Jump to content
Dogomania

mari23

Members
  • Posts

    20344
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    59

Everything posted by mari23

  1. mam niezawodny sposób: 12 psich staruszków w domu ! a tak serio - nie potrzebujesz chudnąć!!!
  2. Psy może by i zaakceptowały po wspólnym spacerze, ale teściowa.....
  3. Jeśli "wybredna", to BĄDŹ WYBREDNA !!! Wprawdzie nie szczeniaka, ale malutkiego, ślicznego pieska mam od miesiąca, oczywiście adopcja "dla dzieci" byłaby dawno, gdyby nie to, że "dla dzieci" to on już był przez 2 lata, a skończył na ulicy ( bardzo ciągnie do dzieci i rozgląda się słysząc dzieci, pewnie szuka "swoich"). Zgadzam się, pies powinien być luksusem, czasem myślę, że powinno się uzyskać pozwolenie po badaniu psychologa. Ale cóż, rzeczywistość mamy inną, niektórym wydaje się, że to oni "laskę robią" adoptując bezdomnego kundelka
  4. Dzisiaj już by sobie pan wędkarz nie wszedł tak w nurt po kolana, woda sięga do tych krzewów, rano stało kilka pustych przyczepek podłodziowych, da się pływać po Odrze Pieski odetchnęły, jest trochę chłodniej, ale Kajtuś niestety coraz słabszy, większość dnia przesypia Maluszek wciąż bez domku, choć podoba się wszystkim, którzy go zobaczą. Wczoraj zauroczył sąsiadkę, niestety jej kurdupelek Tofik (też malutki, tylko jamnisiowaty z wielkimi uszkami) chciał Badisia "zjeść"
  5. w niedzielę z radością zobaczyłam znaczek wiadomości na OLX Odisia. Wiadomość niestety brzmiała tak: Witam jaka cena jest tej smyczy
  6. Istnieją niestety i to w dużej ilości Największym bólem, wstydem i hańbą dla tego "wykształconego" kraju są wciąż funkcjonujące Wojtyszki mam pieska stamtąd i dlatego o tym miejscu nie mogę nie myśleć, Pikuś mi ciągle "przypomina", jak Miluś o zamojskim "sanatorium"
  7. mnie wciąż śni się po nocach ten mały tak długo czeka czy jestem z tych, dla których "szklanka jest do połowy pusta" ?
  8. nie dziwi mnie to wcale, miałam w ręku kilka książeczek stamtąd niektóre nie dają rady a ja powoli nie daję rady psychicznie ze świadomością, że nie potrafię im pomóc
  9. Mam dokładnie tak samo, w dodatku choruję Ten szkielet, ta śliczna mała sunia i tyle innych..... serce mi pęka chciałabym im pomóc, a sił i możliwości coraz mniej
  10. To samo pomyślałam, choć serce pęka i ja też, jeśli trzeba - dorzucę się do kosztów.
  11. Odisia nie można nie kochać !!! a spacery 2 razy..... jak bardzo musiał ten psiak cierpieć
  12. Pięknie to napisałaś, każda z nas się pod tym podpisze.....
  13. Ja z trzynastoma psami wyszłabym na "zbieraczkę" Ileż psiaków oddawałam ze ściśniętym sercem, ocierając łzy..... ale one teraz szczęśliwe dzięki tym moim łzom.... po to tu jesteśmy, nie dla nas śliczne, kudłate szczeniaki, nam "przysługują" te stare, chore, nieadopcyjne.... i dobrze!
  14. Koleś jest śliczny, a spojrzenie takie "prosto w serce" szybko kogoś zauroczy Życzę, żeby zadzwonił TEN telefon, żeby nie dzwonili idioci itp.
  15. Ja też zdecydowanie wolę brzusie sunieczkowe :) a te pieskowe "koryguję" szybko o 1 "element" kastruję "bez litości", jak to współczując pieskom komentuje mój mąż :) :) Psiaczki cudne i słodkie, chciałoby się przytulić a nawet adoptować....ale u mnie wizyta wypadłaby baaaardzo negatywnie :)
  16. rozczulający słodziak Szczęścia, Czakusiu i zdrowia na długie lata !!!!!
  17. Malutki Badiś prawie miał domek.... przez 3 dni sąsiad zabierał go na 2-3 godziny do swojej teściowej, niestety Badiś obsikał firanki i chyba pani się przestraszyła, że będzie tak robił cały czas.... wczoraj byliśmy na kontroli w gabinecie ( kurdupel miał biegunkę, więc kroplówka i zastrzyki były), pani wet przekaże zdjęcia państwu, którzy niedawno stracili sunię..... taki maluszek śliczny, budzi zainteresowanie....ale domku nie widać
  18. Tak patrzyłam na Dżekusiowe fotki i myślałam "skąd ja znam tego pieska???"..... no przecież... z wątku Zulci Dużo siły i zdrowia dla Dżekunia i Nuuki oraz ich wspaniałej Opiekunki
×
×
  • Create New...