-
Posts
44558 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
27
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by malagos
-
~ Wiejska zaniedbana Amisia zamieszkała w Ostródzie :)
malagos replied to malagos's topic in Już w nowym domu
Taki tekst wyslałam Kejciu: Wkroczyliśmy w XXI wiek, a los naszych „burków” wydaje się wciąż tragiczny. Coś się wprawdzie powoli zmienia w naszym stosunku do zwierząt, ale nie wszystko. Bo jak wytłumaczyć, że młoda, zdrowa, łagodna, a przy tym zjawiskowo śliczna Amisia została porzucona? Że ktoś się jej pozbył, nie szukał, skazał na poniewierkę? Ami ma rok, zachowuje się jeszcze jak szczeniak – nic nie jest w stanie popsuć jej humoru, uwielbia zabawy i gonitwy z innymi psami, przynosi zabawki, których nigdy w dzieciństwie na wsi nie miała. Jest karna i posłuszna. Koty ignoruje, a za dotyk człowieka wskoczy w ogień. Ami jest niedużą sunią, waży ok. 13 kg, jest niewysoka, długaśna, z uszami, które powiewają jak biegnie. Jest zdrowa, zaszczepiona i wysterylizowana. Umie chodzić na smyczy, grzecznie zostaje w domu. Kocha wszystkich ludzi, uwielbia dzieci. Nie jest szczekliwa. Będzie doskonałym uzupełnieniem każdej rodziny lub wierną towarzyszką osoby samotnej. Tym razem Ami musi się poszczęścić – musi trafić tam, skąd już nigdy nikt się jej nie pozbędzie! -
~ Wiejska zaniedbana Amisia zamieszkała w Ostródzie :)
malagos replied to malagos's topic in Już w nowym domu
Trochę dodałam słów do tekstu Nutusi :) KEJCIU, bardzo dziękuję za ogłoszenia! Za poprzednie i bieżące :) Może tym razem ktoś zauważy naszą Amiśkę, bo kolejka potrzebowskich stale rośnie... -
~ Wiejska zaniedbana Amisia zamieszkała w Ostródzie :)
malagos replied to malagos's topic in Już w nowym domu
Zaraz wyślę tekst i zdjęcia do Kejciu. Na pierwszą stronkę dałam tekst, z którym ogłaszałam sunię. A to nasza Amiśka :) -
Bieda z nędzą czyli Karmel już w najcudowniejszym DS.
malagos replied to Poker's topic in Już w nowym domu
Bardzo dobry tekst, sympatyczny i na temat :) Zdjecia super! -
~ Wiejska zaniedbana Amisia zamieszkała w Ostródzie :)
malagos replied to malagos's topic in Już w nowym domu
Nutusiu, dziękuję serdecznie, teraz musi się udać! Mattilu, stokrotne dzięki! Zaraz wgram kilka nowszych zdjęć - małpeczce do twarzy w czerwieni :rolleyes: -
Tabaka SPARALIŻOWANA!!! POMÓŻCIE jej stanąć na łapy!
malagos replied to Ayam1980's topic in Już w nowym domu
A widać jakąś - choćby minimalną poprawę? Czy w jakim czasie może być jakaś zauważalna? -
Bieda z nędzą czyli Karmel już w najcudowniejszym DS.
malagos replied to Poker's topic in Już w nowym domu
to i ja, i ja! -
~ Wiejska zaniedbana Amisia zamieszkała w Ostródzie :)
malagos replied to malagos's topic in Już w nowym domu
Tak bym chciała, żeby Ami znalazła dom, to taka fajna kontaktowa sunia, bez traumy i żadnych urazów... -
uuu, aż go wygło z tego niedostatku....
-
Gusiak, żartujesz?? Rzuciłaś?? Brawoooooooooo!!
-
IKA odeszła za Tęczowy Most pokonana przez raka
malagos replied to Mazowszanka13's topic in Już w nowym domu
a jak ogłoszenia, już są? -
Zdjęcia śliczne, zwłaszcza zwierz na tle lawendy :) dobrego dnia!
-
Ale fajnie, już niedługo będziesz "nasza" :) Ja raczej jestem na miejscu, urlop za tydzień, do końca lipca, trochę wyjeżdżam na spływ, trochę leżę do góry brzuchem na leżaku za domem.
-
O, nie wiedziałam. Moja znajoma rolniczka ma bobry za płotem - siedzą w rowie, zalały kawałek łąki, ale się nieco oswoiły i wychodzą z wody nawet przy ludziach.
-
Łowicz - Schronisko dla Zwierząt,strona wolontariuszy
malagos replied to Romka's topic in Już w nowym domu
Zdjęcia rewelka, miło tu zajrzeć i nacieszyć oczy :) A to niedzielne, rzeczywiście PYCHA :) -
Pewnie się dopasował, jako puchata podusia :)
-
IKA odeszła za Tęczowy Most pokonana przez raka
malagos replied to Mazowszanka13's topic in Już w nowym domu
Taki kłopot mam też - nie zawsze, ale się zdarza - z Amisią, taka zajęta wieczorem szukaniem kretów, jedzenie opadłych czereśni, zabawą z Sonią, ze zapomina się wypróżnić. Potem nocą kupal wielkości stodoły w holu na górze... :( Wieczorem położyłam na schodach wiodących na piętro w poprzek szczotkę do zamiatania, na to kołdrę i poduchę, by małpa nie wlazła, i nie dałam kolacji. Poskutkowało. Małgoś, dałaś znać Isadorze o jamniczycy? Aha, wczoraj dzwoniła pani z Twojej gminy, pytała co robić z pieskiem przybłędą, małym kudłatym. Obiecała go chwilkę przechować, a jej córka w sobotę prześle mi zdjęcia... -
Moja i Ziutki w tym głowa by dom znalazła sunia - GACUSIOWA!
malagos replied to Kejciu's topic in Już w nowym domu
u mnie za to dziś zniknęły funkcje w okienku "dodaj post".. -
Przegubowa Szyszka - cud, że choć jedno auto się zatrzymało...
malagos replied to Nutusia's topic in Już w nowym domu
nie krzyczcie na Szyszkowiaka, ona musi się dobrze odżywiać, takie długie ciałko moze wiele pomieścić...