Jump to content
Dogomania

limonka80

Members
 • Content Count

  401
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

316 Excellent

About limonka80

 • Rank
  Advanced Member

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Może ktoś jeszcze wsparłby Dunia ? Bardzo prosimy, staruszek też chciałby choć koniec życia spędzić w przyjaznym hoteliku ....
 2. Ale Tola ma fajną minę :-)) Tu wygląda na niewiniątko, ale na tym zdjęciu w trawie widać że z niej to taki mały kochany łobuz :-)
 3. Jesli o mnie chodzi - dla Aresa, mam nadzieję że wkrótce jego życie zmieni się na lepsze. Deklarację Dunaja przekażę pieskowi którego Basiu wybierzesz. Trzymaj się.
 4. Dunaj... taki dobry, wdzięczny psiak, tyle nieszczęść i chorób go spotkało, a wciąż pozostał taki ufny i pogodny. Żegnaj kochany piesku..... śpij spokojnie.
 5. Dunaj bardzo dziś potrzebuje naszych dobrych myśli... Trzymaj się chłopaku.
 6. Jaka ona cudna... Parę dni mnie nie było, a tu tyle hitów !!! Czekam na przyjazd mojej suńki z Ukrainy i nie wiem jeszcze jakie będą koszty, więc stałej nie obiecam, ale wpłacę coś dla Cynki na dobry początek... Na jakie konto?
 7. Dobrze, właśnie wpłaciłam skromnie dla Amelki bo to jedna z moich ulubienic :-)) Wciąż się kuruję, cały weekend przespałam z gorączką, dopiero dziś troche lepiej, ale zaraz też się kładę... To czekam na sygnał do wpłaty na Siódmą.
 8. Opiekunka Tobiego chyba tu nie zagląda, i nie wie że ktoś o chłopaku myśli....
 9. Dla mnie najgorsza jest świadomość, że nawet gdyby dziś zamknieto wszystkie schroniska i psy stamtąd trafiły by do swoich domów, to dla wielu z nich - tak jak było dla Fenisia - już jest za późno, wiele z tych psów już czekało za długo na ratunek i ich dni są policzone, tylko my o tym nie wiemy i w wielu przypadkach nigdy się nie dowiemy, odejdą tam cicho, zapomniane i niczyje.....
×
×
 • Create New...