Jump to content
Dogomania

Tola

Members
 • Content Count

  33,620
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  97

Everything posted by Tola

 1. Mam wiadomość od Jagny, że sunia już po badaniach - podobno serce zdrowe, ale Nussi ma problem z wątrobą. Dobra wiadomość dotyczy guzów- wszystkie one to operacyjne przepukliny; wet sugeruje, żeby najpierw usunąć te pachwinowe. Sunia miała jeszcze robione usg nerek, Jagna czeka na wyniki, jeszcze ich nie dostała, wet czasami wysyła nawet po 22.00 Jak Jaaga będzie mogła wejść na dogo, na pewno napisze więcej.
 2. Kenzo już po zabiegu, wszystko jest ok.:) Przed kastracją miał badanie krwi, wszystko dobrze; zabieg był pod narkozą wziewną, bo w tej lecznicy tylko taką teraz stosują. Po ranach na szyi Kenzo nie ma śladu, wszystko pięknie zarosło. No i niespodzianka - szykuje się domek dla psiaczka;)
 3. Pani niestety nie odezwała się. Bardzo dziękuję, przydały się:) Również dziękuję:) Pani Aneta tak sobie wybrała;) Poprzednia koteczka odeszła niestety na nowotwór.
 4. Bilskie spotkanie z zamojską jesienią
 5. Dziękuję Maciek za ciepłe słowa, cieszę się, że tu zaglądasz i to z takim zyskiem;)
 6. OLX ma ode mnie, Havanka też zrobiła, ale nie są wyrożniane:( Jo37 i tak trudno utrzymać te wszystkie psy w hotelikach,więc na wyróżnianie ogłoszeń już brak kasy. Ja przy takiej ilosci robionych ogłoszeń jestem w stanie nowo robione ogłoszenie wyrożnic na ten najkrótszy czas 5 dni.:(
 7. No niestety na razie nic się nie dzieje, ku mojemu wielkiemu zaskoczeniu, bo te myslałam, ze znajdzie dom jako pierwsza. Sunia ma bardzo fajne zdjęcia, jest radosna, najbardziej śmiała z sióstr, najdrobniejsza. Widać jeszcze nie jej czas;) Pani z Poznania, ktora dzwoniła do Jaaga już się nie odezwała.
 8. Przedstawiam naszego kolejnego malutkiego kociaka - Feliksa, porzuconego wczoraj przy hurtowni Mar - Jo w Zamościu. Kociak już po wizycie u weta, wstępnie zabezpieczony; ma ok. 10 tyg. , na razie jest dobrze - szukamy miejsca.
 9. Mail i zdjęcia od p. Anety, która adoptowała od nas Chałwę: Przesyłam 2 zdjęcia. Na jednym jest moja poprzednia kotka, Bakteria. Na drugim Chałwa. To samo miejsce, kilka lat różnicy. Kot zawsze pozostaje kotem, mimo ogromnej różnicy charakterów :)
 10. Płacze mi się jak to czytam, tyle trudu, oby wszystkie te starania przyniosły poprawę stanu Lindy. Dobrze, że spotykacie na swojej drodze wrażliwych ludzi, łatwiej wtedy znosić te wszystkie problemy, utrudnienia, bo opieka nad tak chorą sunią to naprawdę wielkie wyzwanie, a właściwie to codzienna, cieżka walka. Podziwiam Jagna Twoją wielką pracę, zaangażowanie, podziwiam Was obie, ze nadal dajecie radę. Pomóc inaczej nie potrafię, jeśli zbraknie pieniędzy na rehabilitację, to zrobimy kolejną zbiórkę tylko na to, trzeba próbować. Trzymajcie się obie!
 11. Trzymam mocno i podwójnie, bo i za naszego Kenzo, który jutro ma kastrację.
 12. W środę oddajemy do lecznicy naszego Kenzo z kojca, jest umówiony na kastrację no i po zabiegu musi tam zostać aż do wygojenia rany. Proszę o kciuki.
 13. Dostałam pierwsze zdjęcia Kredki i Koksika z DS w Warszawie:) To była trudna adopcja, kociaki trafiły do nas w styczniu i długo czekały na wspólny dom. Zabieraliśmy z ulicy dwa małe 4 miesięczne kociaki, a wyjezdżały dorosłe juz koty; Kredka została wysteylizowana, Koksik wykastrowany. Koksik jest kotem niesłyszącym, siostra jest dla niego ogromnym wsparciem, przewodnikiem i stąd nasze starania, aby zamieszkały u jednej rodziny.
 14. Rozmawiałam już z Jaaga, Zea pokryje koszt badania serca malutkiej, ma dane do faktury.
×
×
 • Create New...