Jump to content
Dogomania

Gabi79

Members
 • Content Count

  25,828
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  18

Gabi79 last won the day on December 5 2018

Gabi79 had the most liked content!

About Gabi79

 • Rank
  Advanced Member

Recent Profile Visitors

11,517 profile views
 1. Na koncie Tigruni czerwcowe deklaracje od Yoany 15,- i Livki 20,- Bardzo serdecznie dziękuję!!!
 2. Tak, to oczywiste. Państwo powiadomieni o planowanym badaniu krwi, czekają cierpliwie.
 3. Dzięki Tysiu za Twoją opinię, wizyty już nie będzie, bo tak jak pisałam wcześniej Wiktoria już tam była, ale Pan z córką mają przyjechać do Kasi. Mięli być w czwartek, ale z powodu piątkowej wizyty u u weta wszystko się trochę przeciągnie
 4. Kwota 60,- już na koncie Saruni, z całego serca dziękuję Tobie Olenko oraz wszystkim uczestnikom bazarku!!!
 5. Olenko, pieniążki z obu bazarków 2x 60,- = 120,- już na koncie Saruni, z całego serca dziękuję!!!
 6. Gabi79

  Poszukiwany starszy, spokojny pies

  Czy nadal aktualne? Chciałabym zaproponować Tigrunię, która pokonała lęki i teraz jest bardzo grzeczną, kochaną sunią, niestety nie ma nią zainteresowania https://www.olx.pl/oferta/tigra-sliczna-preguska-czeka-na-swoich-ludzi-CID103-IDvG0nV.html
 7. Melduję się u cudnych sunieczek i bardzo się cieszę, że już jutro wraz z 6ką innych szczęśliwców opuszczą schronisko!!!
 8. Po ciężkim dniu i zamartwianiu się, że o Sarunię i Tigrę nikt nie dzwoni zajrzałam tu i od razu mam banana na twarzy i to od ucha do ucha. Jagusia - reżyserka REWELACJA!!! Powtórzę się po raz enty: JAGUSIOWA RODZINO UWIELBIAM WAS. JESTEŚCIE WSPANIALI !!! DZIĘKUJĘ, ŻE SPOŚRÓD TYSIĘCY PSÓW DO ADOPCJI WYBRALIŚCIE JAGUSIĘ !!!
 9. Właśnie po całym morderczym dniu miałam się zabrać za wstawienie zdjęć. Asiu dziękuję, że mnie wyręczyłaś i pięknie dziękuję za olx!!! Niestety Sarunia nadal jest strachulcem, najbardziej ufa Kasi i to w Kasi towarzystwie czuje się dobrze i swobodnie, obcych się boi. Asiu, kochana napisz proszę, że Sarunia jest w pierwszym kontakcie nieśmiała, ale jak już zaufa jest wpatrzona w człowieka. Ja dzisiaj nie mam już głowy, aby sklecić coś mądrego, dlatego bardzo Cię proszę ułóż to jakoś ładnie. Tak jak Ty pięknie potrafisz Jutro zrobię nowy olx na Katowice. Martwię się trochę, bo Sarunia będzie potrzebowała więcej czasu na aklimatyzację niż przeciętny piesek. Czy ktoś da jej szansę?
 10. Ojej, jaki biedak, bardzo podobny do mojego Tuptunia, który gdy go adoptowałam był oceniony na 15 lat. Elu, planujesz umieścić piesia w hoteliku?
 11. Cytowanie znowu mi nie działa, Bogduniu całkiem zapomniałam o ogł. na Bielsko B. Telefon nadal milczy, a ja popadam w depresję. Na koncie Tigruni czerwcowa deklaracja od czarnej kafki 10,- bardzo serdecznie dziękuję!!!
 12. Basiu, ile Trufla ma czasu na znalezienie DS?
×