Jump to content
Dogomania

sue

Members
 • Content Count

  345
 • Joined

 • Last visited

About sue

 • Rank
  Advanced Member

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Wczoraj wykastrowałam w końcu Bazylego - niesamowite, ile mi to nerwów zjadło, trzęsłam się o niego cały czas, a jeszcze długo się wybudzał, w nocy szalał, bo musiał siedzieć w transporterze, tak się rzucał, ale już wszystko dobrze :) Teraz będę powoli zabierać się za Włóczykija. Pewnie dopiero po świętach, ale trzeba! Może też to zwiększy mu szansę na domek.
 2. No właśnie, pani się rozmyśliła z hotelikiem i piesek zostanie u niej - oczywiście nie na stałe, potrzebuje DS. Został zaszczepiony od wścieklizny. Ma jedzenie i schronienie. Dziękuję za dotychczasową pomoc, ale nie uciekajcie z wątku :) ogłoszenia na pewno bardzo się przydadzą. Pani obiecała mi też lepsze zdjęcia więc gdy je zrobi, wkleję je tutaj, na razie tylko takie biedne jak w pierwszym poście. Baltimoore, Nesiowata, terra - czy odesłać Wam wpłaty (szczepienie pani opłaciła sama, na hotelik lub transport w związku z jej decyzją nie będziemy zbierać) czy gdzieś przekazać? Przelew zrobię w poniedziałek bo santander ma jakąś przerwę techniczną.
 3. <3 Nie dam rady wygospodarować więcej niż cegiełkę za 5 zł. Proszę o nr konta.
 4. Dziękuję, obgadane na pw, z transportu niestety nic dziś nie wyszło z przyczyny psiej
 5. Dziękuję za zaproszenie, na razie tylko zaglądam, w miarę możliwości spróbuję jakoś wspomóc
 6. Bardzo sympatyczna sunia, malutka, no i na wielki plus jej charakter - że lubi inne psy, koty... https://www.olx.pl/oferta/gerda-kocha-psy-koty-i-bardzo-potrzebuje-domu-CID103-IDzqC0Y.html Moje ogłoszenie (Gerda)
 7. Dziękuję za pierwsze wpłaty dla pieska, rozliczenie w pierwszym poście :))) Nesiowata - mogłabyś mnie wtajemniczyć, jak się robi taki bazarek?
 8. Dziękuję za udział w bazarku. W poście rozliczeniowym jest już faktura, jutro uzupełnię resztę.
 9. Dzięki! Rozmawiałam - bardzo miły, konkretny pan - "Mały" może jechać od razu po szczepieniu. Teraz trzeba szukać transportu do Lubyczy.
 10. sue

  Zakończony.Fajne rzeczy do 13.04.2019

  Podrzucam
 11. Podrzucę jeszcze, jutro ostatni dzień
 12. Bardzo mi się podoba rzeźba kota ale mając żywe koty nie bardzo mogę gdziekolwiek taką wstawić ;/
×