Jump to content
Dogomania

Mazowszanka13

Members
 • Content Count

  17649
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  2

Mazowszanka13 last won the day on April 5 2020

Mazowszanka13 had the most liked content!

Community Reputation

930 Excellent

3 Followers

About Mazowszanka13

 • Rank
  Advanced Member

Profile Information

 • Gender
  Not Telling
 • Location
  Warszawa-Białołęka (Kobiałka)

Recent Profile Visitors

6597 profile views
 1. Może kalosze w nietypowym miejscu, może moje inne niż zwykle zachowanie ? Nie sposób dociec.
 2. Już nie mam siły z tym Lilkiem. Znowu sobie coś ubzdurał i bał się wejść do domu. Rano dał się głaskać, sam się o to prosił. Na spacerze szedł za mną krok w krok, a potem nagle ten strach.
 3. Chociaż to. Dzisiaj przy porannym głaskaniu manewrowałam 10 cm smyczą z małym karabińczykiem wokół szelek i zero reakcji. Będę kontynuować.
 4. A to szambo i zatkane rury, a to dymiący piec. Nie ma jak własny dom.
 5. Pewnie masz rację, ale nie mam już odwagi, aby zignorować jego zęby.
 6. To nie był warkot, tylko bezgłośne pokazanie zębów. Można powiedzieć stopień niżej. Z rękawiczką kłopot, bo jest podejrzana i trzeba uciekać. Próbować będę, ale nie na siłę. Jak dam mu możliwość ucieczki to nie powinien ugryźć. Co gorsze chodzę ostatnio wnerwiona (przyczyny złożone), a on doskonale wyczuwa złe nastroje.
 7. Przy wychodzeniu na zewnątrz jest mniej strachliwy. Wychodzi już przy ledwo otwartych drzwiach, co najwyżej przyspiesza. Za to przy głaskaniu i próbie zbliżenia (nie zapięcia) do szelek karabińczyka 10 cm smyczy zademonstrował zęby w komplecie unosząc (bezgłośnie) do góry dziąsła. Czasem tak robi jak boi się Luki próbującej się bawić, a on do końca nie wie czy to tylko zabawa. Nie ma za co przepraszać. Jesteś mile widziana Tola :)
 8. Tak, zniknął ciąg dalszy. Aż się boję, że któregoś dnia całe dogo zniknie.
 9. Dzięki Sowa za wykład :) Tylko u jednego weta widziałam obniżany stół. Taki, aby pies wszedł na niego sam (o ile nie jest histerykiem). W większości przypadków trzeba usadzić psa samemu. Dlatego będę się upierać z tymi rękoma ( rękami ?), bo są potrzebne w sytuacjach awaryjnych. Na szczęście u Lilka nie jest to teraz najważniejsze.
 10. Mała nie chce wsiadać po dobroci do samochodu, bo źle znosi jazdę. Daję jej Cerenię, ale lęk pozostał. Dyzio natomiast na starość bał się weta. Czasami ręce się przydadzą. Nie wspominając o wsadzaniu do wanny. Z tym na szczęście nie mam kłopotu, bo nie kąpię swoich psów. .
×
×
 • Create New...