Jump to content
Dogomania

M&S

Members
 • Content Count

  28,465
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

M&S last won the day on January 26 2012

M&S had the most liked content!

About M&S

 • Rank
  Advanced Member

Converted

 • Location
  WARSZAWA
 • Interests
  żeglarstwo xD i kynologia :)
 • Occupation
  jeszcze nie mam...;)

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. M&S

  Szpice Wilcze z Marysina

  [quote name='Shilomaniak']Wpadli, donieśli/się spiesząc/ i uciekli- ale i tak brawka dla szpiców i ich Pańci:multi:[/QUOTE] Ano ;) [quote name='dOgLoV']Gratulacje dla psiaków :multi: i właścicielek oczywiście :lol:[/QUOTE] Dziękujemy :D [quote name='unikatowydiament']bravo:multi:[/QUOTE] Serdeczne dzięki
 2. M&S

  Szpice Wilcze z Marysina

  ..............
 3. M&S

  Strzyżenie szpica miniaturowego

  Szpica się nie strzyże!!!
 4. M&S

  Szpice Wilcze z Marysina

  Witajcie:):) chciałam powiedzieć, że żyjemy. od kilku ładnych tygodni mam remoncik w domu....więc jest cuudnie:diabloti: z milszych rzeczy: w sobotę [SIZE=3][B]11 .01. Slash skończył 2 lata[/B][/SIZE] (słownie dwa;)), a w niedzielę w Gdańsku otrzymała ostatni certyfikat na Championa i tym samym ukończył Championa Polski. Teraz tylko trzeba poczekać na dyplomik... Pozdrawiam Wszystkich, dzięki że o nas pamiętacie:loveu:
 5. M&S

  Szpice Wilcze z Marysina

  [quote name='magdabroy']My już po spacerku we mgle :p[/QUOTE] Fajnie:) [quote name='deer_1987']czesc niedzielne :)[/QUOTE] Cześć poniedziałkowo;) [quote name='dOgLoV']a My przed spacerkiem ;) dzień dobry ;)[/QUOTE] Doberek:p [quote name='Kaaasia']Dzień doberek :smile:[/QUOTE] Witanko:) [quote name='Buszki']Hejka :).[/QUOTE] Hejka:lol: [quote name='Asiaczek']Jakbyscie głębiej weszły w te uliczkę, to po lewej stronie jest taka szkolna bursa, gdzie można nocowac z psami. jest winda, sniadanie wliczone w cene pokoju, a cena niska, jak na Austrię. No i blisko do terenów spacerowych... [URL]http://i1160.photobucket.com/albums/q492/Kulkowska/Kulkowska001/Kulkowska11/ResizeofDSC05289.jpg[/URL] pzdr.[/QUOTE] Szkolna bursą bym tego nie nazwała;), ale tam właśnie mieszkałyśmy.
 6. M&S

  Tora & Lumpek i ich dwóch :D

  Witamy się :)
 7. Dzień dobry:) Już piątek!!! Mroźny ranek, ale słoneczny.
 8. M&S

  Tora & Lumpek i ich dwóch :D

  [quote name='magdabroy']Dziękuję :) Rośnie, rośnie ;) Jak pomyślę, że nie długo będzie przyprowadzał dziewczyny, to aż mi się ryczeć chce :placz:[/QUOTE] No nie, będziesz się cieszyć;)
 9. M&S

  Tora & Lumpek i ich dwóch :D

  Piękne:loveu: [url]http://i1169.photobucket.com/albums/r520/magdabroy/Album/album2/DSC_3434_zps6ad98e48.jpg[/url] Ale ci dziecko rośnie!
 10. M&S

  Sfora Hektora

  O matko, a co tak karczujecie? Kociaste wie, gdzie dobrze i miło:):)
 11. [quote name='Kaaasia']A wy się wystawiacie?[/QUOTE] Nie, ale mam nadzieję wpaść do NDM towarzysko;) O której będziecie wchodzić na ring?
 12. M&S

  Sportster Roadster czyli diabełek w futrze

  Ale rośnie:) jakie długie łapska;) [url]https://imageshack.us/a/img38/7981/xtnx.jpg[/url] pozdrawiamy.
×