Jump to content
Dogomania

mimiś

Members
 • Content Count

  4,824
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

mimiś last won the day on July 27 2014

mimiś had the most liked content!

5 Followers

About mimiś

 • Rank
  Advanced Member

Converted

 • Location
  niedaleko Warszawy

Recent Profile Visitors

2,541 profile views
 1. nawet nie musi byc przerwany rdzeń, mojej Klusce wypadł dysk -ucisk na rdzeń, wytwoerzył silny stan zapalny - operacje-sracje i pies jeździ na wózku, kupe robi bezwiednie a pęcherz trzeba opróżniac ręcznie[ 2x dziennie 30 sekund roboty,ale trzeba się tego nauczyć :)} Tylko alarmuję, bo w wypadku zalegania moczu robi sie nieprzyjemne krwotoczne zapalenie pęcherza. No i masuj jej łapy[ sory ,moze to wszystko wiesz, ale na wszelki...] tylne ruszaj nimi, odwodż w zawiasach zeby sie nie zrobiły przykurcze
 2. Jagaa a czy sunia nie ma porazonego pecherza? Jak się nazbiera to przy poruszeniu-przycisnieciu sie opróżnia? Sprawdz to, bo jezeli opróżnia sie samoczynnie w takich przypadkach to znaczy ze suczka tego nie kontroluje i pecherz nie jest oprózniany do końca, wylatuje nadmiar a reszta moze powodowac stany zapalne..
 3. Uwaga Sosnowiec! kopiuję z forum Molosy:"nformujemy wszystkich aby mieli na uwadze tę osobę. Szuka psów do kupna, czasami do adopcji. Jest to osoba której odebraliśmy już psy zaniedbane, jednego nie udało się uratować, zamarzł na dworze! Kilka innych również zmarła z niewyjaśnionych przyczyn. Kilka razy próbowaliśmy jej przemówić aby nie brała psów, ale znowu siew uaktywniła i próbuje kupić między innymi Tosa Inu.Zabraliśmy wygłodzoną sunie od niej Co pokazujemy na zdjęciach. Zatem prosimy o każdy kontakt gdy zwróci się do któregoś z hodowców https://www.facebook.com/groups/386179565199712/permalink/550147175469616/?hc_location=ufi .
 4. wpłace 20 zł , sliczna ta mała :) [ poprosze konto]
 5. Juz niech on tam spokojnie dozyje , widać że dla Pelikana to własnie jest dom:) Moniko - niech Twoja empatia przyniesie Ci oprócz smutku takze troche radości w Nowym Roku , miedzy innymi uratowałaś tego dziadka i zapewniłas mu dobrą starość , cieszmy się !
 6. przelałam brakująca kwotę,niech sunia wchodzi w Nowy Rok bez długu..tyle, ze data ksiegowania to 31.12 ,moje ipko ma jakis poslizg tech. :)
 7. własnie "przyszedł" słodziak-bardzo dziękuje, będzie radość! ;)
 8. 101 Rysia poproszę -u nas zabrakło,a wnuczka uzbierała naklejki;) -a dałoby sie wysłac jakoś niedługo ?
×
×
 • Create New...