Jump to content
Dogomania

mag.da

Members
 • Posts

  3225
 • Joined

 • Last visited

Converted

 • Location
  świętokrzyskie

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

mag.da's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

17

Reputation

 1. Do mnie pisały 2 osoby w jego sprawie, odpowiedziałam i odesłałam na tel. Nie wiem, czemu nie zadzwoniły :( Dziewczyna z Krakowa wydawała się dość mocno zainteresowana... Ma 4 obserwatorów na OLX, Kaja ma 1.
 2. Mam zapytanie z ogłoszenia - w jakim wieku jest Felek? A Bono? To dopiszę w ogłoszeniach. One są już po szczepieniach?
 3. Chyba kilku z tych nie miałam, to jeszcze wykorzystam, ale jakby dało radę jakieś nowe, to byłoby super, bo te dość podobne do siebie są ;)
 4. Tak, ja ją ogłaszam i ktoś jeszcze, bo widziałam na OLX też inne ogłoszenie :) A dałoby radę zrobić jej jakieś nowe fotki? I Kaję też ogłaszam i też przydałyby się nowe fotki, jeśli jest możliwość.
 5. :)) A wiadomo jak tam problemy skórne Bena? Uspokoiło się w mieszkaniu, czy dalej coś się dzieje?
 6. Ok, to podeślę Altę. Ogłaszam Roxi i Kaję - wiadomo ile one ważą mniej więcej? Bo ze zdjęć czasem trudno ocenić wielkość. A Kaja to taki całkiem dzikusek, czy robi jakieś postępy? Chodzi na smyczy?
 7. Andzia, macie jeszcze jakiegoś owczarka do adopcji obecnie? Ten w Rytlowie jeszcze jest? Jeszcze jakaś Pani pyta o Bena, to może poleciłabym innego.
 8. To ja mogę je ogłosić. Tylko zdjęcia i jakieś info mi podeślij, albo daj linki, gdzie znajdę (ten do albumów na FB w pierwszym poście nie działa, albo ja nie mogę wejść).
 9. Andzia, ja mogę ze 3 zwierza ogłaszać na okrągło, tylko potrzebuję info - które do ogłaszania, opis i zdjęcia ;)
 10. Będzie dobrze :) Musi być! A długo będzie zostawał sam w mieszkaniu?
 11. To trzymam za ten Kraków! U tego "mojego" goldena też to bardzo podobnie wyglądało. Też nie było rany, tylko taki placek łysy i wilgotny, bo na tym się robi taki wysięk ropny, ale nie ma strupów, ani zaczerwienienia, tylko wyłysienie. A zaczynało się dosłownie od plamki 1 cm i na zewnątrz widać było tylko kępkę wilgotnej sierści, a potem stopniowo wyłysienie się powiększało. On też się po tym drapał i lizał, ale wystarczyło dobrze zasypać kilka razy tym Dermatolem i ładnie przysychało. Bo antybiotyki to znowu osłabiają odporność, a to też sprzyja hot spotom i tak w kółko :(
×
×
 • Create New...