Jump to content
Dogomania

dwbem

Members
 • Content Count

  1,687
 • Joined

 • Last visited

1 Follower

About dwbem

 • Rank
  Advanced Member
 • Birthday 11/02/1940

Converted

 • Location
  Warszawa
 • Interests
  Psy, książki i inne
 • Occupation
  Bankowiec informatyk obecnie emerytka

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. dwbem

  Klejenie uszu u amstaffa

  Kopiowane psy to tylko w pseudohodowlach bo już od wielu lat jest zakaz kopiowania i takie nie są już nawet dopuszczane do wystawiania więc nie opowiadaj, że tylko takie są dopuszczane do rozrodu. A ci co lubią okaleczać psy to dla mnie nie są miłośnikami psów tylko swoich gustów.
 2. dwbem

  Pięcioro kociastych i pies

  Co z tego, że bury, jest śliczny ale niestety nie mogę go wziąć bo mam trzy psy w tym jednego, który chętnie by na kota zapolował.
 3. Dziewczyny jesteście wspaniałe, że tak pomagacie tym wszystkim biedom, bez was świat byłby nie do przyjęcia bo jest tyle dwunogich bestii skazujących takie maleństwa na cierpienie. Na razie nie mogę pomóc bo jestem emerytką i mam trzy stare psy, szczegolnie jedna rekordzistka dożywa 14 roku a to dla tej rasy rekord.
 4. dwbem

  Klejenie uszu u amstaffa

  A koniecznie musisz stawiać psu uszy, skoro takie się rodzą to nie należy ich upiększac. Jak ktoś chce psa ze stojącymi uszami to niech bierze taką rasę, która ma je naturalnie. Ja mam średnie pinczery, które kiedyś też były cięte jak dobermany a moje mają nie cięte ogony i uszy i też mi się podobają. I ostatnia rottweilerka też jest ogoniasta, ogon nosi pięknie i mnie się podoba.
 5. A to faktycznie dalej. Ja też mieszkałam na Bielanach i chodziłam do lasku bo z Kochanowskiego było też blisko ale byliśmy młodsi - ja i psy moje. A lasek faktycznie jest bardzo fajny, duzo miejsca, drzewa, woda frajda dla psów wielka.
 6. Nie wiedziałam, że mieszkasz tak blisko bo ja też na Bemowie. Ale do lasku już nie chodzę bo staruszka tak daleko nie dojdzie bo ja mieszkam naprzeciw lotniska.
 7. dwbem

  Oddam do adopcji

  Ja adoptowalam za darmo pięknego, rasowego psa bo chciano go uśpić z powodu podobno agresji. Pies miał 5 lat, u mnie jest już 6 i zeroagresji. Pies mimo, że mógł btyć reproduktorem zostal wykastrowany i żyje. Nie zawsze za darmo to na zmarnowanie choć do tego psa inne kupowałam bo zawsze miałam rasowe, z hodowli. I mimo, że wszystkie były hodowlane to nie wszystkie rodziły bo nie miałam psów do rozmnażania tylko do kochania.
 8. dwbem

  Dorosła suczka, a 2 pies w domu

  Normalnie prowadzone psy w zasadzie nigdy nie atakują szczeniąt, one są na specjalnych prawach. Czasami mogą burknąć, dyscyplinowac, uczyć właściwych zachowań ale nie agresywnie. Mam psy ponad 50 lat, zawsze było kilka, dobierałam male kiedy starsze miały 4-5 lat i nigdy nie zdarzyło się żeby starszy skrzywdził szczeniaka. Ostatnio do rottweilerki dobrałam szczeniaka pinczera średniego i mimo obaw znajomych jakoś rottka nie zjadła małej, są już razem 9 lat i kochają się bardzo.
 9. dwbem

  Uzyskanie suki hodowlanej

  Mam psy rasowe, obronne ponad 50 lat. Były wystawiane i szkolone i to na serio, policyjnie nie sportowo a mimo to nie były ani nieszczęśliwe z powodu wystaw choć dawniej wystawy wygladały inaczej, sportowo, przyjaźnie, bez niezdrowej walki a szkolenie uwielbiały, dla nich to byla świetna zabawa. Mimo wysokiego szkolenia na obronne a może właśnie dlatego były zrównoważone, przyjazne dla ludzi i zwierząt bo szkoliłam je, żeby nad nimi panować, poza tym przede wszystkim je socjalizowałam od szczeniaka bo mieszkałam zawsze w bloku, w osiedlu pelnym dzieci i psów więc nie mogłam mieć psów niebezpiecznych. Nikt się moich psów nie bał, no może raz włamywacze do mieszkania.
 10. dwbem

  'Czy Bravecto zabija?'

  Mam rottweilerkę więc też z gestą sierścią i podszerstkiem, ostatnia ale poprzednie też miały Kiltixy bo Foresto wtedy nie byl=ło i też nie łapały kleszczy. Mam też krótkowłose pinczery średnie bo rottka już staruszka i ja też więc przestawiłam się na mniejsze, rottki mam 37 lat. Ale trucizny do wewnątrz się boję więc na tabletki się nie godzę zwłaszcza, że trzeba je tak często podawać - to może lepiej od razu dać cyjanek a nie truć stopniowo. Foresto wystarcza mi na 7 m-cy więc wychodzi i bezpieczniej i taniej.
 11. Przykra wiadomośc, to przeklęte raczysko zabija większość psów, tak było u mnie ale póki nie cierpi cieszcie się życiem jak najdłużej. I spokojnych Świąt wszystkim życzę.
 12. dwbem

  'Czy Bravecto zabija?'

  Ja od lat stosuję obroże Foresto i od lat nie widziałam kleszcza na moich psach. Nigdy nie odważyłabym się podawać trucizny do wewnątrz i to tak często. Obroże zmieniam co 7 m-cy i mam spokój. A mam psy już stare 9, 11 i 14 lat.
 13. dwbem

  Norcia, kochana sunia

  U mnie też zbliża się rocznica odejścia jednej z moich suczek i już mi smutno.
 14. dwbem

  Czym karmić szczeniaka amstaff? POMOCY

  Możesz dodawać CanVit zielony lub zapytaj weta. Za reklamę karm weci dostają nagrody ale ja osobiście jestem ich przeciwniczką. Pies jest mięsożercą, papka z bobków to nie jest to co psy lubią najbardziej. Te karmione suchymi od urodzenia nie potrafią gryźć nie tylko kości ale czasem nawet jakiś większy kawałek mięsa, dla mnie to nieludzkie.
×