Jump to content
Dogomania

dwbem

Members
 • Content Count

  2344
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

703 Excellent

About dwbem

 • Rank
  Advanced Member
 • Birthday 11/02/1940

Converted

 • Location
  Warszawa
 • Interests
  Psy, książki i inne
 • Occupation
  Bankowiec informatyk obecnie emerytka

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Raczej nie, pies tak naprawdę jest kundelkiem z niewiadomym pochodzeniem.
 2. Trochę zaazdroszczę bo mój adopciak nadal wpada w histerię w Sylwestra.Ma już 12,5 roku ale słuch jeszcze dobry.
 3. Ja podpisuję się pod trzema marzeniami - 1. puste schroniska, 2. koniec z myśliwymi i 3. zakaz strzelania w Sylwestra oraz zamawiam 5 kanistrów i poproszę o numer konta i kwotę do zapłacenia.
 4. Co to za pytanie - jaki pies bo może mieć 20 cm w kłębie jak i ponad 100.
 5. Przy lepto wnętrzności wyglądają inaczej niż przy parwo, miałam przez 38 lat doskonalego weta, specjalistę z doktoratem i jemu wierzyłam bo nigdy nie zrobil krzywdy moim psom, kochał leczyć i cieszył się zawsze jak udało mu się wyleczyć psa, którego inni weci nie potrafili i skazywali na śmierć.
 6. Ja mimo, że moje psy są bez przeżyć do obcinania pazurów zawsze zakładam miękki kaganiec bo one na wiele pozwalają ale na obcinanie pazurów źle reagują więc żeby uniknąć ugryzienia mnie albo weta kaganiec niestety. Współczuję, mam nadzieję, że ręka się szybko zagoi.
 7. Chciałabym uczulić na jedną sprawę, sama to przeżyłam - objawy parwowirozy są niemal identyczne jak leptospirozy na którą weci niechętnie szczepią. Ja straciłam 4-miesięczną suczkę bo leczenie nie pomogło. Zrobiliśmy sekcję zwłok i okazało się, że to była leptospiroza. bo objawy wewnętrzne są inne i leczenie też - inne na parwo inne na lepto. Od tego czasu zawsze szczepiliśmy swoje psy również na lepto i nigdy psy mi na nic nie chorowały.
 8. A dla mnie Royal to najgorsza choć najdroższa karma. W życiu nie dałam i nie dam jej swoim psom.
 9. W Warszawie pada tylko deszcz, podobno w Szczecinie też biało.
 10. To faktycznie miałaś pecha. Mnie tylko pierwsza ONka jako szczenię wytarzała się w kupie, następne na szczęście nie miały takich sklonności do perfumowania się.
×
×
 • Create New...