-
Posts
44557 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
27
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by malagos
-
Dożynki będą w niedzielę 23 sierpnia na stadionie w Makowie Maz. Co go godziny, napiszę potem, ale zawsze jest na poczatek msza święta, przemarsz delegacji z wieńcami dożynkowymi.
-
I ja, i ja!!
-
A nie mówiłam! :) że trzeba dać szansę suczynce przez załozenie wątku i ogłószenia :) Brawo, Tola :)
-
Moja tymczasowa Amiśka wypadła dziś rano z domu z całą trójką moich psów i stado wróbli zerwało się do lotu z trawnika - oprócz młodego, którego sunia po prostu złapała w zęby. Aż zamarłam z przerażenia, ale mówię "daj, piesku, daj" i ona podała mi go do ręki! Nic mu się nie stało, nawet nie zadraśnięty. Otworzyłam dłoń i mały wyfrunął na wysoki żywopłot.
-
Ile trzeba pieniędzy? Taka malizna to pewnie 100 zł - 120 zł?
-
Niech przemówią ludzkim głosem: moje zwierzaki
malagos replied to dziuniek's topic in Już w nowym domu
Ja tez odwiedzam. Te upały w Warszawie... jak żyjecie, Dziuniek? -
~ Wiejska zaniedbana Amisia zamieszkała w Ostródzie :)
malagos replied to malagos's topic in Już w nowym domu
Niewiarygodne, gdzie się ta woda podziewa? Przecież jest obieg materii, co wyparuje to wraca z deszczem, to dlaczego nasze rzeki wysychają? Nasz miejscowy Orzyc, gdzie moi chłopcy 25 lat temu gruntowali z rączką, jak to się mówiło, teraz zarósł szuwarami i wodorostami. -
UUUuuuuuuu, rewelka! Nasza forumowa Mazowszanka też ma taką chałupę letnią 100 km od Warszawy, a zaledwie 10 ode mnie. Też z tego roku - pięknie odnowiona i urządzona, ale TŻ Gosi jest architektem, zrobili z niej cudnie zachowaną starotkę.
-
Pojarmarkowa Lerka zamieszkała razem z Bliss i z nami.
malagos replied to konfirm31's topic in Już w nowym domu
... i do tego puszka ciepłego piwa na 5 kajaków, ale jak się chce pić, to jak wybawienie traktujesz:) Narew to spokojna rzeka, nie za głęboka, bez przewróconych drzew i korzeni. Sielanka...5 dni na wodzie i zrobione 120 km. nieźle, jak na ekipę, w której ja byłam najmłodsza, a wiek juz swój mam :) -
~ Wiejska zaniedbana Amisia zamieszkała w Ostródzie :)
malagos replied to malagos's topic in Już w nowym domu
Łapinka, właściwie sama stópka, już mniej spuchnięta. Apetyt jest , szczekanie na wszystko jest, czyli wracamy do zdrowia :) -
Pewnie, ze przyjedź :) Są odznaczenia dla przodujących rolników, jest wystawa płodów rolnych (to my - Ośrodek Doradztwa Rolniczego), są koła gospodyń wiejskich z domowym żarełkiem za kilka groszy (to ja, mam nad taką degustacją patronat na prośbę starosty), występy miejscowych zespołów, stragany z badziewiem, typu kapiszony, balony i "piszczące prezerwatywy" jak mówi mój Tomek. I wata cukrowa, i lody... 6 września mi pasuje jak ulał :)
-
Rany, cudnie tam macie! A ta chałupa stara jest, ile może mieć lat? Widać w niej duszę, rewelka!
-
Przegubowa Szyszka - cud, że choć jedno auto się zatrzymało...
malagos replied to Nutusia's topic in Już w nowym domu
Sziszki jesienią powinny spadać... do swego domku, dobrze prawię? Czyli jeszcze trochę i sio! -
no, to godzina prawdy wybiła :) Mam nadzieję, że dom się okaże oki :)
-
Trzy ostatnie weekendy sierpnia ja mam zajęte - 15.08 sobota Dzień Krasnosielca (pracuję),sobota 22.08 rodzinna imprezka, niedziela 23.08 - Dożynki powiatowe w Makowie (pracuję), 30.08 niedziela Dzień kukurydzy u mnie na wsi (pracuję)
-
Lunka, sunia spod białoruskiej granicy.Ma dom!!!!
malagos replied to Ellig's topic in Już w nowym domu
tak jak moja tymczaska Amiśka, ponad dwa miesiące i zero telefonów. -
~ Wiejska zaniedbana Amisia zamieszkała w Ostródzie :)
malagos replied to malagos's topic in Już w nowym domu
Dziękuję Ewciu, że zaglądasz do nas :) Podpowiedzcie, co robić, by Amisia jednak znalazła dom?... to moja Nutka i kawałek Zulki -
Jejku, to u Ciebie w tej Babie? Tarasik, leżak i te sprawki? Ale ja to lubięęęę!