Jump to content
Dogomania

Szczęśliwe zakończenie - Savita już w swoim domku. Szaleństwo nr 2


Recommended Posts

16 minut temu, Poker napisał:

Tola, Jak zdecydujesz tak będzie . U mnie jest 450 zł. A nie są potrzebne pieniądze dla kociąt, których macie teraz niekończącą się ilość.

Są potrzebne, ale pieniądze były zbierane dla Tyci,  na dogo i przez dogomaniaków i chyba lepiej będzie, jak skorzystają kolejne zamojskie psy, którym pomagają dogomaniacy. 

Link to comment
Share on other sites

Dziś dorobiłam zdjęcia i myślę, że można sunię ogłaszać.

Sunia jest świetna, co zresztą widac na zdjęciach. Są momenty, że się boi, np. gdy się ją woła i wyciąga rękę - ewidentnie żle się jej to kojarzy... ale to na pewno przejdzie z czasem. 

Sunia jest ogólnie spokojna i grzeczna. Na ogrodzie lubi pobiegać i bawić się. Trochę pilnuje zabawek. Bardzo fajnie odnajduje się wśród innych psów: zaczepia do zabawy, ale jak któryś pies sobie nie życzy, to zostawia go w spokoju.

Na niektórych zdjęciach widać "śpioszki w oczkach". Przemywam oczy solą fizjologiczną.

55543f360eeb41f6gen.jpg

01b6654311924dbegen.jpg

b9a745ad5fd899ebgen.jpg

da7280f9ca04e9eagen.jpg

5d93a0e1203a4b1egen.jpg

  • Like 2
  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

No po prostu cud miód i orzeszki .Zdjęcia super bo i bohaterka śliczna, fotogeniczna. 

Tu zamieszczm zbiór info o Savi od Murki - może ktoś zrobi pierwsze ogłoszenia:

"Sunia jest póki co bezproblemowa. Jest bardzo grzeczna, chętnie wychodzi na spacerki, czystość zachowuje, z psami nie ma problemu, z kotami także. Do ludzi się przytula (zwłaszcza ulubiła sobie Hanię) i cieszy, podchodzi na zawołanie. Ona nawet nie jest lękliwa. Apetyt ma bardzo ładny. Myślałam, że może jest zestresowana i nie będzie chciała smaczków, ale gdzie tam. Już wczoraj zjadała z machającym ogonkiem:)

To jest normalna sunia. Bardzo łagodna, spokojna, przymilna. Umie chodzić na smyczy.

Waży 7 kg, ma ok. 6 lat (z czego 3 spędziła w schronisku).

Sunia jest świetna, co zresztą widac na zdjęciach. Są momenty, że się boi, np. gdy się ją woła i wyciąga rękę - ewidentnie żle się jej to kojarzy... ale to na pewno przejdzie z czasem. 

Sunia jest ogólnie spokojna i grzeczna. Na ogrodzie lubi pobiegać i bawić się. Trochę pilnuje zabawek. Bardzo fajnie odnajduje się wśród innych psów: zaczepia do zabawy, ale jak któryś pies sobie nie życzy, to zostawia go w spokoju".

Widać jeszcze schroniskowe lęki i np. jak Pola zbyt gwałtownie podbiegnie, to Savi się płoszy.

Link to comment
Share on other sites

18 minut temu, Havanka napisał:

Zrobiłam Savi OLX na Kraków z kontaktem do Murki. Jeżeli trzeba coś zmienić, to proszę o info.

https://www.olx.pl/oferta/savi-malutka-sliczna-i-grzeczna-suczka-czeka-na-nowy-dom-CID103-IDGTcKR.html

Dziękuję bardzo, Murka zgodziła się aby był jej nr kontaktu w tym ogłoszeniu, ale mam prośbę, jeśli ktoś będzie jeszcze robił ogłoszenie to nr kontaktowy albo do siebie i pierwsza selekcja dzwoniących albo do mnie. 

Można jeszcze dopisać, że kociaki  ze zdjęć też szukają domu  i można adoptować sunie i koteczka :).

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...