Jump to content
Dogomania

malagos

Members
  • Posts

    44557
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    27

Everything posted by malagos

  1. Po odejściu pseudo-borderki Milki i niedawnej śmierci koteczki Mysi mamy kota Borysa i sunie: Sonię, Nusię i Zulkę. W tym roku ubyły też dwie papugi - jedna zmarła, drugą oddaliśmy do Warszawy, bo bardzo samotna rozpaczała.
  2. Tylko sandałków szkoda.... suczysko rozkręca się i nadrabia stracone dzieciństwo :)
  3. A ta fundacja, pod opieką której była Kulka i miała zniżkę na SGGW, to jak się nazywa? Ma jakąś stronkę czy fb?Nie mogłaby grosika dorzucić do kosztów leczenia?
  4. Super akcja! Powodzenia! Musi się udać, skoro tyle osób działa, a reszta kciuki trzyma :) Swoją drogą, ten pan co jeździ przez cała Polskę do dziewczyny, no, no.....,
  5.     to na wsi nie ma gówienek, hę? :)
  6. O, fajnie, że jest kojec :) i dobrze, ze to TŻ tak pilotuje psie sprawy, bo najważniejsza jest zgoda w rodzinie ;)
  7. A ciekawe, ile kosztować będzie to badanie serduszka niuni?
  8. To dom idealny, ma Ika szczęscie :)
  9. Lerka niczym panna na wydaniu, ale konkurenta brak...Z ogłoszeń kompletna cisza. Nikt nie szuka małej młodej suni?
  10. W dzisiejszym Tygodniku Makowskim znów jest artykuł o bezdomniakach makowskich - i zdjęcia psów do adopcji. W kojcach czeka na dom 5 psów.
  11. Eh, żeby tylko z Tobą było lepiej, Nutusiu, żeby przestało boleć i dokuczać... Strachulec nabędzie ogłady, spoważnieje, to rzeczywiście będzie z niego super pies :) Grażynko, co do usypiania psa do badania uszu - Nutusia świadkiem, dopiero w lecznicy z NDM się o to doprosiłam, szkoda ze rok za późno...Tak ze są różne przypadki i nie zawsze to znieczulenie jest złe.
  12. O, i to jest dobra wiadomość!
  13. Zachęcam Ami do wskoczenia na kanapę, byśmy razem obejrzały Telexpress. Nic z tego. Na kanapie się kładzie tylko w nocy, tu ją zdybałam raniutko. [url=http://postimg.org/image/tke22h3mr/][/url] [url=http://postimg.org/image/67g0jynj7/][/url]
  14. Pewnie, ze się doczeka :) Jak to się mówi, "na głowę jej nie pada" wiec sobie może czekać spokojnie. Byle komu jej nie oddam :) W gminie na tablicy ogłoszeń wisi jej plakacik, ale też się ani jeden ludź nie zgłosił.
  15. Już zajrzałam na jej wątek :)
  16. W kajaku można nogi przecież za burtę przerzucić i jest wygodnie :) Sama nie wiem, dokąd my dopłyniemy, wypływamy w niedzielę z Narewki, ale gdzie po 7 dniach wylądujemy?... To wie komandor spływu i tego się trzymam :) A za zaproszenie ślicznie dziękuję.
  17. z nadzieją zaglądam?... O moją tymczasowiczkę Amisię czarną podpalaną, mimo wielu ogłoszeń, idealnego charakteru i młodziutkiego wieku, nikt nie zapytał :(
  18. A jak się niunia zachowuje, nadal taka grzeczna i fajna?
  19. I co, jak ta maleńka?
  20. Nikt o nią nie pyta... Dziś wpadli na kawę znajomi z dwojgiem wnucząt - dzieci 5 i 7 lat. Amiśka była zachwycona! Kładła sie im pod nogi, pokazywała brzuszek, łaziła za dziećmi krok w krok. ale i do dorosłych sama słodycz. Żadnego szczekania na wchodzących - czyli do pilnowania gospodarstwa się nie nadaje :rolleyes:
  21. Widziałam tę historię w tv, i już się cieszyłam, że się psiątku powiedzie z tym policjantem. Ale może jeszcze tak się stać. A jak tam chodzenie na smyczy naszego strachulca?
  22. No kurcze, spuścić Was z oczu na dobę, to zaraz się tu wyczynia! Domek z polecenia to najlepsze wyjście! Rewelka!
  23. Ja tam lubię takie lato, nie za gorąco :) Za to zamawiam pogodę od soboty na tydzień, coby mnie w kajaku nie zalało :)
  24. Mysia, czyli nasza Szara Kota, odeszła cichutko 7 lipca [*] Tak spokojnie, jak żyła. Bardzo, bardzo jej brak - tak wspaniałego kota już nigdy w życiu nie spotkamy. Czekaj tam na nas, Szareńko, do zobaczenia.
×
×
  • Create New...