-
Posts
20344 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
59
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by mari23
-
Odi, pies który nie ma w życiu szczęścia bardzo prosi o pomoc.
mari23 replied to limonka80's topic in Psy do adopcji
2 razy i to na krótko???? Biedny Odiś,zwłaszcza przy jego problemie z utrzymaniem koopy i moczu Ja przy tych upałach i tropikalnym powietrzu też mam wrażenie "jakby świat miał się skończyć", a raczej ja ledwie żyję Jak rano przed wyjściem do pracy biorę smycz to Odiś z "rykiem radości" tańczy te swoje piruety na przysiadzie :) :) przesłodki jest, choć głośny i niesforny jedyne, czego posłucha to "zejdź" , teraz przy upałach to już nawet nie wskakuje na łóżko, chyba, że jest tam Tina i chce się bawić, ale wtedy zdejmuję Tineczkę na podłogę, żeby Odi na narażał swojego kręgosłupa. Oj, to prawda ! Nie nadążam ostatnio -
Odi, pies który nie ma w życiu szczęścia bardzo prosi o pomoc.
mari23 replied to limonka80's topic in Psy do adopcji
Z tego samego powodu staram się izolować Odisia zwłaszcza w czasie, gdy jestem w pracy i nie mogę "organizować logistyki psiej" Zamiast zamykać w pokoju zostawiam Odisia na wybiegu, chyba mu się to podoba. I wydaje mi się, że wzmocniły mu się tylne łapki, mniej trochę nimi "zamiata" jakby. Dla mnie doba od dawna jest za krótka..... chyba starzeję się szybciej, niż inni... U nas niestety ani deszczu, ani burzy, choć pomruki było słychać i chmurę w oddali widać. Odiś był niespokojny, czuł burzę z daleka. -
~ KOLEŚ - pojechał do swego nowego domku! Półroczny strachulec!
mari23 replied to malagos's topic in Już w nowym domu
Zaglądam i muszę nadrobić zaległości. Ilość piesków w domu i straszliwe upały odbierają resztki sił -
Babuleńka ze schronu po operacji guzów pojedzie do kikou
mari23 replied to ewu's topic in Już w nowym domu
oj, tak! Cudna, rozczulająca babuleńka -
Udało się Cymuniek ma super Opiekunów. Cymek z krzywym zgryzem wygląda, jakby cały czas sie śmiał, ale wcale nie jest mu do śmiechu :( Z taka urodą zostanie w schronie do końca swoich dni, jeśli mu nie pomożemy! Ale my mu pomożemy, bo jak nie my to kto?
mari23 replied to elik's topic in Już w nowym domu
I ja od siebie trochę dołożę -
Ja niby najbardziej kocham kudłate rudzielce..... ale tak naprawdę WSZYSTKIE "lubię najbardziej"
-
Tymczasy u Nesiowatej . Ares po operacji guza odbytu zaprasza. Ptysie za TM:(
mari23 replied to ewu's topic in Psy do adopcji
Ta bida gdzieś już czeka, wręcz doczekać się nie może.... Dobrze znam ten rodzaj pustki.... pustki pomimo kilkunastu innych biegających psiaków..... -
Do "Klubu Feniksa" dołącza ślepy i zagubiony w schronisku staruszek, który trafił tam wyciągnięty z rowu, bardzo wycieńczony. Jest w hotelu, gdzie ma nowe życie, może po raz pierwszy normalne - jest badany i leczony. Makary prosi o pomoc. Żegnaj Cudny....
mari23 replied to agat21's topic in Już w nowym domu
tak, cudnie wygląda Makary, oby zdrowie mu dopisywało -
Tymczasy wcale nie tymczasowe czyli gromadka psiaków szuka domków
mari23 replied to mari23's topic in Psy do adopcji
u nas 36 już..... i grzeje od rana Odra powoli staje się rzeczką, a przecież to druga z największych rzek w Polsce.... Upały najgorzej znoszą: Kazan, Misiek, Kajtek, Miluś...i ja -
Odi, pies który nie ma w życiu szczęścia bardzo prosi o pomoc.
mari23 replied to limonka80's topic in Psy do adopcji
Cieszę się, że jednak ktoś zagląda do Odisia Jeden ze staruszków jest chory i są dni, że z trudem chodzi, Odisiowe podskoki często "rykoszetem" trafiają w Kajtusia, więc na czas mojego pobytu w pracy Odiś jest nie w domu, a na dużym wybiegu w ogrodzie. Plusy tej sytuacji są podwójne - jeden dla chorego Kajtusia (Miluś też pewnie odetchnie, że nikt go nie stratuje ;)), drugi dla Odisia - ma więcej ruchu na świeżym powietrzu i trenuje mięśnie zamiast leżeć na moim łóżku ( w nocy nadrabia ;)) Odisio jest cudownym, kochanym pieskiem, ale wśród tylu staruszków jego radosne i ruchliwe usposobienie czasem sprawia ból Żal mi go, bo w domku z np. drugim psiaczkiem byłby szczęśliwy i mógł w pełni "wykorzystać" energię, która go czasem rozpiera. Poza tym Odiś to gaduła, który lubi porozmawiać, ja co prawda też gaduła, ale z czasem u mnie krucho.....