Jump to content
Dogomania

Murka

Members
 • Content Count

  33095
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  46

Murka last won the day on October 24

Murka had the most liked content!

Community Reputation

3462 Excellent

6 Followers

About Murka

 • Rank
  Advanced Member

Contact Methods

 • AIM
  4632427

Profile Information

 • Gender
  Not Telling

Converted

 • Location
  okolice Janowa Lubelskiego

Recent Profile Visitors

14598 profile views
 1. Mam nadzieję, że się sunia nie rozbisurmani zbytnio:) Uczulałam tych ludzi, żeby jej nie rozpieszczali na początku, bo mimo wszystko charakterek ma:) Z czasem na pewno jakieś problemy się pojawią, trzeba mieć nadzieję, że sobie poradzą. Rozliczenie suni: -153 zł hotelowanie 6-23.10 (zniżka ze względu na karmę) -112 zł transport z Zamościa do hotelu i weta -4 zł odrobaczenie II -160 zł transport do Rzeszowa Pozostałość po hotelowaniu Savi wynosi -429 zł.
 2. I kolejne rozliczenie Dżekiego... Stan konta na 26 wrzesień wynosił -429,66 zł +60 zł Iwona K. +30 zł Ewa Sz. +30 zł Marta P. +200 zł jess +50 zł Limonka80 +50 zł Anna H. +50 zł Marzanna K. -360 zł hotelowanie 27.09-26.10 -7,50 zł odrobaczenie -6 zł Fiprex Stan konta na 26 październik wynosi -333,16 zł.
 3. Rozliczenie końcowe suni:) Stan konta na 30 wrzesień wynosił -80 zł +15 zl malti +80 zł Jo37 -240 zł hotelowanie 1-24.10 -15 zł odrobaczenie -12 zł Fiprex -400 zł transport do Warszawy Pozostałość po hotelowaniu Miłej wynosi -652 zł. Zostało też 15 kg karmy (10 kg przekazałam razem z sunią do DS).
 4. Tak, zgadza się, dziękuję bardzo:) Jeszcze tu pokażę nasze dwie malizny w swoim DS w Krakowie:) A dzisiaj przybył nowy lokator: Ferri z Zamościa: Wątek: https://www.dogomania.com/forum/topic/352600-dwie-suczki-axaayla-oraz-piesek-dredzik-ferri-dostały-szansę-na-normalne-życiejadą-do-hoteliku-u-murki/#comments
 5. Suńki już obrobione, szwy zdjęte, zaszczepione (w Zamościu na wściekliznę, a nasz wet doszczepił jeszcze na wirusówki). Axa musi jeszcze trochę ubranko ponosić, bo ma odczyn po szwie i chyba dłużej się u niej będzie goić ranka. Poza tym dziewczynki były mega grzeczne. Niestety nieprzegłodzone wymiotują tęgo podczas jazdy o czym się dziś miałam okazję przekonać :] jakoś nie pomyślałam, żeby ich nie karmić... Ayli powycinałam dredy z ogonka. Z suni jest mały podprowadzacz skarpet i kapci:) Poza tym obie sunie są naprawdę świetne. Na dniach porobię im zdjęcia. A
 6. Jak widać jedno drugiemu nie przeszkadza, a nawet przydaje się:) Trzymam kciuki:) Dzisiaj przyszła mokra karma, dziękuję:) Muszę jednak ograniczyć trochę mokre jedzenie, bo wczoraj sporo zjadły i dziś kuwetach same rzadkie koopki i pokitane było wczoraj i dzisiaj wszędzie (podłoga, kocyki). Mgiełce znów musiałam myć kooperek. Zrobię im dzień bez mokrego i zobaczę jak będzie. Najwyżej będziemy dawać z ręki niewielkie ilości w ramach oswajania.
 7. Kotki mają już imiona:) Te co przyjechały pierwsze to Kokosz (rudzielec) i Ari (trisia). Nowe to Kajko (rudzielec), Mgiełka (trisia) i Aurora (największa buro-biała). Rudzielec Kokosz jest już całkowicie oswojony, pełen luz, nie ucieka już przed głaskami, wykłada się często na samym środku kuchni i bardzo lubi zajmować legowisko, które postawiłam na klatce. Ale charakterek też ma:) To Mgiełka: A to Kajko: W tym tygodniu zabiorę kociaki do weta na szczepienie. Sprawdzimy też czy Aurora nie jest w ciąży.
 8. Chyba nie, po prostu ma przymknięte. Spokojnie, obok jest puste legowisko:) Kotki jakoś upodobały sobie spanie z psami, na razie tylko te co przyjechały jako pierwsze:
 9. Jutro chyba nie pobierzemy krwi, bo raczej nie będzie przegłodzony. Może na razie poobserwuję go, jak apetyt, koopki itd.
 10. Grześ przeżywa inwazję kociaków śmietnikowych:)
 11. Miła znalazła dom, Klara czeka na transport, może do Kaśki też się w tym roku uśmiechnie los? Póki co rozliczenie: Stan konta na 25 wrzesień wynosił -40 zł +40 zł mar.gajko +450 zł helli -450 zł hotelowanie 26.09-25.10 -22,50 zł odrobaczenie -18 zł Fiprex Stan konta na 25 październik wynosi -40,50 zł.
 12. Najpierw pojadę do weta z suczkami, a potem do schroniska po Ferriego. Potem prosto do naszego weta. Jak wszystko będzie ok z Ferrim to nie zostanie w lecznicy. Na razie i tak będzie w osobnym boksie i osobno będzie wychodził na spacery.
 13. Z chodzeniem nie, bywa nawet energiczna i czasem dostaje brykawki:) Wspaniali ludzie. Miła bardzo lubi towarzystwo innych psów, więc super, że Państwo pomyśleli o tym, że to jej może pomóc się odstresować:)
×
×
 • Create New...