Jump to content
Dogomania

agat21

Members
 • Content Count

  18444
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  83

Everything posted by agat21

 1. Czy ktoś w ogóle myśli i wyciągnięciu tego dużego psiaka? :(
 2. Zaglądam do Olafka. Przeczytam później cały wątek jego dotyczący.
 3. Tak, ja też uwielbiam kaczeńce, a niedawno podziwiałam je w niezliczonej ilości w Bieszczadach, w pięknych dolinach gdzie płynęły strumyki. Są przepiękne, radosne, prawdziwie wiosenne. Niech taka będzie i przyszłość Pongusia.
 4. Małgoniu, też strokrotkę piję dzięki Tobie :) Bardzo mi smakuje :) Dzięki!!!
 5. Najważniejsze, że z mgły wyłoniło się słońce i że nie był to ostry cień mgły :D Serdeczne dzięki za wszystkie wpłaty i za pamięć o Fado. To już ponad 2 lata jak został wyciągnięty ze schronu w Zamościu.
 6. Wspaniały człowiek z pana Pawła. :) Jak dobrze, że czasem ktoś taki przywraca wiarę w ludzi :)
 7. W ogóle co za straszne słowo "utylizacja"! Moja - była już - wetka, którą prosiłam, żeby przyjechała do mnie do domu pomóc odejść chorej na raka kości mojej Azuni, zapytała mnie czy ma po wszystkim zabrać Azę do utylizacji. Słowo to wstrząsnęło mną dogłębnie. To tak jakby ktoś spytał czy mamusię albo wujka bierzemy do utylizacji. Wetka przestała być moją wetką, a moja suńka spoczęła na cmentarzyku w Koniku Nowym.
 8. Kochana kikou! :) Jaka pomyślna decyzja dla wszystkich. Też tak myślałam o różnych miejscach, miałam po pracy dzwonić do Ewy i rozmawiać, ale jak fajnie, że już nie trzeba :D
 9. Leczenie drugiego brodawczaka dopiero 2 dni temu rozpoczęte, podpytam Anecik niedługo jak efekty. Kotek bardzo go zafrapował. Nie startował do niego, trzymał dystans - taka, jak widać na zdjęciu. Ale w pewnym momencie kot uznał, że dosyć tych oględzin i czmychnął przez płotek w krzaczory. A nasz ocean spokoju nagle wykazał spory talent do przeskakiwania sporo od siebie wyższych płotów :D Kocik oczywiście uciekł, ale ten wyczyn krótkołapego wierzchowca robił wrażenie :D
×
×
 • Create New...