Jump to content
Dogomania

Gabi79

Members
 • Content Count

  25,157
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  18

Gabi79 last won the day on December 5 2018

Gabi79 had the most liked content!

About Gabi79

 • Rank
  Advanced Member

Recent Profile Visitors

10,988 profile views
 1. Jak zawsze z największą przyjemnością Bogusiu
 2. Dziękuję za zaproszenie, podrzucę chociaż
 3. Bogusiu pięknie dziękuję za wstawienie filmiku!!! Prawda? Wszystkie 3 sunieczki przesłodkie!!! Przelałam na konto Fundacji 150 zł za luty
 4. Jestem u cudnej sunieczki. Już za chwileczkę, już za momencik będzie mogła cieszyć się życiem
 5. Gabi79

  Miała być Daga -jest WEGA

  Ale Wegunia jest śliczna, taka czekoladka!!!
 6. Ja się nie dziwię, że Pani się zakochała w Nortonku. Trzymam kciuki za przystojniaka
 7. Otóż to, dlatego lepiej dać do zakończonych i później ewentualnie wznowić. Kilka razy miałam sytuację, że ludzie dzwoniąc mówili, iż to jest ich kolejny telefon i wszystkie ogłoszenia nieaktualne, a nadal widnieją np. na olx.
 8. Tak, to prawda dzięki wielkie, a Tigrunię to bym Wam dała w gratisie, bez mrugnięcia okiem. Albo bym Was sklonowała cudowna Jagusiowa Rodzinko!!!
 9. Asiu, zdejmij, bo i tak już promowanie się skończyło. Ja moje 2 zakończyłam. Gdyby coś nie "wypaliło" wznowimy. Wczoraj dzwonił do mnie jakiś pan i gdy powiedziałam, że ma odbyć się wizyta, po której się okaże czy Perełka pojedzie do DS, był wkurzony, że drugi raz taka sytuacja mu się przydarzyła. Bogduniu, to prawda, warto było czekać i odrzucać te wszystkie domy, gdzie pojawiały się nawet najmniejsze wątpliwości. "Moje psiaczki" zawsze czekają na dom około 3ech miesięcy (taki zbieg okoliczności)
 10. Mnie przeszła przez głowę myśl, że tak wspaniali ludzie przydaliby się Tigruni, z resztą, tak samo miałam z rodziną Jagusi. Może niekoniecznie ci sami, ale o równie wielkich sercach. Państwo szukali małej suni, nie było mowy o dwupaku. Wiem z doświadczenia, że wszelkie sugestie odnośnie innego pieska nic dobrego nie wnoszą. Ja, gdy wypatrzyłam Kajunię wiedziałam, że chcę tylko ją i żadna siła by nie wpłynęła na zmianę decyzji. Państwo wybrali Perełkę i mam nadzieję, że w sobotę nie zmienią zdania, a Perełka jeszcze bardziej Ich zauroczy
 11. Boguniu, pięknie dziękuję za wstawienie filmiku, wysłałam go dzisiaj Panu Tomaszowi
×