Jump to content
Dogomania

Tola

Members
 • Content Count

  39566
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  151

Everything posted by Tola

 1. Przyszła tez wpłata od MikAga dla szczeniaczka z Ukrainy, pięknie dziękuję W porozumieniu z Agnieszką przeznaczam je dla Fiszki, bo ona w większej potrzebie. MikAga - 50 zł (30.04)
 2. To życzę dobrej pogody i z niecierpliwością czekamy tutaj na zdjęcie tego wybiegu, a może i Suvi...
 3. Odwiedzam Pongusia, chociaż nie zawsze tutaj piszę. Nieustannie życzę mu własnego człowieka i domu, bo wielki Dobrotek z niego. A kaczeńce zawsze przypominają mi czas dzieciństwa, mieszkałam tuż nad rzeką;). Od 10 lat znowu mogę je podziwiać i wspominać z okna chałupy.
 4. Są nowe wpłaty dedykowane Lumi, bardzo dziękujemy Zbigniew S. Głogoczów - 100 zł (26.04.) malti - 50 zł (28.04.) Kasia K. Pęcice - 30 zł (11.05.) Ula Ś. Szczecin - 30 zł (11.05.) Anna P. Michałowice - 100 zł (12.05.)
 5. Mieliśmy pod opieką parę psów terierowatych, największe problemy były z zachowaniem Kenzo i z adopcją chyba też, ale i on znalazł swój dom. Jestem dobrej myśli:)
 6. Ja też jestem w szoku, wielka tragedia:(. Szkoda wszystkich, bardzo szkoda. Taka niepotrzebna śmierć maluszka, ale i kolejna zmiana czeka Bonusa. No i kikou, która na pewno bardzo to przezywa:(
 7. Bardzo się cieszę z takiego zakończenia; dzisiaj rano jak rozmawiałam z panem to od razu wiedziałam, że to coś wyjątkowego, nawet ankiety nie proponowałam. Lucjuszu, jesteś szczęściarzem:)
 8. Może ktoś poleci tutaj dobrego psiego neurologa? W internecie we Wrocławiu znalazłam to: https://gryf.wroclaw.pl/neurologia i tutaj: https://weterynarz-akacjowa.pl/neurologia-i-neurochirurgia/. Ale nie znam opinii...
 9. Zrobiłam głoszenie tak na próbę, ze zdjęciami z ogrodu, bo też czekałam na nowe fotki. A tu dzisiaj telefon od bardzo sympatycznego pana z Wrocławia:). Lucjusz miałby zamieszkać w domu z ogrodem, Państwo są emerytami, więc właściwie nie zostawałby sam, przynajmniej na dłuższy czas. W domu przez 18 lat był szorstkowłosy jamnik, chyba ze schroniska i ostatnie dwa lata gładkowłosa sunia w typie jamnika z warszawskiego azylu. Jamnisia była bardzo schorowana, przeszła 2 operację, niestety nie udało się. Pan kocha wszystkie zwierzaki, a szczególnie pieski w typie jamnika;) Nie widzi potrzeby je
×
×
 • Create New...