Jump to content
Dogomania

dwbem

Members
 • Content Count

  2492
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

797 Excellent

About dwbem

 • Rank
  Advanced Member
 • Birthday 11/02/1940

Converted

 • Location
  Warszawa
 • Interests
  Psy, książki i inne
 • Occupation
  Bankowiec informatyk obecnie emerytka

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Makuś śliczny i nareszcie szczęśliwy Trzymam kciuki za udaną operację.. Ja miałam wspaniałego weta przez 34 lata, to byl lekarz z powołania, kochał leczyć a najszczęśliwszy był jak mu się udało uratować psa, któremu nikt nie dawał szansy na przeżycie. Niestety dwa lata temu nagle mi zmarl co mnie załamało bo gdzie znajdę takiego drugiego. Od kiedy jest Konik nowy też tam chowam swoje psy, mam tam już 7 rottków, wcześniej chowaliśmy gdzie mogliśmy, niestety.
 2. Jeżeli wymiotuje żółcią to może spróbuj dać jej rano odrobinę mleka. Ja miałam taką suczkę, ktora jak miała rano pusty żołądek to też wymiotowała żółcią bo to nadkwasota. Koleżanka doradziła mi mleko i wymioty się skończyly a ona do końca życia piła mleko chętnie.
 3. Mój Maks też tak się tarza na dywanie a suczka nie. Gajulka cudna.
 4. Wiem, że wiele psów nie lubi dotykania głowy ale moje wszystkie, a mam je ponad 53 lata uwielbiały przytulanie głowy i glaskanie jej, może to kwestia ogromnego zaufania do nas. Ta moja ostatnia para średnich pinczerów wręcz domaga się przytulania i głaskania po glowie.
 5. Ja wciąż tęsknię za rottkami ale też z rozsądku przeszłam na średniaki bo jednak na chihuahua nie dałam się namówić.
 6. Cudna sunia ale niestety mam już 80 lat i musiałam zrezygnować z rottków. Ostatnia moja cudowna sunia rekordzistka odeszla 2 lata temu w wieku 14 lat. Rottki miałam 37 lat i do dzisiaj za nimi tęsknię ale zdrowy rozsądek zmusił mnie do przestawienia się na średniaki choć nie wiem czy to lepiej - one uszarpią mnie pojedyńczo bardziej niż dwa rottki w jednej rece.
 7. Niestety, miałam wspanialego przez 34 lata ale dwa lata temu nagle mi zmarł i też szukam podobnego.Weterynaryjne wizyty domowe w Warszawie i okolicach; bezpieczne szczepienia weterynaryjne w domu, leczenie dermatologiczne Dobry jest tutaj:
 8. Dziewczyny, jak czytam o głupocie ludzi to aż nie mogę uwierzyć. Faktycznie chyba wielu ludziom mózgi rozwinęły sie w minimalnym stopniu. Współczuję wam kontaktów z taką bezgraniczną glupotą. A Ponguś śliczny, gdybym nie miała swojej parki to chętnie bym go wzięła ale niestety.
 9. Biedna starowinka ale macie rację - z chorobą można walczyć ale ze starością trudno. Ale życzę malutkiej jeszcze trochę życia.
 10. Dzięki. Nie cierpię tego bazaru dla oszołomów, dla mnie fora mają sens a tam to bazar.
 11. Czy wszyscy muszą się przenosić do tego facebooka? Nie cierpię go i zadna siła mnie tam nie zawlecze.
 12. Po co głiupi ludzie biorą psa, bo taka moda? Myślą, że to pluszowa zabawka, ktora będzie siedzieć na półce i nie przeszkadzać? My mając tyle dużych psów chodziliśmy kilometrami codziennie po pracy a w weekendy to już prawie całe dnie więc w domu psy odpoczywały inie przeszkadzało im mało miejsca, swoje miejsca miały.
 13. Nie rozumiem tych ludzi - my w mieszkaniu 47 m2 mieliśmy cztery rottweilery i jakoś się mieściliśmy. Wcześniej na 24 m2 mieliśmy dwie ONki i też jakoś było dobrze. A teraz mam 65 m i dwa średnie pinczery bo dwa lata temu odeszła ostatnia rottka, wtedy była trójka.
×
×
 • Create New...