Jump to content
Dogomania

dwbem

Members
 • Content Count

  2,072
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

583 Excellent

1 Follower

About dwbem

 • Rank
  Advanced Member
 • Birthday 11/02/1940

Converted

 • Location
  Warszawa
 • Interests
  Psy, książki i inne
 • Occupation
  Bankowiec informatyk obecnie emerytka

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Ja jako suplement witaminowo-mineralny dodaję CanVit, odpowiednio do wielkości psa. Wypełniacze w niewielkiej ilości dodaję, też są potrzebne, wypełniają żoładek psa a nie tuczą. Moje psy są żarłoczne i mogłyby jeść 24 godziny na dobę, gdybym dawała samo mięso to bym je przebiałkowała a to też nie jest wskazane.
 2. Śliczna koteczka ale ja mam parę średnich pinczerów w tym adopciak, który wykazuje chęci polowania na koty.
 3. Skoro to szczeniak i chce się bawić to jak wychowa się z kotami nie powinien na nie polować. Ale na obce koty trzeba będzie uważać.
 4. Ja przez całe długie życie karmię naturalnie czyli albo surowe albo gotowane mięso plus warzxywa surowe lub gotowane plus trochę wypelniacza ale niewiele - na zmianę ryż, drobny makaron lub parzone platki blyskawiczne. Mam psy ponad 53 lata i żaden nie narzekał a ja do dziś nie wiem co to alergie, biegunki czy jakieś inne dolegliwości.
 5. A dlaczego nie wpuszczacie go do domu. Pies potrzebuje bliskiego kontaktu z człowiekiem, to nie jest sztuczna maszynka do pilnowania terenu, potrzebuje pieszczoty, zabawy, przytulenia a nie tylko oglądania was przez okno. Po co wam pies jak nie macie dla niego serca?
 6. Zajrzyj na stronę Oddziału Zw. Kyn. chyba w Bydgoszczy i zapytaj.
 7. Raczej nie bo nie są tak zdegenerowane jak ONki. Sama miałam ONki ale bardzo dawno i w momencie kiedy zaczęto je zmieniać zmieniliśmy rrasę na rottweilery bo niestety te nowe owczarki zostały zwichrowane nie tylko fizycznie ale i psychicznie i nie umywały się do tych naszych.
 8. A dostaje mięso czy suchą karmę? Bo pewnie brakuje jej odpowiedniej flory bakteryjnej.
 9. Przykre, ja też stosunkowo niedawno musiałam tak pożegnać swoją 14-letnią sunię, nie chciałam, żeby cierpiała. Ale tak jak Norek miała wspaniałe życie a teraz mam nadzieję, że są spokojne i bez bólu.
 10. Wydaje mi się, że lepiej w domu blisko ludzi. Ja miewałam nawet po kilka dużych psów (ONki i rottki) nawet w niedużym mieszkaniu zapewniając im długie spacery i zabawy i były szczęśliwe, w domu sobie spały lub przychodziły po pieszczoty. Więc taki maly naprawdę będzie szczęśliwszy w domu niż samotny na tarasie.
 11. Masz rację, ja pamiętam wszystkie swoje psy a mam je już ponad 53 lata więc trochę ich było.
×
×
 • Create New...