Jump to content
Dogomania

Szczęśliwe zakończenie - Savita już w swoim domku. Szaleństwo nr 2


Recommended Posts

Ja cały czas myślałam o tej maliźnie i jak zrozumiałam waży ok. 4 kg. Nie jest ważne czy to pies czy sunia.

1252274785_zamo1.jpg.de30d92639acced71f4f2aa316490262.jpg

Czyli jak zrozumiałam teraz to jest wycofana sunia.  Wszystkich psów szkoda, ale to stworzenie wpadło mi pierwsze w oko.
Link to comment
Share on other sites

9 minut temu, Tola napisał:

Dla suni to jedyna szansa na wyjscie ze schroniska; takie wycofane psy zostają na lata. 

A piesek z powodu swojego temperamentu tez jest zagrożony.

Może Murka tez niech się wypowie, sama nie wiem.

Poprosiłam Murkę aby weszła na wątek, będzie tak za ok. godzine.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

3 minuty temu, Poker napisał:

Ja cały czas myślałam o tej maliźnie i jak zrozumiałam waży ok. 4 kg. Nie jest ważne czy to pies czy sunia.

1252274785_zamo1.jpg.de30d92639acced71f4f2aa316490262.jpg

Czyli jak zrozumiałam teraz to jest wycofana sunia.  Wszystkich psów szkoda, ale to stworzenie wpadło mi pierwsze w oko.

Tak, Pokerku, ale ona waży +/- 10 kg, czyli mała, ale nie te 4 kg. Po prostu, z dwóch psów ( a właściwie psa i suki), zrobił nam się jeden..... 

Link to comment
Share on other sites

3 minuty temu, Poker napisał:

Czyli jest małą ,a nie malutką sunią.

W taki razie które stworzenie waży 4 kg?

Piesek na filmie, który wstawiła Tola. W przeciwieństwie do suni, która jest wycofana, on wręcz przeciwnie. Lata i szczeka. Co nie oznacza, że nie jest pełen lęku. 

Link to comment
Share on other sites

16 minut temu, Poker napisał:

Ja cały czas myślałam o tej maliźnie i jak zrozumiałam waży ok. 4 kg. Nie jest ważne czy to pies czy sunia.

1252274785_zamo1.jpg.de30d92639acced71f4f2aa316490262.jpg

Czyli jak zrozumiałam teraz to jest wycofana sunia.  Wszystkich psów szkoda, ale to stworzenie wpadło mi pierwsze w oko.

Ja też najpierw o niej myślałam.

Link to comment
Share on other sites

8 minut temu, konfirm31 napisał:

Piesek na filmie, który wstawiła Tola. W przeciwieństwie do suni, która jest wycofana, on wręcz przeciwnie. Lata i szczeka. Co nie oznacza, że nie jest pełen lęku. 

 

7 minut temu, jankamałpa napisał:

Wygląda na to, że żadne. 

 

5 minut temu, konfirm31 napisał:

Ale ten szczekacz, jak zrozumiałam, waży niewiele więcej niż 4 kg i jest najmniejszy w schronisku

 

2 minuty temu, Poker napisał:

Tola musi do końca wyjaśnić wątpliwości. I Murka wyrazić opinię. Oba psiaki mają pod górkę. Może udałoby się wyciągnąć oba?

Żaden piesek nie waży 4 kg. Na początku pisałam tak o tym małym szczekaczu, jest w boksie naprawdę z duzymi psami i wydawał mi się mikroskopijny. Ale teraz widziałam go bliżej - jest mały, ale to nie jest Tycia,  jest niewiele mniejszy od tej suni. Uwierzcie mi, ze trudno jest ocenić wagę psa zza siatki boku.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Może brzydko to zabrzmi ale szkoda mi chłopaków w schronisku bo są mniej popularni. Zawsze miałam psy nie  sunie. Sentyment mam jakiś :)

Jeśli wyjdzie chłopak to daje narazie stałą 10 zł.  Bazarku nie zrobię ale będę kupować. Bo co to za bazarek bez klientów :)

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Napisalam do Sowy, ponieważ Sowa zaproponowała BDT za miesiąc jak wróci z wyjazdów, a psiak nie znajdzie domu, czyli będzie nadal w hoteliku.

Tylko w tym całym zamieszaniu to teraz nie wiem o którego psa jej chodziło,  czy o tego co buraska Bobisia już adoptowanego, czy o tę jak się okazło sunie czarną podpalną, ale raczej o buraska. Tylko ta waga też mogła ją zmylić. Bo Sowie chodziło o małego psa 10 kg to może być za dużo :(. Mam nadzieję, że odpowie.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

52 minuty temu, agat21 napisał:

Rany, ale nerwy :(

Trzeba iść spać- jutro będzie lepiej.

Teraz najważniesze jest to co napisze Murka. Padła sugestia, że może zabrać oba psiaki.  Ja pytałam Murki o miejsce dla jednego, więc nie wiem czy zgodziłaby się zabrać oba, a jeśli tak to trzeba będzie dobrze policzyć stan finansów.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dwóch psiaków niestety nie dam rady przyjąć w tym momencie, bo mam do przyjęcia jeszcze inne psiaki.

Wydaje mi się, że sunia ma większą szansę na adopcję po zabraniu ze schroniska, dobrze jej z oczu patrzy i jest nadzieja, że okaże się normalnym psiakiem, który po prostu nie radzi sobie w schronisku.

Piesek ma temperament, a takim zawsze trudniej znaleźć dobry dom. Oczywiście jest możliwość, że to szczekanie jest wynikiem stresu i że np. zabrany do domu będzie spokojny i grzeczny.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

14 minut temu, Murka napisał:

Dwóch psiaków niestety nie dam rady przyjąć w tym momencie, bo mam do przyjęcia jeszcze inne psiaki.

Wydaje mi się, że sunia ma większą szansę na adopcję po zabraniu ze schroniska, dobrze jej z oczu patrzy i jest nadzieja, że okaże się normalnym psiakiem, który po prostu nie radzi sobie w schronisku.

Piesek ma temperament, a takim zawsze trudniej znaleźć dobry dom. Oczywiście jest możliwość, że to szczekanie jest wynikiem stresu i że np. zabrany do domu będzie spokojny i grzeczny.

Bardzo Ci  dziękuję. Czyli postanowione jedzie do Ciebie mała czarna pdpalana sunia, pod warunkiem, że Tola będzie mogła to w schronisku "odkręcić", a o tym drugim biedaku trzeba będzie pamiętać.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...