Jump to content
Dogomania

Sara2011

Members
 • Content Count

  8,772
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  8

Sara2011 last won the day on June 13

Sara2011 had the most liked content!

About Sara2011

 • Rank
  Gorzów Wlkp.

Profile Information

 • Gender
  Not Telling
 • Location
  Gorzów Wlkp.

Converted

 • Location
  Gorzów Wlkp./dawniej okolice Siedlec

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Niestety poziom fenobarbitalu jest trochę za wysoki, musimy obniżyć dawkę Luminalu. Zobaczymy jak to wpłynie na częstotliwość występowania ataków.
 2. Dziękuję za wpłaty na rzecz Brzózki od Czarnej Kafki i Dulskiej :)
 3. Kurczę, zeby Kori był suczką to byłoby łatwiej z miejscem :(. Z chłopakiem gorzej. Ale na pewno coś się znajdzie.
 4. Masakra. Pytałaś Anety ? Teraz trudny czas na wolne miejsce w hotelikach bo wakacje ale może .. A może u Lilutosi pod Wrockiem, tylko jej chyba nie ma na Dogo a nie wiem jak wystepuje na FB, czy pod nickiem czy imieniem i nazwiskiem.
 5. Dzisiaj otrzymałam bardzo miłą wiadomość od rodzinki dolarkowej oraz kilka zdjęć z komentarzem :). Ależ jestem przystojny, chyba spróbuję sił w modellingu :) Naprawdę nie wiem gdzie jest żaba, nie widziałem jej dzisiaj ... Zaraz ugryzę żabę w pupę, hihi Żaba, musisz patrzyć w obiektyw, tak jak ja ! Z lotu ptaka :)
 6. Teraz jakiś straszny zastój adopcyjny. U mnie Granulka-maleńka 4 kg sunia, bardzo adopcyjna sunia a cisza jesli chodzi o telefony .
 7. Dziękuję ślicznie hop! za wizytę u weta z Misiem:). Mam nadzieję, ze był grzeczny podczas badania i nie panikował ? :) Chciałam wstawić wyniki i rachunki ale coś nie można :(.
 8. Dora, Tola z zamojskiego wątku również szuka transportu w tamte strony. Może jej uda się znaleźć , to Roxi by pojechała tym transportem.
 9. Na koncie Misia dwie nowe deklaracje za które ślicznie dziękuję :) 60zł -Katarzyna Stolarska /26.06.2019/stała VI,VII 15zł -Patrycja96 /26.06.2019/stala VIII
 10. Agatko, ja bym pojechała sama na PA i porozmawiała z Państwem face to face. Zawsze to inaczej taka szczera rozmowa w cztery oczy niż przez telefon. Ja bym tak od razu nie skreślała Państwa.
×