked content!

1 Follower

Converted

 • Location
  WARSZAWA
 • Interests
  żeglarstwo xD i kynologia :)
 • Occupation
  jeszcze nie mam...;)

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

M&S's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

13

Reputation

 1. Witam wszystkich :) zapraszam https://www.facebook.com/WolfsspitzzMarysina?ref=bookmarks :D
 2. [quote name='Błyskotka']Jeszcze raz gratulacje :)[/QUOTE] Dzięki :D :D
 3. [quote name='Shilomaniak']Wpadli, donieśli/się spiesząc/ i uciekli- ale i tak brawka dla szpiców i ich Pańci:multi:[/QUOTE] Ano ;) [quote name='dOgLoV']Gratulacje dla psiaków :multi: i właścicielek oczywiście :lol:[/QUOTE] Dziękujemy :D [quote name='unikatowydiament']bravo:multi:[/QUOTE] Serdeczne dzięki
 4. [quote name='Izabela124.']Wielkie gratulacje![/QUOTE] Dziękować :)
 5. [quote name='tulasy']Super - Bardzo się cieszę,że "chłopaki" robia międzynarodową karierę. Gratuluję. Aniu spóźnione ,ale najserdeczniejsze życzenia imieninowe, zadowolenia, sukcesów we wszystkich dziedzinach życia, spełniania planów i marzeń Sciskam Cię i tarmoszę obu kudłaczy Basia[/QUOTE] Dzięki Basiu :D
 6. Witam wszystkich :) spieszę donieść, że Slash jest już Championem Austrii i rozpocząl Championat Węgier, a Aiko kontynuuje Ch. Węgier. Pozdrawiamy :D
 7. [quote name='magdabroy']Na dogo bywa, a galerię zaniedbuje :([/QUOTE] Byłam przez sekundę. Faktycznie jestem na FB. U nas ok. ale czasu mało. Pozdrawiam :)
 8. Szpica się nie strzyże!!!
 9. Witajcie:):) chciałam powiedzieć, że żyjemy. od kilku ładnych tygodni mam remoncik w domu....więc jest cuudnie:diabloti: z milszych rzeczy: w sobotę [SIZE=3][B]11 .01. Slash skończył 2 lata[/B][/SIZE] (słownie dwa;)), a w niedzielę w Gdańsku otrzymała ostatni certyfikat na Championa i tym samym ukończył Championa Polski. Teraz tylko trzeba poczekać na dyplomik... Pozdrawiam Wszystkich, dzięki że o nas pamiętacie:loveu:
 10. [B][SIZE=4]Quarto vom Taubengarten[/SIZE][/B] - [I][B][COLOR=#ff0000][SIZE=3]CWC, BOB ukończył Championat PL.[/SIZE][/COLOR][/B][/I] (Debiut w kl. otwartej)
 11. [quote name='Izabela124.']Ale fot się naoglądałam :loveu:[/QUOTE] Miło mi :):) [quote name='dOgLoV']dobry wieczorek ;)[/QUOTE] [quote name='magdabroy']Chyba dzień dobry :eviltong:[/QUOTE] [quote name='dOgLoV']no juz prawie wieczór :eviltong:[/QUOTE] [quote name='magdabroy']Prawie robi wielką różnicę :eviltong:[/QUOTE] [quote name='Buszki']Żeby nie było wątpliwości,to ja się przywitam tak ogólnie,bez ustalania pory dnia :diabloti: .Witanko :).[/QUOTE] [quote name='dOgLoV']Ja dzisiaj tez napiszę hejka ;) żeby nie było że to nie dzień i nie wieczór :eviltong:[/QUOTE] [quote name='stokrotka.af']dzińdybry :)[/QUOTE] [quote name='magdabroy']Puk, puk ;) Co tu tak cicho?[/QUOTE] [quote name='stokrotka.af']zasypały ich spadające liście ;)[/QUOTE] [quote name='Błyskotka']Hop ! Hop ! Hop ![/QUOTE] [quote name='dOgLoV']Witamy się ;)[/QUOTE] Dzień dobry i dobry wieczór;):lol: Żyjemy, ale czasu mało..... W niedzielę byłyśmy na wystawie w Gorzowie Wielkopolskim i dostaliśmy CWC i BOBa, znaczy Slash dostał:evil_lol: Mam troszkę fotek. Jedna muszę powiedzieć, że Slashowi niezbyt podobała się ta wystawa. Nam zresztą też. Dziwne miejsce na organizowanie wystawy.... Ale po porannych mgłach wyszło słońce i mogłyśmy cieszyć się Złotą Polską Jesienią:)
 12. [quote name='magdabroy']My już po spacerku we mgle :p[/QUOTE] Fajnie:) [quote name='deer_1987']czesc niedzielne :)[/QUOTE] Cześć poniedziałkowo;) [quote name='dOgLoV']a My przed spacerkiem ;) dzień dobry ;)[/QUOTE] Doberek:p [quote name='Kaaasia']Dzień doberek :smile:[/QUOTE] Witanko:) [quote name='Buszki']Hejka :).[/QUOTE] Hejka:lol: [quote name='Asiaczek']Jakbyscie głębiej weszły w te uliczkę, to po lewej stronie jest taka szkolna bursa, gdzie można nocowac z psami. jest winda, sniadanie wliczone w cene pokoju, a cena niska, jak na Austrię. No i blisko do terenów spacerowych... [URL]http://i1160.photobucket.com/albums/q492/Kulkowska/Kulkowska001/Kulkowska11/ResizeofDSC05289.jpg[/URL] pzdr.[/QUOTE] Szkolna bursą bym tego nie nazwała;), ale tam właśnie mieszkałyśmy.
×
×
 • Create New...