Jump to content
Dogomania

malagos

Members
  • Posts

    44557
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    27

Everything posted by malagos

  1. to czekamy na czwartkowe wiesci... Żeby tylko tym bidakom ktoś choć wodę wystawił...
  2. Dożynki będą w niedzielę 23 sierpnia na stadionie w Makowie Maz. Co go godziny, napiszę potem, ale zawsze jest na poczatek msza święta, przemarsz delegacji z wieńcami dożynkowymi.
  3. Tak to jest, radość przeplata się ze smutkiem....
  4. A nie mówiłam! :) że trzeba dać szansę suczynce przez załozenie wątku i ogłószenia :) Brawo, Tola :)
  5. Moja tymczasowa Amiśka wypadła dziś rano z domu z całą trójką moich psów i stado wróbli zerwało się do lotu z trawnika - oprócz młodego, którego sunia po prostu złapała w zęby. Aż zamarłam z przerażenia, ale mówię "daj, piesku, daj" i ona podała mi go do ręki! Nic mu się nie stało, nawet nie zadraśnięty. Otworzyłam dłoń i mały wyfrunął na wysoki żywopłot.
  6. Ile trzeba pieniędzy? Taka malizna to pewnie 100 zł - 120 zł?
  7. Ja tez odwiedzam. Te upały w Warszawie... jak żyjecie, Dziuniek?
  8. Kurcze, ze tez nie mozna tego sprzętem biurowym wyjać, takim do wyjmowania zszywek?... To dziś jedziecie do NDM?
  9. i co , telefony się pewnie urywają? Eh, taka poranna ironia :)
  10. Niewiarygodne, gdzie się ta woda podziewa? Przecież jest obieg materii, co wyparuje to wraca z deszczem, to dlaczego nasze rzeki wysychają? Nasz miejscowy Orzyc, gdzie moi chłopcy 25 lat temu gruntowali z rączką, jak to się mówiło, teraz zarósł szuwarami i wodorostami.
  11. UUUuuuuuuu, rewelka! Nasza forumowa Mazowszanka też ma taką chałupę letnią 100 km od Warszawy, a zaledwie 10 ode mnie. Też z tego roku - pięknie odnowiona i urządzona, ale TŻ Gosi jest architektem, zrobili z niej cudnie zachowaną starotkę.
  12. ... i do tego puszka ciepłego piwa na 5 kajaków, ale jak się chce pić, to jak wybawienie traktujesz:) Narew to spokojna rzeka, nie za głęboka, bez przewróconych drzew i korzeni. Sielanka...5 dni na wodzie i zrobione 120 km. nieźle, jak na ekipę, w której ja byłam najmłodsza, a wiek juz swój mam :)
  13. Łapinka, właściwie sama stópka, już mniej spuchnięta. Apetyt jest , szczekanie na wszystko jest, czyli wracamy do zdrowia :)
  14. Pewnie, ze przyjedź :) Są odznaczenia dla przodujących rolników, jest wystawa płodów rolnych (to my - Ośrodek Doradztwa Rolniczego), są koła gospodyń wiejskich z domowym żarełkiem za kilka groszy (to ja, mam nad taką degustacją patronat na prośbę starosty), występy miejscowych zespołów, stragany z badziewiem, typu kapiszony, balony i "piszczące prezerwatywy" jak mówi mój Tomek. I wata cukrowa, i lody... 6 września mi pasuje jak ulał :)
  15. Ranka pewnie już zagojona, to rzuć w diabły ten zsuwający się kaftanik :)
  16. I ja nie wiem, w czom dzieło, ale trzymam to i owo :)
  17. Rany, cudnie tam macie! A ta chałupa stara jest, ile może mieć lat? Widać w niej duszę, rewelka!
  18. Sziszki jesienią powinny spadać... do swego domku, dobrze prawię? Czyli jeszcze trochę i sio!
  19. no, to godzina prawdy wybiła :) Mam nadzieję, że dom się okaże oki :)
  20. Trzy ostatnie weekendy sierpnia ja mam zajęte - 15.08 sobota Dzień Krasnosielca (pracuję),sobota 22.08 rodzinna imprezka, niedziela 23.08 - Dożynki powiatowe w Makowie (pracuję), 30.08 niedziela Dzień kukurydzy u mnie na wsi (pracuję)
  21.     tak jak moja tymczaska Amiśka, ponad dwa miesiące i zero telefonów.
  22. Dziękuję Ewciu, że zaglądasz do nas :) Podpowiedzcie, co robić, by Amisia jednak znalazła dom?... to moja Nutka i kawałek Zulki
  23. Jejku, to u Ciebie w tej Babie? Tarasik, leżak i te sprawki? Ale ja to lubięęęę!
×
×
  • Create New...