Jump to content
Dogomania

malagos

Members
  • Posts

    44558
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    27

Everything posted by malagos

  1. Witaj, Asiunab :) Najpierw usłyszałam o psie złapanym na wsi i przywiezionym do gminnego kojca. Ale jak zobaczyłam ją, to pomyślałam "O rany, byle nie taki zwykły kundelek, długi i napakowany..."... Teraz ona jest dla mnie urocza i śliczna, ma piękną sierść, jest błyszcząca i pachnąca.
  2. A co to za kotki?.....
  3. Uważam, że to bardzo dobry pomysł, a hoteliku by się chłopak odkarmił, spokojnie poczekał na kastrację.
  4. Może omawiają w tej trawie plan wycieczki na wieś? Tam się tyle ciekawych rzeczy dzieje!
  5. O, fajnie, że są fotki :) może koniec lata będzie szczęśliwy dla Aresika? I dla innych psiątek szukających domu.
  6. To się i ja ogromnie cieszę i do zobaczenia! :)
  7. Dziękuję, Mattilu :) Nowe zdjęcia Ami:
  8. Ireansie kochany, jutro (wtorek) mam sprawy do załatwienia w Różanie - bardzo będziesz zła, jak się z moim Tomaszem wprosimy do Ciebie na chwilkę? Tylko tak przed wieczorkiem, ok. 18.00?...
  9. Ale nadal cisza z ogłoszeń?... Taka ładna suczynka, i nic?
  10. Taaa, zrobienie żywiołowemu psu dobrego zdjęcia graniczy z cudem, a jak już chcesz super-hiper, na czerwieni czy innej zieleni, to klops zupełny.
  11. Oj tak, bez takich Ludzi jak Murka psiątka by nie miały szans się zmienić :)
  12. Prośba ogromna! Gdyby jeszcze ktoś pytał o maleńkiego psiaka - taki czeka na dom, i to pilnie! http://www.dogomania.com/forum/topic/148112-mikrusek-za-s%C5%82aby-na-szczepienia-i-kastracj%C4%99-nie-ma-nic-w-ka%C5%BCdej-chwili-mo%C5%BCe-straci%C4%87-dt-prosz%C4%99-o-pomoc/
  13. Oby te słowa były prorocze, hi, hi - Havanka na moją prośbę ogłasza moją tymczaskę Amisię! :)
  14. Napisałam do Isadory pw wczoraj, mam nadzieję, ze Dorka zajrzy :(
  15. a tu mamy fb, dzięki Florentynie - DZIĘKUJĘ!! Amisia: https://www.facebook.com/groups/1390245127937496/permalink/1473198159642192/
  16. Cudna ta Blanka! Co za delikatna uroda, taka szlachetno-rasowa. Przeciwieństwo mojej Amiśki (oczywiscie, he, he, tylko o kolorze mówię :) )
  17. Mam od wczoraj kilka nowych w aparacie, po pracy je prześlę. Na razie przesyłam Havanko kilka starszych. Ale byłoby fajnie, gdyby ktoś zapytał o naszą niunię :)
  18. Szkoda tylko czasu, trzeba psiątko ogłaszać i ogłaszać...
  19. Nic innego nie pozostaje, jak poczekać :(
  20. A podasz, Mazowszanko, linka do tego wydarzenia na fb?
×
×
  • Create New...