Jump to content
Dogomania

agat21

Members
 • Content Count

  11,785
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  11

Everything posted by agat21

 1. Niesamowita psina :) Wierzę, ze szybko będzie z nią zupełnie dobrze. Ewo, podaj mi swoje konto. Jaaga bardzo współczuję odejścia suni, daliście jej tyle dobrego po koszmarze, jaki przeżyła. Niech biega szczęśliwa po łąkach za TM.
 2. Trevor poleguje sobie w upały głównie w domu na chłodnych płytkach w holu. Na spacery nie chce wychodzić. Ostatnio wyszedł niby chętny na przechadzkę, po czym wrócił pod bramę do domu :D Chyba nie jest psem afrykańskim ;)
 3. Brawo dziewczyny! Znowu udowodniłyście, że wśród ludzi są ludzie, którzy naprawdę zasługują na miano człowieka. Suczynka strasznie biedna :( Jak bardzo poświęciła się dla maluszków :( Oby szybko przybrała na wadze, a to masakryczne wychudzenie nie zostawilo trwałych śladów w organizmie. Wysupłam grosik, przepraszam, że nie będzie tego dużo. Poproszę o konto lub informację z jakim dopiskiem wpłacać na fundację.
 4. No tak, sunia swoje przeszła, kto weźmie takiego psa? :( Mało realne. A ona nie cierpi? Może to ból powoduje, że nie chce chodzić :( Jeśli to nowotwór, to bardzo bolesny.
 5. Bardzo pięknie jeszcze raz dziękuję Gusiaczkowi za bazarek dla Szanty. Dziś otrzymałam ogromną kwotę 454 zł na konto! I wczoraj w klubie uzbierałam jeszcze 29 zł. Dług Szantusi zniknął :)))
 6. A czy ogłaszacie na Warszawę? Chyba tu najłatwiej psy znajdują domy. A z Kielc nie tak daleko.. A jak Dżetta się w ogóle miewa?
 7. He he! Imponujący pomysł. xD
 8. To jest news roku!! Wspaniała wiadomość :) A jak on się odnalazł w nowym miejscu? Szybko się zaaklimatyzował? Pokochał nowe panie?
 9. agat21

  SMACZNY - dla piesów i ludzi :))) ZAPRASZAM!

  Napisałam wczoraj długie i piękne niewątpliwie podziękowania za potwierdzenia odebrania przesyłek, i internet niespodzianie poszedł się bujać, bo szła burza, i podziękowania też poszły sobie w eter. Dlatego dziś jeszcze raz Wam dziękuję, cieszę się, że dotarło wszystko w całości, zwłaszcza poczty bałam się bardzo, że nie uszanuje szklanej przesyłki mimo opakowania najlepszego, jakie znalazłam..
 10. agat21

  Rozliczam O!Volumen do 25.05. godz. 20.

  Jeennnyyyy!! Tyle pieniędzy dla Szanty? Nie wiem jak dziękować Tobie, Gusiaczku, i wszystkim kupującym. Chyba popłaczę sobie teraz ze wzruszenia. Bardzo bardzo dziękuję!
 11. Niestety mam słaby bardzo zasięg na wyjeździe, jutro wracam do domu, to sobie obejrzę filmik z bawiącymi się Fado i Kajem. Już nie mogę się doczekać :)
 12. Rany, jak tu pomóc w sprawie Spineczki :( Może uprosić Agnieszkę, u ktorej jest Tevor, żeby przyjęła ją na jakiś czas? Nie wiem jak ona teraz "stoi" z innymi zwierzakami, ale mogę zapytać. W środę jadę z Rzeszowa do Warszawy, mogę zabrać transporter z jakimś zwierzem ze sobą, czy realne byłoby podrzucenie go gdzieś na trasę?
 13. Dzięki Jaaga za relację i rozwagę w leczeniu Fado. Jak to świetnie, że zaczął normalnie reagować na inne psy i bawić się z nimi :) Rewelacyjne wieści :) Szkoda, że niestety nie utrzymuje czystości. Może to kwestia czasu, żeby przestało mu to być obojętne, bardzo bym chciała żebyś nie musiała zaczynać porannego spotkania z Fado od sprzątania po nim.
 14. agat21

  SMACZNY - dla piesów i ludzi :))) ZAPRASZAM!

  Ha, widzisz teraz jakie to delicje nasze kochane Małgosie wyrabiają ;)
 15. Dobrze jej, bardzo się cieszę, że ma tyle wolności i radości :)) Kochane rude pyszczydełko :) Jutro z rańca wyjeżdżam na 5 dni, mogę mieć ograniczony dostęp do netu, dlatego bardzo proszę o zaglądanie na wątek :))
 16. Jutro z rańca wyjeżdżam na 5 dni, mogę mieć ogranniczony dostęp do netu, dlatego bardzo proszę o zaglądanie na wątek :))
×