Jump to content
Dogomania

Tola

Members
 • Posts

  41493
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  183

Everything posted by Tola

 1. Mam nadzieję Elu. I jeszcze żeby ktoś go pokochał i dał dom.
 2. To już jutro wielki dzień suni, tymczasem w hoteliku zaprzyjaźńniła się z młodziutką Zojką, są podobno nierozłączne.
 3. Prosiłam, ale nie zawsze się udaje, te bardzo ładne zdjęcia Sanda z poprzedniej strony nie bardzo nadają się na zdjęcie główne. Na tych zdjęciach schroniskowych też nie widać dobrze kalectwa psa. Wydawało mi się, że wybrałam to, gdzie widać brak łapy i Sand jest zasmucony...... Sand nie ma wątku, założyłam go w pierwszej kolejności suni Wabi, która też wyjechała ze schroniska, a potem to już tak zleciało....Wczoraj była operacja, Sand trochę przerażony, ale jutro będzie już lepiej. Dzisiaj wyjazd do lecznicy, mam nadzieję, że będzie wszystko dobrze. Tak, Sand wczoraj miał operację😢 Zbiórkę zatwierdzali 4 dni, stąd tak późno się ukazała. Ale może powolutku nazbieramy te pieniądze, bo teraz jeszcze czekają go wyjazdy do lecznicy, opatrunki, rehabilitacja.
 4. Jeśli moderator zatwierdził zbiórkę bez poprawek, to mogę zmienić zdjęcie profilowe.
 5. To można zmienić, ale jak na zdjęciu widać łapkę, to pies jest roześmiany i wtedy efekt ten sam. Tam nie ma zdjęcia, które byłoby dobre jako profilowe. No i jednak to amputacja, a nie np. proteza...
 6. Rozumiem. Ja ze swojej strony proszę o udostępnienie zbiórki Sanda na Fb, bo im więcej uda się zebrać na operację, tym więcej zostanie dla psów tutaj.
 7. Zobacz, jakie wyniki masz, co zrobiono przy psie i porównasz z cennikiem.
 8. Nie muszą pamiętać, wszystko mają na pewno w karcie psa, a Ty wiesz, o jakie badania prosiłaś, poproś o cennik.
 9. My też parę dni temu opłacaliśmy pełne badanie krwi u suczki i też zapłaciliśmy (na śląsku) 120 zł
 10. Dzięki, ze tam zajrzałaś. Faktycznie - nie otwiera się olx elik na Opole, reszta działa, uaktualniłam linki na 1 stronie.
 11. Już wszystko omówione i przygotowane, czekamy na sobotę. Mam nadzieję, że wszystko będzie dobrze, bez komplikacji, a Sara szybko odnajdzie się w nowym miejscu.
 12. Elu, Zea dołożyła do faktury Micha i na pewno jeszcze byśmy pomogli, jak każdemu zamojskiemu psu, któremu brakuje funduszy, więc niech już te pieniądze posłużą Michowi.
 13. Bardzo dziękuję. Mam nadzieje, że ktoś wreszcie ją wypatrzy. Zabrałam ją pod nasza opiekę, bo bardzo przypomina mi naszą pierwszą suczkę Teklę, chciałam aby ją też ktoś pokochał. Dzisiaj było zapytanie ze Śląska, ale nie warto o nim pisać.
 14. Opłacona faktura za badania Micha - 520,01 zł ( z pieniędzy, które na konto fundacji wpłaciła córka Figuni z przeznaczeniem na zabiegi medyczne, leczenie)
 15. Bardzo Wam dziękuję Mam nadzieję, że uda się uzbierać większość potrzebnej kwoty, taka operacja to jednak spory koszt, a mamy jeszcze do opłacenia zaległy zabieg okulistyczny u Keksika.
×
×
 • Create New...