Jump to content
Dogomania

limonka80

Members
 • Content Count

  774
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

562 Excellent

About limonka80

 • Rank
  Advanced Member

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Ja też trzymam mocno kciuki za naszego Dunia. Przecież dopiero co zaczął dobre życie, musi się nim nacieszyć....
 2. Jakbym mojego Dżekunia widziała - sucha, nawet najdroższa absolutnie niejadalna, gotowane - cały dzień mógłby jeść, i też chrapie, jak stary chłop :-)) Fajny ten Ares :-))
 3. Psiaki mają własną logikę :-)) Jak szybko zrozumiał że w tym domu głaskanie mu się należy i można go żądać :-)) Jeszcze niedawno pewnie nawet o tym nie marzył, a teraz proszę .... podskoki. Aż się człowiek uśmiecha kiedy czyta takie wpisy....
 4. Czytając o pachnących gatkach Pikusi parsknęłam kawą w monitor 🙂 Koleżanka zza biurka dziwnie spojrzała..... Pikusia nie wie nawet jak jej się pofarciło, a może właśnie wie i dlatego ciągle taka roześmiana......
 5. Ja się muszę wypisać z tej dogomanii, bo bankructwo niechybne mnie czeka. Miałam zmniejszyć ilość deklaracji, bo już ich ilość nieco mnie przerasta, ale Olafek się pojawił.... Dla niego jeszcze 40 zł/mc wyskrobię.
 6. Pamiętam to zdjęcie na którym Quatro opiera łepek na grzbiecie Boryska, moja teoria była taka, że Quatro chciał ogrzać Borysa :-)) Ktoś napisał że to raczej była oznaka dominacji, ale ja wolę nasze teorie... :-))
 7. Ale piękne miejsce.... Zulcia pewnie spędziła tam wiele szczęśliwych chwil, może jeszcze nabierze choć trochę więcej sił żeby nacieszyć się ciepłem i trawą.... jeszcze choć trochę.... Bardzo Wam tego życzę.
×
×
 • Create New...