Jump to content
Dogomania

dwbem

Members
 • Content Count

  2224
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

650 Excellent

About dwbem

 • Rank
  Advanced Member
 • Birthday 11/02/1940

Converted

 • Location
  Warszawa
 • Interests
  Psy, książki i inne
 • Occupation
  Bankowiec informatyk obecnie emerytka

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. To ja poproszę o stapelię w doniczce i podanie konta i kwoty do zapłaty.
 2. Mój hibiscus był taki i też tak pięknie kwitł ale niestety po latach padł. A czy przynajmniej stapelię mogłabym dostać? Bo też kiedyś miałam ale nic nie jest wieczne.
 3. Straszna wiadomość. Skąd taka nagła choroba, może faktycznie po kleszczu ale już się nie dowiemy. Współczuję bardzo ale jedno dobre, że nie trwało to długo i że już nie cierpi.
 4. Chętnie kupię tę stapelię w środku za 7 zł a hibiskusa miałam w donicy w pokoju a potem na balkonie. Ogrodu nie mam więc ogrodowy odpada chyba, że jakiś mały w doniczce.
 5. Czy ja mogłabym zamówić stapelię (kiedyś miałam ale po latach padła) i hibiskusa. TReż kiedyś miałam wielkie drzewo z różowymi dużymi kwiatami ale też już nie mam. Jeżeli tak to poproszę o podanie ceny i kosztów dostawy kurierem.
 6. Rany boskie co za ludzie. Po co biorą psa, zeby potem go wyrzucać a co gorsze wcześniej się poznęcać czego dowodem jest biedna Aria, ktora tak boi się ludzi. Choć ja bym takich ludźmi nie nazwała. Dobrze, że trafiła do was, jesteście kochani.
 7. Zgadzam się z bou. Po co mama zbliżała twarz do jego pyska, na razie dajcie mu sie oaswoić z nową sytuacją, zaufać wam wszystkim. Jak mozna go oddać, złe zachowanie psa to zawsze wina czlowieka w 100 procentach.
 8. Mam psy ponad 53lata, zawsze były co najmniej dwa a w porywach nawet 4 rottweilery w mieszkaniu i jakoś dawalismy z mężem radę mimo pracy. Ale małych dzieci nie było a jak miałam czasem szczeniaki i przychodzili chętni na szczeniaka mówiąc, ze chcą dla małego dziecka to odsyłaliśmy do sklepu z zabawkami po pluszowego. Dorosły pies ale duży i nie po przejściach jeszcze może jest w stanie wytrzymać z małym dzieckiem i to takim dobrze wychowywanym czyli uczonym co wolno a czego nie ale mały pies po przejściach wg mnie nie nadaje się do małych dzieci.
 9. TO zmień weta bo ten to konował. Psa trzeba zbadać, może prześwietlić, jeśli po kleszczu było zaczerwienienie to trzeba było natychmiast pójść do weta i prawdopodobnie podać antybiotyk a teraz to trzeba zrobić badanie krwi.
 10. Bo nie chodzzi o gotowane tylko o mięso, może być surowe ale napewno jest lepsze od najlepszej i w dodatku za drogiej suchej.
 11. A jakiej rasy jest szczeniak bo miękką i puszystą szczeniaki mają krótko, potem zaczyna rosnąć sierść dorosła i np u terierów czy sznaucerów jest i powinna taka być czyli szorstka.
×
×
 • Create New...