Można podpatrzeć, jak działają dziewczyny pomagające psom, np. z Radys: zamieszczają zdjęcia psów, opisy, kontakt do schroniska, i ogłaszają. Skupiły wokół wątku grupkę osób i jakoś to się kręci - są adopcje, są domy tymczasowe.
Sama gmina powinna ogłaszać swoje psy w lokalnych mediach, prasie.
Ja pomagam w swojej gminie właśnie w ten sposób, robiąc zdjęcia psów, biorąc do dt, sterylizując, ogłaszając, podpisując umowy z nowym właścicielem w imieniu wójta (taka niepisana umowa między nami) - a nasz gabinet wet.jest wpisany do uchwały gminnej jako ten pomagający bezdomnym psom.
Bou, a Ty mieszkasz gdzieś w pobliżu Wielbarku? Możesz co jakiś czas robić zdjęcia psom?