Jump to content
Dogomania

sue

Members
 • Content Count

  1,458
 • Joined

 • Days Won

  1

sue last won the day on November 5 2019

sue had the most liked content!

Community Reputation

516 Excellent

About sue

 • Rank
  Advanced Member

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Dziękuję bardzo dziewczyny za chęć pomocy ze sterylką :) Wysłałam pw i gdy tylko dolecą pieniądze podziałamy z koteczką.
 2. Rudy Bursztynek, ten który trafił do Izbicy z raną na szyi, oraz jedna z czarnych koteczek od Krystyny jadą w środę do domów stałych w Warszawie. Na wizytę czekają też domki dla burasi od Krystyny, w bliższej przyszłości może mojego Maleństwa i na razie tyle. Kocięta w liczbie 4+3+4 i jeszcze jakieś od Krystyny czekają ogólnie, na razie na ładniejsze zdjęcia. Kilka już ma ogłoszenia. Później je pozbieram i wrzucę na wątek.
 3. Koteczka tak wygląda po ogarnięciu się. To trochę pozory, bo wyschła i się umyła, więc sierść wygląda jako tako, ale kotka jest mizerna, chuda, drobna - będzie musiała zjeść sporo dobrej karmy, żeby uzyskać właściwą formę. Do tego może mieć ruję, choć objawy jakie zauważyłam nie są bardzo intensywne. Jest bardzo miła, mruczy, ugniata, fajna kotka trochę podobna do Esmeraldy. Może nazwijmy ją Dotka, Doti Ma 3 kociaki, wszystkie wyglądają podobnie w sensie puchatości i kształtu, czyżby jakiś rasowy przodek? Ten na zdjęciu dotarł ostatni i choć sprawiał trudności przy łapaniu, jest najmniej dziki z rodzeństwa. Nie kryje się jak pozostałe, trochę unika dotyku, ale raczej powinien szybko się oswoić. Pozostałe to: szare (jaśniejsze niż ten) coś i szylkretowe coś, czyli pewnie koteczka.
 4. Mamy kotkę z kociakami, na razie dwoma, może będzie jeszcze jeden. Koteczka przyjechała w strasznym stanie, małe zresztą też. Kotka jest miła i mruczy przy głaskaniu, maluchy dzikie i nie chcą podejść. Brytyjkowate takie, puchate, szary i ciemniejszy, powinny w mig znaleźć domek jeśli się oczywiście oswoją.
 5. Dziękuję Wam bardzo :) Mamy już 80 zł w takim razie. Tak, poproszę na moje konto, a ja przeleję na konto weta :)
 6. Co do linku to wiem, że można normalnie wstawić, myślałam jedynie że może niedawno wymyślili funkcję na odtwarzanie filmu:) Dziękujemy :)) O piękne Sreberko miałam już wczoraj dwa zapytania, ale jeszcze nic z tego nie wynikło.
 7. Ta bura koteczka (niżej, to wyżej to jej dziecko) musi zostać wysterylizowana. Biedna rodzi co roku i obecnie ma 3-4 kociaki, którym być może trzeba będzie szukać domu. Mieszka w pobliżu budynku i jest dokarmiana, ale bez zabiegu to nie ma sensu. Weterynarz zgodził się zrobić zabieg za 100 zł. Chyba założę bazarek cegiełkowy. Rzecz jest pilna aczkolwiek nie gardłowa, bo kotka jeszcze karmi obecne kociaki. Kocurek ze zdjęcia powyżej jest do adopcji, tu sam: Ładny jest, ale trochę nieufny, wymagałby czasu...
 8. Te koteczki są takie zżyte ze sobą, po każdym jedzeniu się myją tak jak widać, fajnie byłoby znaleźć im dom razem. Nie wiem czy da się wstawić filmik na olx, ale może spróbuję zrobić zdjęcie jak są blisko siebie. Kocurki, Kajko i Kokosz, niestety robią nieładne kupy, Kajko dzisiaj miał kiepski apetyt, ale poza tym dokazują zupełnie normalnie. Obstawiam jakieś pierwotniaki czy inne [email protected], niestety moja wetka na urlopie i trochę lipa. Jutro o ile nie będzie poprawy trzeba będzie skoczyć do innej lecznicy
 9. https://www.olx.pl/oferta/sreberko-kociak-do-adopcji-CID103-IDFA4zs.html Śliczny miziasty kocurek, niestety żyje jak widać, ogłosiłam na Warszawę
×
×
 • Create New...