Jump to content
Dogomania

sue

Members
 • Content Count

  1,152
 • Joined

 • Days Won

  1

sue last won the day on November 5 2019

sue had the most liked content!

Community Reputation

399 Excellent

About sue

 • Rank
  Advanced Member

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Zdjęcia różne a) Jak ładnie rośnie Amorek/Serafin b) Milka c) Tofik i Marmurek d) Tajemniczy pies, trwa śledztwo
 2. Dora ma zepsuty komputer, nie wiadomo kiedy wróci na forum, kontakt jedynie telefoniczny albo ja mogę coś przekazać.
 3. Piotrek dostarczył dziś inną kotkę - okazalo się, że była jeszcze jedna, przychodząca co jakiś czas. Została wysterylizowana. Koteczkę, o której wcześniej pisałam, będzie trzeba dopiero łapać, w dalszym ciągu się nie pokazała. Jeszcze raz dziękuję Baltimoore za sfinansowanie zabiegu :) Na świecie nie pojawią się kolejne biedne kocięta, które chorowałyby a może umarły jak poprzednie, zanim zdążyliśmy coś zadziałać.
 4. Dziękuję za wyróżnienie i za stałą kwietniową, odnotowałam :) Może to ten FIV odstrasza ludzi. Spróbuję to wyrzucić i zapisać co najwyżej, że Irysek nie lubi innych kotów, więc musi być jedynakiem. Rudy z lecznicy z FIV+ również bardzo długo czekał na dom, aż w końcu wypatrzyła go pani z końca świata (czyt. Ostrów Wielkopolski) i udało się. Ale rudy to rudy, do tego był wieeeelki i puchaty
 5. Wielkie dzięki! <3 Oto cegiełka, złota czy też pozłacana, bo nie wiadomo co jest w środku: Wysyłam pw z danymi.
 6. Dzisiaj nie pokazała się, Piotrek mówił, że jego kotki ją czasem gonią i chodzi do któregoś sąsiada. Wrócił późno z pracy i wcześnie wyjechał. Następna próba złapania w niedzielę, bo mamy termin na poniedziałek. Ale będzie ciężko raczej :( Ma być bardzo ciepło, na razie kicia "na oko" nie jest w ciąży i oby tak pozostało, dlatego będę cisnąć na zabieg przed świętami.
 7. Super Ogłoszenie Amorka: https://www.olx.pl/oferta/kto-pokocha-amorka-CID103-IDEjBgm.html Ogłoszenie Jowitki: https://www.olx.pl/oferta/jowitka-czeka-na-dom-CID103-IDEjByG.html Milka raz jeszcze:
 8. To znaczy, że jest tam 0 zł i nie ma powiązań z rachunkiem. Założyłam kiedyś po coś, już nie pamiętam, ale nie przydało się. Czyli jeśli dostałabym wpłatę od kogoś, mogę przelać pieniądze innej osobie? Bo to chodzi o wpłatę na bazarek transportowy.
 9. Na prośbę Baltimoore przedłużam bazarek jeszcze o tydzień. Na konto lecznicy przelałam 650 zł, ale nie doliczyłam się tej kwoty w poście rozliczeniowym (wyszło mi pięć różnych... liczę dalej) Zapraszam, jeśli ktoś jeszcze chce i może nas wesprzeć w spłacie długu za Lusię.
×
×
 • Create New...