Jump to content
Dogomania

malagos

Members
  • Posts

    44557
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    27

Everything posted by malagos

  1. Po urlopie nadrabiam zaległości i pozdrawiam :)
  2. Ewunia nas tu zwołała - jestem i ja :)
  3. Cudne wiesci! Ależ się te psiaki odnalazły, jak w korcu maku :)
  4. Nie ma wyjścia, ogłoszenia nowe i zdjęcia, i będzie oki :)
  5. Cieszę się, ze takie stare psiątka znajdują domy.
  6. A co w schronisku? W czasie wakacji pewnie przybywa podrzutków?
  7. Na innym wątku garwolińskim, tym Agat21, ktoś się odzywał z okolicy. Może i tu zajrzy i pomoże, choćby robiąc zdjęcia.
  8. O, Krysia w strefie cywilizacyjnej :) A dlaczego wróciłaś, coś się stało? Ja też już po wakacjach, tydzień na kajakach to najlepszy urlop od lat! Jeszcze się szykujemy na wyjazdowy tydzień we wrześniu, tym razem z Tomkiem, a dyżur przejmie Ania.
  9. Pozdrawiam i ja po urlopie. Moje psiątka też się starzeją, mam 3 seniorki powyżej 12 roku życia. I nasza młoda tymczaska Amiśka przebiegła po starej ratlerce Nusi - złamane 3 palce sródstopia i tyle bólu...
  10. [url=http://postimg.org/image/eze00e4zf/][/url] [url=http://postimg.org/image/9f1ipr64b/][/url] [url=http://postimg.org/image/xhickmmrf/][/url] [url=http://postimg.org/image/jzbg8cam3/][/url]
  11. Biała Blaneczko, cudna jesteś, psinko kochana!
  12. Wróciłam dzień wcześniej z powodu Nusi i jej złamanej łapki. Tak mi jej zal, to starsza sunia, i te łapinki ratlerkowe takie kruche... To nie wina Amiśki, ale mogłaby diablica uważać na starszych, i to siusiających na trawce.....
  13. a ja wróciłam właśnie z Ostrołęki - Nusia wczoraj ufnie kucnęła na trawniku zrobić siusiu, a Amiśka jak burza po niej przeleciała... Pisk, skowyt... Ja w Warszawie, miałam być na 1 sierpnia na obchodach, ale ale złapałam ostatni PKS z Zachodniego. No i Nusia, moja biedna mała stareńka Nusia, ma złamane 3 kości śródstopia. Leszek założył jej taki plastikowy opatrunek usztywniający, termiczny na dwa tygodnie.
  14. Cudne! i relacja, i zdjęcia, i te Twoje zwierzątka!
  15. Banka jest rewelacyjna! Zobaczyła mnie dziś pierwszy raz, a zaraz podeszła, machała ogonkiem i wspięła się łapkami, by ją głaskać. I nie szczeka! Rewelacja!
  16. Zagladam po urlopie. I co tam u Was w pięknym i cichym kieleckiem?
  17. To czekamy na konfirm i może jakies nowe wieści o Aresie?...
  18. Witam po urlopie :) Miałam okazję napatrzeć się na przyrodę nadnarwiańską w parku narodowym - i do tego w naszej 10-osobowej grupie kajakarzy były dwie przyrodniczki z uprawnieniami do oceny łąk cennych przyrodniczo. Znaczy to, ze znają roślinki jak mało kto. Dowiedziałam się dużo ciekawych rzeczy o różnych trawkach, trzcinach, sitach itp. Super wyprawa :)
  19. Nie wiedziałam o Jej odejściu. Żegnaj Arko!
×
×
  • Create New...