Jump to content
Dogomania

Sara2011

Members
 • Content Count

  8,612
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  6

Sara2011 last won the day on January 27

Sara2011 had the most liked content!

About Sara2011

Profile Information

 • Gender
  Not Telling
 • Location
  Gorzów Wlkp.

Converted

 • Location
  Gorzów Wlkp./dawniej okolice Siedlec

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Wpłynęły pieniążki od yucca -50zł. Ślicznie dziękuję :)
 2. W dniu jutrzejszym na miejsce Złotki wyjedzie z Radys mała Czika :). Trzymajcie kciuki aby opuściła bez problemu dotychczasowe miejsce. CZIKA - jest to mała sunia. Jest bardzo radosna i przyjazna. Na widok człowieka jest szaleńczo wesoła. Szuka domu kochającego i ona przyniesie komuś wiele radości i szczęścia. Czika ma 3 lata. W schronisku przebywa od 07.05.2019 r. Numer : 12691 Numer kojca : VII 9 Pies przebywa w Radysach.
 3. A ja chętnie dowiedziałabym się, czy jest ktoś kto może pomóc w wyciągnięciu psa z Wojtyszek? Być może od czasu do czasu można by było pomóc stamtąd jakiemuś psiakowi ale osobiście nie jestem w stanie pojechać do Wojtyszek.
 4. Dziękuję ślicznie <3. Niby niedziela nie handlowa a tutaj "zakupowo" się zrobiło. Bardzo się cieszę :)
 5. Dziękuję ślicznie cioci Patrycja96 za wpłatę stałej deklaracji 10zł za VII dla Dolarka oraz bonus 25zł, który dodatkowo zasilił skarbonkę Dolarka <3.
 6. No niestety, to utrudnia bardzo adopcje z Wojtyszek. Gdyby można było działać na takich zasadach jak w Radysach, że dzwonię i rezerwuję psa, zamawiam sobie transport który dowozi mi go w wyznaczone miejsce. Na pewno więcej byłoby adopcji. A tak nie ma szans aby osobiście tam pojechać :(.
 7. Na konto Dolarka wpłynęły deklaracje za maj od : Livka -20zł J.Szymańska -50zł Pięknie dziękuję <3.
 8. Lassie miała wczoraj sterylkę. Wszystko jest dobrze i dziewczynka nabiera sił po przebytym zabiegu. Została przy okazji zaczipowana. Koszt wszczepienia implantu czipa to 43 zł. Koszt zabiegu sterylizacji zostanie pokryty z Akcji Sterylizacji, za co serdecznie dziękuję :)
×