Jump to content
Dogomania

Tola

Members
 • Posts

  45892
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  251

Everything posted by Tola

 1. Pani zadzwoniła ponownie, przysłała też ankietę, pojawiły się jednak wątpliwości i po rozmowie z Bogusik zdecydowałyśmy, że Pusia nadal szuka domu.
 2. Dzisiaj dostałam też zdjęcie Bąbla, synka Sisi
 3. Dzisiaj zadzwoniła p. Ania od Sisi - sunia wreszcie przybrała na wadze, wyniki ma świetne, więc za tydzień umówiony jest zabieg sterylizacji. Pani Ania bardzo się denerwuje i prosi o kciuki.
 4. Info z DS Reszki - Dzień dobry, Reszka już po zabiegu, jest w domu. Ma założony do jutra sączek w narożniku oczodołu , na noc tabletkę przeciwbolową, jutro po południu zdjęcie sączka i kontynuacja leczenia. Po tej samej stronie co usunięte oczko niezbędnym było wyrwanie drugiego już zęba (trzonowego) zabieg zniosła b. dobrze, teraz odpoczywa. Pozdrawiam wszystkich
 5. Ogłoszenie było wyróżnione, teraz wyróżniłam też Lukierka i nadal nie ma odzewu.
 6. Dziękuję bardzo b - b za paczuszkę z obrożami i smyczami ♥️🌹🌹♥️
 7. Dzisiaj miałam pierwsze zapytanie o Pusię z Wrocławia. Powiedziałam o warunkach adopcji, pani ma jeszcze rozmawiać z córká. Zobaczymy, czy zadzwoni.
 8. Do gniazda, które obserwuję od 2 lat przyleciał bocian🙂 http://l.facebook.com/l.php?u=http%3A%2F%2Fwww.bociany.przygodzice.pl%2F&h=AT30y1flZ5-T8f8U_ki__ooOmcE1nDzQkG-CzXpnH2FHrt-N_eBucAJ_DoSIFyNPPD-QvVvfFtU8Ma0hcmupud46q-Uvq1Fdl6zXbe2_hrIKcFyqj7wOnAYWjfTIC6iaFV_r&s=1🙂 U mnie na wsi w sobotę jeszcze ich nie było...
 9. Na koncie ZEa jest dla Lukierka 67 zł z bazarku, pięknie dziękujemy
 10. Dzisiaj było zapytanie o Nugacika z Katowic. Pani waha się, bo nie wie, czy spodoba się 6 letniemu wnukowi...
×
×
 • Create New...