-
Posts
44557 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
27
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by malagos
-
~ Wiejska zaniedbana Amisia zamieszkała w Ostródzie :)
malagos replied to malagos's topic in Już w nowym domu
Melduję się z powrotem. Narew w górnym biegu nie jest płytka, choć kilka razy wiosło ugrzęzłow piachu. Ale było fajnie.... Woda, słońce, niedzielna burza na powitanie, bardzo zwarta i cudna załoga 10 osób, w tym wnuczek naszej przyjaciółki Asi , 6-letni Staś. Rewelka..... Amiśka oczywiscie nadal u nas, ale jak śliczn asię zrobiła, jak błyszcząca! Jutro zdjecia. -
~ Koteczka Mysia od JolaK pobiegła cichutko za TM łowić myszki...
malagos replied to malagos's topic in Już w nowym domu
Jolu, być opiekunką takiej koteczki, jak Mysia, to był zaszczyt. -
Melduję się i ja. Co do Narwi - płynęliśmy z Suraża do Rzędzian - 3 dni z prądem, potem pan nas i kajaki przewiózł w górę Narwi i kolejne 3 dni płynęliśmy z prądem do Suraża, skąd wczoraj w nocy wróciłam do domku. Bardzo fajna przygoda, cieszę się, że dałam radę, i wiosłować i spać w maleńkim namiociku, i że nie wyszłam z wprawy. Teraz biorę się za czytanie dogo :)
-
IKA odeszła za Tęczowy Most pokonana przez raka
malagos replied to Mazowszanka13's topic in Już w nowym domu
Właśnie, jakie plany co do Iki, pojedzie do pani Danusi? -
~ Wiejska zaniedbana Amisia zamieszkała w Ostródzie :)
malagos replied to malagos's topic in Już w nowym domu
Ty, Ryjonek, a Amiśkę chcesz do tej kawy? Weź ją, jest taka słodka jak budyniowa babeczka :) -
Aż pięć psów siedzi w kojcach w Makowie, w różnym wieku i wielkości. Wg Tygodnika Makowskiego zajmują się nimi wolontariusze i pani Joanna. Proszą o obroże i smycze dla psów.
-
Aż 5, ale boksy są chyba trzy?... Czyli "zaludnia" się, niestety...
-
Schronisko we Wloclawku. Pilna pomoc dla 200 psow i kotów.
malagos replied to Agata69's topic in Już w nowym domu
Zaglądam na watek po łyczek optymizmu i aż mi się dziób śmieje z opisów Twojej fauny :) -
Nareszcie! Bardzo się cieszę, że to maleństwo zaczyna nowe życie :)
-
~ Wiejska zaniedbana Amisia zamieszkała w Ostródzie :)
malagos replied to malagos's topic in Już w nowym domu
Koty ma (też całe stado...) pani Krysia z Makowa, do wyboru, do koloru niestety. Dobrze, ze nasze psy są tak tolerancyjne do kotów, a i Amiśka zupełnie nie zwraca na nie uwagi. A nawet widząc Gandzię persiczkę aż łepek przekrzywia, co to za cudak kosmaty :) -
A tu Was mam! Nie wiedziałam, co się dzieje z sunią, a tu takie buty! ;) Nutusiu, Dzielna Kobieto :) Wracam z wakacji za tydzień, postaram się włączyć w pomaganie (obiecałam wszak Mazowszance przejecie jednej z tymczasek), ale aż się boję - dziś u nas we wsi jarmark, tłumy na ulicy, w sklepach, samochody parkują na chodnikach, rowerów moc, a na ryneczku dwa psy, których nie znam... Zaraz myślę o najgorszym, a pewnie przyszły za panem czy panią gdzieś ze wsi i po zakupach pobiegną za rowerem, motorem czy samochodem... Powiedzcie, że pobiegną... ;(
-
Żeby tylko nie była chora...
-
~ Koteczka Mysia od JolaK pobiegła cichutko za TM łowić myszki...
malagos replied to malagos's topic in Już w nowym domu
Borys został sam, jakoś tak dziwnie miauczy, jak wskakuje rankiem na stół na śniadanie, woła kiciuchę. Po wakacjach, jak już pojedzie Gandzia, która jest na wakacje u nas, do siebie, rozejrzymy się za drugim kotem. -
Tosiek-mikropiesek kochający piłeczki zamieszkał w Wielkopolsce:)
malagos replied to Sara2011's topic in Już w nowym domu
Zapisze sobie wątek, nie mogę jednak pomoc.. -
Bieda z nędzą czyli Karmel już w najcudowniejszym DS.
malagos replied to Poker's topic in Już w nowym domu
Ja tez sama wyjeżdżam na tydzień, Tomek zostaje ze zwierzyńcem, potem zamiana. Zawsze wyjeżdżaliśmy na zmianę, by dzieci dłuzej były na wakacjach, teraz tak robimy ze względu na faunę. -
~ Wiejska zaniedbana Amisia zamieszkała w Ostródzie :)
malagos replied to malagos's topic in Już w nowym domu
Po wakacjach, jak Aga odbierze od nas swoją koteczkę Gandzię, rozejrzę sie za drugim kotem. nie młodzieniaszkiem, o nie! Najmniej adoptowalny może być, byle kuwetkowy. No i żeby przyszedł na pieszczoszki, bo Borysiak tego nie za bardzo lubi. -
Tak, to jest problem - nie w kilometrach, bo to umiemy na dogomanii pokonać bez problemu, ale w rozterce, czy dać dom starszemu psu. Pewnie, ze trzeba przewidzieć koszty ewentualnego leczenia, ale z młodym też to może się zdarzyć. A ze szybciej odejdzie?... mój Boże, ale zazna kochającego domu, pana, opieki, i miłości. Człowiek staje się przez to lepszy, bo umie pokonać własny strach, lęk i rozpacz, nie myśleć o sobie, a jedynie to tej radości przebywania z psem, choćby to nie miałby być długi czas. Pomyśl o tym, proszę.
-
IKA odeszła za Tęczowy Most pokonana przez raka
malagos replied to Mazowszanka13's topic in Już w nowym domu
Dzielna dziewczynka, pęcherz opanowany :) -
Przegubowa Szyszka - cud, że choć jedno auto się zatrzymało...
malagos replied to Nutusia's topic in Już w nowym domu
Oj, Sziszka, Sziszka, zasiedziałaś się dziewczyno... -
Bieda z nędzą czyli Karmel już w najcudowniejszym DS.
malagos replied to Poker's topic in Już w nowym domu
A jak Karmelek z tym posikiwanie w domku, nadal znaczy teren? -
Nogi mam jak balony po nawet godzinnej jeździe autem czy autokarem, stad odpadają wycieczki objazdowe i jakieś dłuższe dojazdy. Ale kajak to wygoda dla nóg, przez to właśnie wyprostowanie ich na burcie co jakiś czas. Wprawdzie już 3 lata minęły od mojego ostatniego spływu, ale wcześniej nigdy nie miałam kłopotów z nogami w kajaku :) Pożyjemy, zobaczymy :)