Jump to content
Dogomania

Murka

Members
 • Posts

  34472
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  60

Murka last won the day on January 12

Murka had the most liked content!

7 Followers

Contact Methods

 • AIM
  4632427

Profile Information

 • Gender
  Not Telling

Converted

 • Location
  okolice Janowa Lubelskiego

Recent Profile Visitors

18466 profile views

Murka's Achievements

Rising Star

Rising Star (9/14)

 • Conversation Starter Rare
 • Very Popular Rare
 • Reacting Well Rare
 • Dedicated Rare
 • Posting Machine Rare

Recent Badges

4.8k

Reputation

 1. Tak, dotarła. Przepraszam, bo teraz Puszkę "wrzuciłam" już do reszty kotków i nie wyszczególniłam osobno jej rozliczenia. W każdym razie za grudzień jest zapłacone.
 2. Rozliczenie za styczeń: BIANKA, JASIEK,RIKO, VERA, PUSZKA, GRYŹKA, ARCHITEKT I BELLA: Stan konta na 31 grudzień -1265 zł -1860 zł hotelowanie Bianki, Jaśka, Riko, Very i Puszki 1-31.01 -624 zł hotelowanie Gryźki i Architekta 6-31.01 -120 zł hotelowanie Belli 20-31.01 -15 zł odbiór Gryźki i Architekta z Woliny -7 zł przejazdy z Riko na kastrację (1/3 kosztów) +1040 zł bakusiowa (bazarek) +109 zł Tianku (bazarek) +30 zł bakusiowa (bazarek) +200 zł Dora +122 zł Nadziejka (bazarek) +100 zł sue +30 zł ŚWIAT +100 zł DS Very Stan konta na 31 styczeń wynosi -2260 zł CZERNI I SERDUSZKO: -620 zł hotelowanie 1-31.01 -7 zł przejazdy na sterylizację i kastrację (1/3 kosztów) Stan konta na 31 styczeń wynosi -627 zł Wieści z frontu: - Vera pojechała do domku, trafił się jej fantastyczny domek, zwłaszcza, że mimo, że jako jedyna z kociego towarzystwa siedziała w kąciku wystraszona i nie chciała przyjść na głaski, to pani ani przez chwilę się nie wahała, że chce właśnie ją. - Bianka już się trochę ośmieliła i przemieszcza się coraz bardziej po pokoju, raz nawet zaszalała i przy mnie sobie podrapała w drapak 😁 Kiedyś ją zastawałam ciągle siedzącą na fotelu, a teraz zawsze jest w innym miejscu i coraz ciekawsze te miejsca (dziś np. rozlała się na wycieraczce przy kuwecie 😄). Zaczyna też chodzić po pokoju przy mnie. - Bellę wezmę po weekendzie do wetki, ale nie wiem czy ją zaszczepimy, poproszę wpierw o zbadanie, bo jej mruczenie mi się nie podoba (jest ciężkie) i zdarza się jej zakaszleć. Być może podziębiła się w trakcie noszenia z i do samochodu, bo przyjechała dwa dni po sterylce, a to wiadomo spadek odporności. - będę musiała odrobaczyć towarzystwo w jednym pokoju (czyli Puszkę, Riko, Architekta, Czerni i Serduszko), bo któryś z kotków ma glisty. Podejrzewam, że to Architekt, bo przed jego przyjazdem nic nie było. - nie mam jeszcze rachunku od wetki, więc jeszcze nie doliczyłam do kosztów kastracji Riko, Serduszka i sterylizacji Czerni
 3. Dostałam wpłatę 151 zł od Vivy z tytułem "wpłata własna allegro" - ktoś coś może wie czy to na szczebrzeszyniaki?
 4. Rozliczenie: Stan konta na 15 grudzień wynosił +190,74 zł +150 zł Iwona K. +40 zł Ewa Sz. +30 zł Marta P. +50 zł Marzanna K. -360 zł hotelowanie 16.12-14.01 Stan konta na 14 styczeń wynosi +100,74 zł.
 5. To najnowsza kicia, która przyjechała tydzień temu, nie ma imienia, roboczo nazywam ją Bella 😅 Jest jeszcze niepewna i trochę wystraszona, ale lubi głaskanie, drapanie pod bródką, mruczy i jak się zrelaksuje to się pręży i nadstawia poopkę do głaskania. Stresują ją natomiast branie na ręce, nie jest chyba do tego przyzwyczajona, bo jest spięta i mnie raz po tym palnęła łapą 😅 Kicia jest jeszcze trochę chuda, testy ujemne, po sterylizacji, ale jeszcze nie była szczepiona. Ładnie załatwia się do kuwety, tylko pierwsza koopka była na chodniku. Nie wiem w jakim wieku, przy szczepieniu poproszę wetkę, aby określiła.
 6. Nowe fotki kotków, tylko jedno sensowne zdjęcie udało mi się zrobić jak są razem, rozbrykane są strasznie i nie chciały współpracować.
 7. A tu Jasiek podczas sesji dla kociaków, stwierdził, że też chce mieć zdjęcia na ładnym kocyku i wpakował się nie pytając nikogo o zdanie
×
×
 • Create New...