Jump to content
Dogomania

Szczęśliwe zakończenie - Savita już w swoim domku. Szaleństwo nr 2


Recommended Posts

12 godzin temu, Tola napisał:

Melduję się i ja na wątku - bardzo dziękuję jankamałpa za szansę na nowe życie dla zamojskiego psiaka, szkoda tylko, że nie zdążyliśmy pomóc temu buraskowi:(.Natomiast ten mały podpalany (waży jednak trochę więcej niż 4 kg) to zupełnie inny piesek - ugryzł pracownika i teraz ma opinię gryzaka. Rozmawiałam z p. Wiesiem i podobno jemu już bez problemu daje się dotykać, ale  na dotyk nieznajomej osoby reaguje zębami.  Jest najmniejszy z psów w schronisku, ale głośny, dużo szczeka w powietrze, może dodaje sobie odwagi, a może to takie waleczne serce ;) Dzisiaj nakręcił się strasznie i z przerażeniem czekałam, kiedy jakiś większy pies będzie miał dosyć.

IMGP1951.JPG

Mam filmik, poprosiłam Bogusik o wstawienie.

Jeszcze raz dziękuję  za szansę dla zamojskiego psa.serce-ruchomy-obrazek-0880.gif

 

z takim charakterem długo nie wytrzyma w zbiorczym boksie.....to pewnie taki a'la pinczerek?

Link to comment
Share on other sites

Czyli dobry los  wygrała sunia. Osobiście się z tego cieszę, bo wolę suki ( solidarność jajników), ale małego rozrabiaki mi żal. Pinczery są hałaśliwe i awanturnicze, ale swojego ludzia kochają na zabój. Za takiego, już uważa Pana Wiesia. To bardzo mądre i wierne psy. Wiem, że on tylko w typie, ale jakąś część genów, z pewnością odziedziczył po bardziej rasowym przodku. Cóż, nie da się wszystkich psów uratować..... :(

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

11 godzin temu, uxmal napisał:

Może brzydko to zabrzmi ale szkoda mi chłopaków w schronisku bo są mniej popularni. Zawsze miałam psy nie  sunie. Sentyment mam jakiś :)

Jeśli wyjdzie chłopak to daje narazie stałą 10 zł.  Bazarku nie zrobię ale będę kupować. Bo co to za bazarek bez klientów :)

Wiem, że niektórzy wolą suczki, nie mam pojęcia dlaczego. Miałam w życiu i suczki i pieski, teraz mam parkę. Nie widzę różnicy. I pieski i suczki są tak samo cudowne. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Cieszę się, że sunia dostała szansę. Może akurat znajdzie szybko dom i na jej miejsce wskoczy ten zadziora? 

PS: faktycznie jakoś łatwiej o dom psiakom łagodnym i wycofanym niż temperamentym i pewnym siebie - nawet na Dogomanii widzimy takie historie. Np... mojego Amika. Wspaniały pies, śliczny i nieduży, a jednak ludzie się go boją adoptować.

Link to comment
Share on other sites

9 minut temu, jankamałpa napisał:

Zaglądam do malutkiej, musi wytrzymać do wtorku i będzie lepiej. 

Dla mnie też potrzebe będą ciepłe myśli bo jutro mamy tę wizje lokalną w sprawie drogi. Tydzień zaczyna się od mocnego uderzenia.

to trzymamy kciuki i za Ciebie i za sunię

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ja już po wizji lokalnej to jest jakaś porażka przyszli obcy na wieś sklocili całą lokalną społeczność. Wszyscy są już tak zawzieci że nikt nie chce na krok ustąpić.  Takie rzeczy to się ogląda u Jaworowicz. Nie  wiem jak to się dla nas skończy moze przyjdzie walczyć zeby pod oknami domu przez srodek posesji nie zrobili nam drogi. No po prostu katastrofa.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, jankamałpa napisał:

Ja już po wizji lokalnej to jest jakaś porażka przyszli obcy na wieś sklocili całą lokalną społeczność. Wszyscy są już tak zawzieci że nikt nie chce na krok ustąpić.  Takie rzeczy to się ogląda u Jaworowicz. Nie  wiem jak to się dla nas skończy moze przyjdzie walczyć zeby pod oknami domu przez srodek posesji nie zrobili nam drogi. No po prostu katastrofa.

Zawsze stara metoda działa "dziel I rządź". Teraz każdy mieszkaniec będzie myślał o sobie. A wygra ten skłucający.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...