Jump to content
Dogomania

Gabi79

Members
 • Content Count

  25,826
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  18

Everything posted by Gabi79

 1. Dzięki Tysiu za Twoją opinię, wizyty już nie będzie, bo tak jak pisałam wcześniej Wiktoria już tam była, ale Pan z córką mają przyjechać do Kasi. Mięli być w czwartek, ale z powodu piątkowej wizyty u u weta wszystko się trochę przeciągnie
 2. Kwota 60,- już na koncie Saruni, z całego serca dziękuję Tobie Olenko oraz wszystkim uczestnikom bazarku!!!
 3. Olenko, pieniążki z obu bazarków 2x 60,- = 120,- już na koncie Saruni, z całego serca dziękuję!!!
 4. Gabi79

  Poszukiwany starszy, spokojny pies

  Czy nadal aktualne? Chciałabym zaproponować Tigrunię, która pokonała lęki i teraz jest bardzo grzeczną, kochaną sunią, niestety nie ma nią zainteresowania https://www.olx.pl/oferta/tigra-sliczna-preguska-czeka-na-swoich-ludzi-CID103-IDvG0nV.html
 5. Melduję się u cudnych sunieczek i bardzo się cieszę, że już jutro wraz z 6ką innych szczęśliwców opuszczą schronisko!!!
 6. Po ciężkim dniu i zamartwianiu się, że o Sarunię i Tigrę nikt nie dzwoni zajrzałam tu i od razu mam banana na twarzy i to od ucha do ucha. Jagusia - reżyserka REWELACJA!!! Powtórzę się po raz enty: JAGUSIOWA RODZINO UWIELBIAM WAS. JESTEŚCIE WSPANIALI !!! DZIĘKUJĘ, ŻE SPOŚRÓD TYSIĘCY PSÓW DO ADOPCJI WYBRALIŚCIE JAGUSIĘ !!!
 7. Właśnie po całym morderczym dniu miałam się zabrać za wstawienie zdjęć. Asiu dziękuję, że mnie wyręczyłaś i pięknie dziękuję za olx!!! Niestety Sarunia nadal jest strachulcem, najbardziej ufa Kasi i to w Kasi towarzystwie czuje się dobrze i swobodnie, obcych się boi. Asiu, kochana napisz proszę, że Sarunia jest w pierwszym kontakcie nieśmiała, ale jak już zaufa jest wpatrzona w człowieka. Ja dzisiaj nie mam już głowy, aby sklecić coś mądrego, dlatego bardzo Cię proszę ułóż to jakoś ładnie. Tak jak Ty pięknie potrafisz Jutro zrobię nowy olx na Katowice. Martwię się trochę, bo Sarunia będzie potrzebowała więcej czasu na aklimatyzację niż przeciętny piesek. Czy ktoś da jej szansę?
 8. Ojej, jaki biedak, bardzo podobny do mojego Tuptunia, który gdy go adoptowałam był oceniony na 15 lat. Elu, planujesz umieścić piesia w hoteliku?
 9. Cytowanie znowu mi nie działa, Bogduniu całkiem zapomniałam o ogł. na Bielsko B. Telefon nadal milczy, a ja popadam w depresję. Na koncie Tigruni czerwcowa deklaracja od czarnej kafki 10,- bardzo serdecznie dziękuję!!!
 10. Basiu, ile Trufla ma czasu na znalezienie DS?
 11. Tak jak w przypadku Tigruni dzisiaj wyróżniłam Twoje ogłoszenie Saruni, zaraz wyróżnię to zrobione przez Tolę. Nie mam pojęcia jakie miasta wybrać? Na Wrocław ma od Joasi https://www.olx.pl/oferta/mala-sunia-do-adopcji-CID103-IDzEzx0.html
 12. Asiu, podobno z kotami jak z chipsami - nie można poprzestać na jednym
 13. Jak ja lubię tu wchodzić, oglądać fotki i czytać o wspaniałej, cudownej Jagusi i jej wspaniałym życiu. Wszystkie psiaczki są wspaniałe, ale Jagusia należy do tych wyjątkowych!!!
 14. Wreszcie TEN WŁAŚCIWY DOMEK wypatrzył Betinkę!!! Bardzo, bardzo się cieszę, bądź szczęśliwa przecudna sunieczko!!!
 15. Elu, jak zawsze cała przyjemność po mojej stronie. Bardzo dziękuję za potwierdzenie i przyłączam się do podziękowań wszystkim uczestnikom bazarku.
 16. Poleciało 275,- bazarku Bazarek cegiełkowy dla staruszka Cebulka, który opuścił schronisko i pojechał do kikou. Duszek nie doczekał wyjazdu, odszedł za TM. Do 05. 05.2019 godz.20.00
 17. Dzięki Kasiu za wieści. Tigrunia jest taka kochana i mądra, a do tego śliczna. Już nie mam pomysłu, jeśli chodzi o zdjęcia, chyba ten jej lęk przed aparatem, czy tel. nigdy nie minie. Na konto Tigruni wpłynęły majowe deklaracje od Livki 20,- i p. Iwony spoza Dogo 5,- bardzo serdecznie dziękuję!!!
 18. Witajcie w gronie tych, co już nie mają siły do ludzi. Kurde, jak można oczekiwać, że osoba odpowiedzialna będzie dzwonić do wszystkich zainteresowanych. I w dodatku baba myśli, że to właściciel chce oddać psa. Kiedyś byłam zawsze miła i potulna, bo czegoś nie wypada, bo można kogoś urazić itp. A potem to ja dostawałam po przysłowiowe d... Nie zapomnę szczególnie adopcji Reksia i Jagusi z Zamościa. Obie Panie stwierdziły, że chcą tylko i wyłącznie tego, a nie innego psiaka. Nie był ważny wiek, waga itd. Itp. Obie rodziny zakochały się w psiakach. I te domy to był strzał w dziesiątkę. Kilka innych na szczęście też. Mam wrażenie, że nasze społeczeństwo debilnieje, bardzo to smutne.
×