Jump to content
Dogomania

Mazowszanka13

Members
 • Posts

  19296
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  7

Mazowszanka13 last won the day on March 8

Mazowszanka13 had the most liked content!

4 Followers

Profile Information

 • Gender
  Not Telling
 • Location
  Przasnysz/ Maków Maz.

Recent Profile Visitors

8913 profile views

Mazowszanka13's Achievements

Veteran

Veteran (13/14)

 • Dedicated Rare
 • Conversation Starter Rare
 • Reacting Well Rare
 • Very Popular Rare
 • Posting Machine Rare

Recent Badges

2.3k

Reputation

 1. Sama nie wiem, bo jest ucięta blisko obroży. No nic. ważne, że spełnił dobry uczynek i chwała mu za to. Luki wrócił wesolutki, ale jeszcze nie doszedł do siebie. Dzisiaj znów ulicą szły krzykliwe dzieci, a Luki jak przystało na psa Pawłowa skojarzył je ze smyczowym potworem i zwiał poddenerwowany do domu. mam nadzieję, że mu przejdzie.
 2. Ja na spacerze jestem czujna i trzymam uchwyt mocno. Na dalsze wycieczki zabezpieczam go tak jak piszesz. W tym przypadku wypuściłam go z ręki, bo byłam już na terenie i spadła mi czujność, a on wyrwał do przodu, bo ktoś szedł ulicą. Wszystkiego się nie przewidzi, dlatego wywaliłam wszystkie automaty do śmieci. A swoją drogą zastanawiam się, dlaczego ktoś smycz przeciął zamiast po prostu ją odpiąć.
 3. Ale może zwykłą smycz łatwiej przegryźć jakby co. No nie da się przewidzieć wszystkiego mimo ostrożności.
 4. Dzięki za delikatność 🙂 Właśnie wyrzuciłam wszystkie linkowe smycze.
 5. Mieliśmy telefon z sąsiedniej wsi. Panu oszczeniła się suczka i gdyby Luki nie odnalazł się to pan proponuje nam kolejnego !!!!!! Niestety, odebrał TZ i nie pouczył.
 6. WRÓCIŁ !!!!!!!!! Luki dziś wrócił do domu. Wesolutki, tylko spragniony. Ktoś przeciął smycz nożem przy samej obroży. Są jeszcze na świecie dobrzy ludzie !!! Jeszcze raz Wszystkim dziękuję za wsparcie 🧡
 7. Miły Pan napisał po raz drugi. Podał namiar na kolejną stronę. Można na niej również dodawać psy do adopcji. Usługa jest bezpłatna. https://wieszgdziezwierz.pl/?map=lat-53.0381428225184-lng-21.053109169006348-z-15-n-53.04317398152188-s-5 W alertuj.pl zapłaciłam 20 zł za ogłoszenia na powiat.
 8. Okolicę zna ze spacerów, ale popędził jak szalony. Myślę, że pobiegł daleko. Ale są przypadki psów, które wracają z daleka. To "dopiero" drugi dzień.
 9. Było kilka zawiadomień "na gębę". Nic z tego, bo albo pies nie ten, albo psa brak we wskazanym miejscu. A przed chwilą dostałam miły esemes od Pana abym zgłosiła Lukiego na alertuj.pl
 10. UWAGA !!!!!! W niedzielę wieczorem 28 kwietnia zaginął nam Luki. Wybiegł z posesji jak z procy i pobiegł w siną dal. Był mocno spanikowany, bo wlokła się za nim smycz automatyczna. Musiał pobiec bardzo daleko, bo w okolicy go nie ma, a okolicę zna ze spacerów. Ironia losu polega na tym, że wyrwał mi się już na terenie posesji, po powrocie ze spaceru, bo zobaczył głośnych przechodniów na ulicy. Dziękuję bardzo Jo37 za przyjazd z Warszawy i wspólne rozlepianie plakatów. Elllig za zrobienie plakatów oraz Wszystkim tym Dobrym Duszom, które podbijają ogłoszenia Lukiego na FB 🧡
×
×
 • Create New...