Jump to content
Dogomania

mari23

Members
  • Posts

    20344
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    59

Everything posted by mari23

  1. pani "zamilkła", nie odpisuje, nie odbiera telefonu.... wizyta odwołana, domek skreślony... a Odi.... no cóż, maluch też nie przypadł mu do gustu, to już drugi kurdupel w domu wymagający "ochrony" przed Odisiem Na spacerze pierwszy raz widziałam na Odrze takie dziwne smugi, chyba gwałtowny wzrost poziomu wody wypłukał z brzegów różne zalegające osady.
  2. pani nie odpisuje na sms i nie odbiera telefonu... no cóż.... wizyta odwołana, domek skreślony edit: Jednak będzie wizyta, tylko inny domek, zapowiada się dobrze, pani podała adres, napisałam PW. a oto mały piesek nad wielką rzeką - Odra z jakimiś żółto-zielonkawymi smugami płynie dzisiaj: a oto, co znalazłam wpisując w google: mix chihuahua - terier jakby braciszek Badisiowy :)
  3. też mam taką nadzieję, u nas była burza i lało bardzo, a tam było najgorzej ( tak czytałam)
  4. Najpierw upały, teraz od kilku dni leje jak z wiadra, dolnośląskie ostatnio nie ma lekko okolice Lilutosi nawiedziła straszna nawałnica dziś w nocy, mam nadzieję, że Lilu mieszka na nieco wyżej położonym terenie.
  5. hahaha :) Asiu, potrafisz jednym trafnym słowem rozbawić nawet ledwie żywą po chorobie ciotkę jesteś niesamowita!
  6. możemy mu teraz pozazdrościć takiej szczęśliwej starości
  7. i często te "wychowane" zbieramy z rowów, lasów, ulic...
  8. zaciskam kciuki, żeby to, co złe szybko i bezpowrotnie minęło
  9. Niech Twoje słowa zamienią się w szczęśliwą rzeczywistość!
  10. zaglądałam za wątek Staruszkowej Skarpety, wciąż czekam na odpowiedź w sprawie pomocy finansowej dla Lolusia, na razie chyba dziewczyny na urlopach, wrócą wypoczęte, to pomogą
  11. Ależ Bonusek też jest ładny i nieduży i nie stanowi zagrożenia dla innych psiaków (odizolowany ;)) sory za "głupawkę" ale ŁADNY było serio!
  12. sama słodycz rozczulające
  13. Bardzo dziękuję Wracam do świata żywych po chorobie i gorączce, pani miała podać adres i się nie odzywa.... napisałam do niej, jak nie odpisze - zadzwonię. Trochę mi jeszcze ciężko mówić
×
×
  • Create New...