Jump to content
Dogomania

malagos

Members
  • Posts

    44558
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    27

Everything posted by malagos

  1. Moja Amiśka ni w ząb labek, ale koty ignoruje zupełnie :)
  2. My i tak działamy jako ostatnie Mohikanki - te nasze bdt. Na innych wątkach kojec z budą - i już płatny dom tymczasowy. eh, i coraz mniej chętnych do pomocy...
  3.     i tak może być. Pod czyją opieką jest sunia z Darłowa, kto pojedzie ją zobaczyć?
  4. Fajni ci policjanci :) I koparka zacnie się prezentuje :)
  5. Ale gdyby nie ta durna robota, to remontu nie byłoby za co robić:)
  6. i ja, tylko to mogę...
  7. Ogłoszenia Amiśce zrobiła także Havanka - za co ogromnie Jej dziękuję! :) Moja Ania do plakacika dorobiła zdzierane fiszki i powiesiła po południu kilka na osiedlu - w sklepie z pieczywem, z budce z nabiałem, dziś w lecznicy wet.
  8.     Właśnie miałam zapytać, co słychać......
  9. Tak bym chciała, by w tym czasie Ami znalazła dom, Tomek by został na 3 tygodnie z mniejszym stadem :( a po powrocie...chcę adoptować sobie kota, albo nawet dwa. Borys będzie protestował, ale nie będe go słuchać.
  10. Kolejna niezwykła historia :) Jak to dobrze, ze jest dogomania...
  11. Zdjecie rewelacja! Co za uśmiech!!
  12. No, kawał dobrej roboty zrobiłyście Dziewczyny :)
  13. Za to wieczorem w sadzie nie zdążyłam zapobiec ptasiej tragedii - ale to winna była sroka. Widać, wyciągnęła z gniazda pisklaka drozda, takiego już wpół opierzonego, i go niosła swoim dzieciom. Wypadł jej koło porzeczek, ale jak wzięłam go w dłonie, oczki zamgliły się, łepek opadł i umarł :( No cóż, to matka, i ta pani drozdowa, co krzykiem chciała srokę odgonić, tez matka... W pracy mam trochę luzu, wznowiłam ogłoszenia Amiśki na Gumtree, OLX i Alegroatka. Przesłałam także plakacik, taki skromny samoróbkę mojej Ani, powisi u siebie na osiedlu na Broniewskiego. Jest nadzieja, że niedługo pojadę do sanatorum. Uaktualniłam badania i wysłałam do NFZ. Czekam już 20 miesięcy, ponoć jeszcze dwa i wio, na 3 tygodnie na różne masaże i baseny!
  14. I za Łapka trzymamy te kciuki, i za Ciebie, Kasiu - dbaj dziewczyno o siebie!
  15. Takich wieści potrzeba, by upał łatwiej znieść :)
  16. Takich wieści potrzeba, by upał łatwiej znieść :)
  17. nowy termin jak najbardziej dobry :) A Ty, Kobieto z Dyszobaby określ się, co chcesz na prezent parapetówkowy, żebyśmy wcelowały w gusta. Czy sprzęcik do rekreacji w postaci leżaczka i jakieś tam podobne sprawy, czy może jakąś roślinność ze szkółki?
  18. Bośmy już ciekawe zmian suczynkowych :)
  19. Teraz spacery mozliwe o świcie, i potem po 18.00 - nawet Sonia nie chce z domu za często wychodzić, bo na podłodze chłodniej. Tylko ze u nas cień, chłód trawy, a nie rozgrzanego chodnik. Wyprosiłam u szefowej "zwolnienie" od jutrzejszego dyzuru w Makowie, nasze autko po remoncie będzie dopiero w piątek, a jazda autobusem i chodzenie po mieście z dworca i na dworzec mnie przerosło :(
  20. To szerokiej drogi, Dziewczyny, wracajcie całe i zdrowe :)
×
×
  • Create New...