Jump to content
Dogomania

Sara2011

Members
 • Content Count

  8,871
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  8

Sara2011 last won the day on June 13

Sara2011 had the most liked content!

About Sara2011

 • Rank
  Gorzów Wlkp.

Profile Information

 • Gender
  Not Telling
 • Location
  Gorzów Wlkp.

Converted

 • Location
  Gorzów Wlkp./dawniej okolice Siedlec

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Oj, to super. Pewnie się pani zdziwiła skąd Neska taka znana na osiedlu :). A jak Neska się zachowywała ?
 2. Dziekuję serdecznie za wrześniowe wpłaty dla Neski :) 30zł -certusowa /02.09.2019 /wpłata IX 10zł -markofix1 /02.09.2019 /wpłata IX 15zł -Ajula /05.09.2019 /stała IX
 3. No i pojechała malutka czarnulka na swoje :). Na razie mam tylko to jedno zdjęcie z młodszą Pańcią, której zasnęła przytulona do kolan a ta tak siedziała i siedziała aby Neski nie obudzić :)
 4. Wstawiam filmik, który Gabi mi przesłała już z 10 dni temu ale dopiero dzisiaj go zauważyłam.
 5. Dzięki wielkie Kasiu za zdjęcia. U Szczotki uszy jak wiatr zawieje-od obu oklapniętych, do jednego stojącego a drugiego oklapniętego aż w końcu do obu stojących :). I juz sporo wyszczuplała po wyczesaniu :)
 6. Na miejsce Megi do DT u kasianat przyjechała Szczotka :). Opis z Radys: SZCZOTKA - inaczej nie mogła dostać na imię, po prostu. Do schroniska trafiła zimą, a po tych 8 miesiącach nadal zachowuje się, jakby to było wczoraj. Wesoła, bardzo ufna i otwarta. Fantastyczna w stosunku do ludzi, to zresztą widać: podczas gdy inne psy zastanawiają się, czy warto dac się złapać, czy nic im się nie stanie, czy... - Szczotka od razu podeszła, wyszła z nami i była bardzo szczęśliwa. Zasługuje na wszystko co najlepsze, z tym swoim zaufaniem do człowieka, którego nie podważył nawet pobyt w schronisku. Szczotka ma ok. 2 lat. W schronisku przebywa od grudnia 2018r. KOJEC: XIV - 6 NR: 12173 Pies przebywa w Radysach.
 7. Psiaczki zaliczyły chyba bardzo długi spacer, jęzorki zwisają im prawie do ziemi :)
 8. Dzisiaj odbyła się wizyta PA dla Megi i Megunia będzie miała domek. Zamieszka w Jaworznie. Do towarzystwa będzie miała sunię, już starszą wprawdzie ale cały czas pełną werwy :). Przyszli opiekunowie jeszcze dzisiaj chcą pojechać po Megi do DT. Trzymajcie kciuki za aklimatyzację :).
×